نتایج برخی از دانشجویان دوره های سفارشی در سال 1400

صفحه نتایج دانشجویان دوره های سفارشی، همانجاییست که آدم دلش می خواهد ساعت ها بماند و بخواند و گوش کند و لذت ببرد

دوست دارم این حرف تکراری رو باز هم اینجا تکرار کنم که بیشتر مردم برای بدست آوردن هر چیزی، حتی چیزهای کم اهمیت و بدرد نخور ساعت ها، روزها و سال ها وقت، انرژی، زمان و پول هزینه می کنند و اصلا انتظار نتیجه های زود هنگام را از خود و کارشان ندارند.

آنها می دانند که باید یکسری مطالب خاص در مورد آن موضوع خاص و در مورد آن کارشان بیاموزند، می دانند برای حرفه ای شدن در آن کار باید آموزش های متعدد و زیادی را ببینند، می دانند باید کتاب های زیادی را بخوانند و درس هایشان را مدام تکرار و تمرین کنند تا در آن ماهر شوند یا به یک استاد تبدیل شوند، می دانند باید تمرکزشان کامل بر روی آن موضوع خاص شان باشد تا نتیجه مطلوب و دلخواه شان را بگیرند، می دانند باید سالها در مورد آن موضوع خاص صبوری کنند و خودشان و توانایی های شان را در مورد آن موضوع گسترش دهند، می دانند باید هزینه های مالی زیادی را برای تهیه ی هر آنچه نیازشان در آن حوزه هست را بپردازند و …

اما نوبت به آموختن اصول زندگی که از بالاترین اولویت های زندگیِ یک فرد برای خوب زندگی کردن، سلامت زندگی کردن، ثروتمند زندگی کردن و در یک جمله خوشبخت و خوشحال زندگی کردن می رسد، آنرا اصلا جدی نمی گیرند، درس های شان را دوره نمی کنند، تمرین و تکرار نمی کنند، برایش هزینه نمی کنند و صبر و تحمل برای رشد کردن و برای رسیدن به نتیجه مطلوب را ندارند و می خواهند راه صد ساله را یک شبه بپیمایند!!!

فراگیری اصول زندگی و اصول خوب زندگی کردن هم یک فرایند دائمی، پیوسته و تدریجی دارد و نیاز به تمرین و تکرار و صبوری دارد و تا کسی بر آن قوانین و اصول مسلط نشود، آنرا نیاموزد، آنرا درک نکند و به آن عمل نکند هرگز نتیجه دلخواه حاصل نمی گردد. گواه این موضوع نتایج دانشجویان دوره های سفارشی ای که تلاش کردند و تحت هر شرایطی تسلیم نشدند و ادامه دادند می باشد.

کسی یا کسانی که این موضوع را خوب درک کنند و صبر و تحمل داشته باشند، آنرا با جدییت دنبال کنند، قانون تکامل را هم در نظر داشته باشند و آنرا درک کنند با خیال آسوده و آرام آرام درس های شان را می آموزند، آرام آرام به آموزه هایشان عمل می کنند و می توانند بر سرنوشتی که دوستش نداشته اند غلبه کنند و آنرا به شکلی که دوست دارند تغییر دهند. (به مانند دانشجویان موفقِ دوره های سفارشی سایت استادضیاء)

ما بعنوان کسی که سال هاست در این مسیر قدم بر می داریم و سعی در درک بیشتر آن  داریم، با دیدن و شنیدن نتایج خود و دیگران به این باور رسیده ایم که هیچ چیزی در این دنیا ناممکن یا غیرممکن و لاعلاج وجود ندارد مگر آنکه ما بر لاعلاجی و ناممکن بودن آن موضوع باور داشته باشیم.

کسی که بر این باور باشد که خودش خالق شرایط و خالق زندگی اش هست و به این نکته باور قلبی داشته باشد می تواند از صفر شروع کند و با تغییر الگوهای ذهنی اش بر سرنوشتِ ناخواسته و نامطلوبش چیره شود، آنرا شکست دهد و آنرا به سرنوشت دلخواه خودش که آنرا دوست دارد، او را راضی می کند و به او عشق و لذت می دهد تغییر دهد.

وقتی نتایج دانشجویان دوره های سفارشی را گوش می کنیم خیلی خوب این قانون را درک می کنیم که افراد بسیار زیادی از طریق هدایت خداوند به این مسیر زیبا هدایت شدند، هزینه کردند و دوره ها را هم خریدند اما با داشتن همین الگوی ذهنی زود بازده و فست فودی که می خواستند یک شبه نتیجه های زندگی شان را عوض کنند و یک شبه هرچه ناخواسته دارند را به خواسته تبدیل کنند از گردونه ی تغییر زندگی شان حذف شدند و به کام همان زندگی نادلخواه قبلِ خود باز گشتند.

در این بین، افراد بسیار کمی که (دانشجویان موفق در دوره های سفارشی سایت) توانستند شرایط و مسیر جدید را درک کنند، با شرایط جدیدشان ارتباط برقرار کردند، آنرا پذیرفتند و به خودشان تعهد دادند که حتی لحظه ای از این مسیر خارج نشوند و اجازه ندهند هیچ عاملی یا هیچ کسی باعث مسدود کردن مسیرشان یا منحرف کردن شان از مسیر شود، توانستند نتیجه های شگفت انگیز و شبه معجزه بگیرند.

تنها با درک همین موضوع که هیچ چیزی یک شبه در زندگی ما بوجود نیامده است که بخواهد یک شبه هم از زندگی ما خارج شود یا هیچ باوری یک شبه در ما ایجاد نشده است تا بخواهد یک شبه از زندگی ما خارج شود، می توان به عمق موضوع و حیاطی بودن آن پی برد و خود و ذهن خود را قانع کرد، که من برای رشد در مسیر جدید باید شخصیتی جدید پیدا کنم، باید تمام اعمال، رفتار، گفتار، باورها و شخصیت من در مسیر جدید آرام آرام تغییر کند تا به همراه آن نتایج زندگی من هم آرام آرام تغییر کنند و این تغییرات نیازمند گذشت زمان و بصورت تدریجی اتفاق می افتد.

افرادی که این موضوع را نتوانند درک کنند سال های سال خود را رنج می دهند، سال های سال عذاب می کشند، سال های سال بیمارگونه زندگی می کنند، سال های سال در سردرگمی و کلافگی زندگی می کنند و همیشه با خیال و توهم اینکه شاید روزی معجزه ای شود و من از این زندگی نکبت بار رها شوم عمرشان را هدر می دهند.

آنها نه لذت می برند، نه طعم واقعی زندگیِ را می چشند، نه حال خوش دارند، نه پول دارند، نه سلامتی دارند، نه احساس خوشبختی دارند و همیشه در انتظار روزی هستند که کسی از راه برسد و آنها را نجات دهد. حال آنکه سال ها از این موضوع می گذرد و همچنان آنها نگاه شان به سمت دری بسته است که فقط و فقط به دست خودشان و با سعی خودشان می تواند باز شود و نه هیچ کس دیگری!

اگر کمی نگاه دقیق تر به این موضوع بیندازیم و اطراف مان را نگاه کنیم کاملا متو جه می شویم که جمع بسیار کثیری از مردم همیشه با همین خیال زندگی می کنند و سرانجام روزی باز هم با همین خیال زندگی و دنیا را ترک می کنند. ما از این موارد کم نداریم و با کمی فکر کردن و عمیق شدن خیلی راحت این الگو و باور نابود کننده را در بین اکثریت جامعه می بینیم.

آدم هایی را دیدیم و می بینیم که سال هاست می گویند من باید این شغل را یاد بگیرم، می گویند من باید این آهنگ را بخوانم، من باید این باغ را بخرم، من باید این مدل همسر را اختیار کنم، من باید این سفر را بروم، من باید از این فرد جدا شوم، من باید به این فرد برسم، من باید فلان پست را بدست بیاورم، من باید در این رشته ورزشی مدال قهرمانی کسب کنم، من باید در قصر رویاهام زندگی کنم، من باید …. من باید …. و من باید ….

حال آنکه شاید خودِ ما هم یکی از همین قربانیان بودیم و باشیم و با همین باور و همین توهم بزرگ شده باشیم و تا اومدیم دورِ خودمان بچرخیم و کاری انجام دهیم متوجه شدیم نیمی از عمر و زندگی مان را از دست داده ایم. اما به لطف مهربانیِ خدا هر لحظه که بخواهیم می توانیم بر این سرنوشت شومی که از آن کلافه شده ایم غلبه کنیم و آنرا تغییر دهیم.

کسانی که در این صفحه از سایت صدای شان را می شنوید دانشجویان دوره های سفارشی این سایت و این مجموعه هستند. این دوستان نیز از همین افرادی بودند که ما از آنها نام بردیم، خودِ ما هم یکی از همین افراد ذکر شده بودیم، اما روزی از یک جایی و با قرار گرفتن در یک تاریکی و بن بست مطلق که تنها مرگ را چاره کار می دانستیم به این نتیجه رسیدیم که دیگر پذیرای آن زندگی ای که غرق در بدبختی و ماتم و ناسالمی هست نباشیم و به خودمان متعهد شدیم که به داد خودمان برسیم و آنرا تغییر دهیم.

از آن روز به بعد تمام بهای آنرا تا به این لحظه پرداخته ایم، هرچه قرار بر یاد گرفتن بود را یاد گرفتیم، هر آنچه قرار به یاد گرفتن در آینده باشد را هم یاد خواهیم گرفت، هر چه قرار به تحمل کردن و صبوری بود را تحمل کردیم، هر چه قرار به تغییر دادن بود را تغییر دادیم، هر چه و هر کس که قرار به ترک کردن بود را ترک کردیم و تلاش می کنیم و می سازیم آن زندگی ای را که خواهانش هستیم.

تمام افرادی که در اینجا جمع شده اند و از نتایج شان می گویند یا می نویسند همگی از همین افرادِ در دل همین جامعه و مثل بقیه هستند، همگی ناخواسته هایی داشتند، همگی نگرانی هایی داشتند، همگی بیماری هایی داشتند، همگی فقر و نداری آزارشان می داد، همگی احساس شان خوب نبود، همگی احساس بدبختی و رنج می کردند، اما یک فرقی با بقیه ای که اینجا نیستند داشتند و آن هم این بود که این افراد شرایط را نپذیرفتند و نگفتند همینه که هست، آنها تسلیم شرایط بوجود آماده نشدند وآنرا پس زدند و به خودشان و خدای خودشان قول دادند که با هر قیمیتی آنرا تغییر دهند و به لطف مهربانی خدا، او هم همراهی کرد، کمک کرد، افراد مورد نیاز را فرستاد و راه را برای شان باز کرد و امروز شاهد به ثمر نشستن نتایج و اتفاقات دلخواه خودشان و چیزی خلاف آنچه باید تسلیمش می شدند هستند.

اگر شما هم بخواهی می توانی یکی از این افراد باشی به شرط آنکه 1. بپذیری که خودت و فقط خودت مسئول زندگی ات هستی. 2. خودت و فقط خودت می توانی این شرایط را عوض کنی. 3. شرایط اکنون زندگی اگر راضی ات نمی کند آنرا نپذیری و قربانی آن نشوی و تصمیم بگیری که بخواهی زندگی ات را از نو و به همان شکلی که دوست داری و راضی ات می کند بسازی.

با رسیدن به درک این سه موضوع از هم اکنون می توانی متعهد شوی و به خودت قول دهی، به خدای خودت قول دهی و بخواهی که سرنوشتی که خودت را محکوم به پذیرشش میدانی را نپذیری و آنرا پس بزنی و بخواهی سرنوشتی نو و جدید از نوع بهترین را برای خودت بسازی.

ما و تمام افرادی که در این سایت دور هم جمع شده اند افرادی هستند که با کاشتن بذر عشق در وجودشان عاشقانه می خواهند به امثال شماهایی که به مانند قبل ما و آنها زندگی می کنید و خودتان را در بند و اسارت این زندگی نادلخواهتان می بینید و خود را محکوم به قبول این سرنوشت می دانید کمک کنند و شما را از تمام بیماری ها، نگرانی ها، رنج ها، غم و غصه ها، بدهکاری ها و بدبختی ها و فلاکت ها نجات دهند.

هدف ما از گذاشتن این مصاحبه ها و این گفتگوها فقط ایجاد انگیزه و ایجاد این باور، که می شود بر هر آنچه که به شما گفته اند نمی شود غلبه کرد و آنرا به شدن تبدیل کرد. جنس این افراد با جنس شما هیچ فرقی ندارد، جنس شما با جنس پیامبران هم هیچ فرقی ندارد و تنها باورهای شما اگر به مانند باورهای این افراد تغییر کند، همه ی ناممکن ها برای تان ممکن می شود و همه ی لاعلاج ها برای تان علاج می شود.

نتایج دانشجویان دوره های سفارشی و آنچه در اینجا از زبان این دوستان می شنوید کلام صادقانه ی افرادیست که خودشان نیز روزی مثل شما فکر می کردند، مثل شما باور داشتند، مثل شما خودشان را محکوم به پذیرفتن شرایط بدِ زندگی شان می دانستند، و از جایی و چیزی رنج می بردند و با تغییر باورهای شان که در اینجا آنرا آموختند توانستند رنج ها و غم ها را تبدیل به شادی، بیماری ها را تبدیل به سلامتی، کدورت ها و خشم ها را تبدیل به عشق و بدبختی ها را تبدیل به خوشبختی کنند.

این کاری است که همه ی شما هم بدون استثناء می توانید انجامش دهید و بدستش بیاورید. شما هیچ استعداد و یا هوش کمتری نسبت به هیچکدام از ماهایی که در اینجا دور هم هستیم و زندگی با عشق را تجربه می کنیم ندارید و تنها فقط یک تصمیم شجاعانه و یک تعهد و جهاد اکبر می تواند همه ی این شنیده ها را برای شما هم بوجود آورد و سال آینده شما هم یکی از این افرادی باشید که داوطلب انجام مصاحبه برای به اشتراک گذاشتن نتیجه هایتان باشید.

طبق قانون خداوند قدم اول را باید خودتان بردارید (از تو حرکت از من برکت) و در قدم های بعدی دستان خداوند آماده یاری رساندن به شما هستند برای هرآنچه که خواستارش هستید… پس تا دیر نشده بجُنبید، منتظر همراهی تان هستیم !!!

 

شاد باشید

 

شرکت در دوره الهام بخش راه رسیدن به رویاها

شرکت در دوره جامع راز قوانین زندگی گام اول

شرکت در دوره معجزه سلامتی

 


با نوشتن دیدگاه به درکِ بیشترِ همه مان کمک می کنید


4.3/5 - (6 امتیاز)