0
0
جمع فرعی: تومان
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
برای کنسل کردنِ خرید، علامت ضربدر را بزنید

عصمت مرتضوی دانشجوی دوره های سفارشی

دوره های سفارشی

دانشجو: عصمت مرتضوی

بنام خالق هستی
درود بر استاد ضیاء گرامی
سلام بر خانم مهندس ایرانمنش عزیز و همه دوستان و همراهان خوبم

من گذشته ای پر تلاطم و سرشار از رنج و شکست و استرس داشتم تا جاییکه بارها آرزوی مرگ می کردم و از شرایط زندگیم رنج می بردم زیرا آنچه بدی در دنیا وجود داشت، انگار همه در زندگی من جمع شده بودند.

به هر کسی رو میکردم ، دشمنی بود در لباس دوست و از خانواده خودم و همسرم و خانواده اش ضربه های سنگینی خوردم و بهترین سالهای عمرم که بین ۲۰ تا ۴۰ سالگی بود بهمین منوال گذشت و روز آخر با دستی خالی و زیر صفر با کلی شرمندگی بدون هیچ کمک و حمایتی، خودم رو از اون زندگی نجات دادم .
من با کار در یک شرکت زندگی خودم و دو فرزندم که تنها امید من در این دنیا بوده و هستند را اداره می کردم با بزرگتر شدن بچه ها مسئولیت ها و نگرانی های من بیشتر می شدند تا اینکه من در موقعیتی از زندگی قرار گرفته بودم که انگار همه مشکلات دنیا روی سرم ریخته بودند.

دست به هر کاری می زدم شکست و ضرر بود و از من فردی عصبانی، پریشان، منفی باف، بدبین، دچار بیماری جسمی و روحی ساخته بودند.
در چنین وضعیتی از انجا که جهان هستی بالاخره موقعیت هایی را سر راه بندگان و جویندگان آرامش قرار میدهد، یک روز عصر با یکی از دوستان و همکار قدیمی ام در پارک قرار ملاقات گذاشتیم چون دورادور شنیده بودم که دچار بیماری سرطان از نوع پیشرفته هست.

زمان ملاقات از دیدن قیافه اش که در حال شیمی درمانی بود با اون قیافه ای که همه می دونید چگونه هست… خیلی ناراحت شدم. اما روحیه خوب و لبان پر از خنده او مرا شگفت زده کرد!

کنجکاو شدم که ببینم این حال خوب و این آرامش را از کجا آورده او بمن کانال ” اندیشه سبز ” در تلگرام با مدیریت سیدضیاء حسینی را معرفی کرد و چون حال خراب مرا دید ، عضویت در این کانال را بمن پیشنهاد کرد و من که خیلی بی حوصله بودم ابتدا قبول نکردم اما وقتی گفت تو حالت از من که بدتر نیست ببین من با این ریخت و قیافه چقدر خیالم راحته و آرومم …

دیگه جوابی نداشتم و از سال ۹۶ وارد کانال ” اندیشه سبز ” در تلگرام شدم .
ابتدا شروع به خواندن مطالب و گوش کردن به ویسها کردم هر روزی که می گذشت وابستگی ام بیشتر می شد و ساعاتی از تنهایی و بیکاری و سردرگمی من پر شده بود.
چند روز بعد دوره سپاسگزاری شروع شد و شرکت کردم . تازه فهمیدم در دریایی از نعمتهای الهی غرقم و حواسم نبوده‌ است . لیستی از اهداف و آرزوهامو نوشتم که دو سه تا از اونها طی همون دوره استارت خوردند .
دیگه سپاسگزاری از داشته ها کار هر روزی من شده بود بطوریکه از ابتدای سال ۹۷ تصمیم گرفتم دفتر خاطرات بنویسم و تا الان اینکار ادامه داره و هر شب رویدادهای روز را در چند سطر مینویسم و برای هر سطر شکر گزاری میکنم چون معمولا اتفاقات خوب را می نویسم و به بدها فقط اشاره می کنم
این روال ادامه داره و معجزاتی هم دیدم منجمله:
۱- خرید ناگهانی ماشین که توضیح دادم

۲- یه سری افراد مزاحم که باعث دلهره و ناراحتی من بودند خودبخود از زندگیم حذف شدند.

۳- در زمینه مالی ضررهام جبران شد و تونستم از محل فروش سهامم که قبلا تو ضرر بودم با سود معقولی بفروشمشون و برای بچه هام خونه بخرم.

۴- در چند نوبت وامهای خوبی گرفتم که برای زندگی بچه هام کارگشا شدند.

درسال  ۹۹ دوره الهام بخش راه رسیدن به رویاها رو خریدم که نتایج زیادی برام داشت منجمله:
* ترک داروی اعصاب بعد از 14 سال که خیلی برام مهم بود .
* اعتماد بنفس  *شجاعت و پا درون ناشناخته ها گذاشتن *کمک ، آرامش درون وخیلی خصوصیات ارزشمند دیگر که هر کدوم بنوبه خود مرا به وجد می آوردند .

در سال ۱۴۰۰ دوره راز قوانین زندگی گام اول و سپس گام دوم  رو خریدم که برایم ارزشمتدتربن ارمغان را بهمراه داشت و اون :
شناخت خداوند و قوانین کیهانی بود و جواب بسیاری از سوالاتم رو که سالیان سال ذهنمو در گیر کرده بودند را گرفتم و امروز ارتباطم با خداوند انگونه ای هست که کاملا قبول دارم و مورد رضایت و خوشحالی و آرامش من هست.
خدایا ازت سپاسگزارم که اسباب خیر در زندگیم قرار دادی که تو را بهتر بشناسم و آنگونه که شایسته تو هست عبادتت کنم 🙏🙏🙏

نسخه کوتاه سلامتی و دوره گام به گام سلامتی تا اینجای کار برایم ارمغان مراقبه با پروردگارم را داشته و اکنون جزو عبادتهای هر روز و هر شب من هست هر چند هنوز در این مسیر ابتدای راهم ولی انچنان انرژی و اشتیاقی دارم که تا رسیدن به نهایی ترین مرحله مراقبه، دست بردار نیستم .
در یک جمع بندی شخصیت امروز من :
فردی آرام ، خوش بین ، پر انرژی ، شاد ، خداشناس و دارای سلامتی جسمی و روحی که در مقایسه با زندگی و شخصیت گذشته ام فاصله ای به اندازه زمین تا آسمان دارد .

الهی شکر و سپاس از استاد ضیاء گرامی که حال فعلی ام را مدیون آموزشهای ارزشمندشون هستم همچنین سرکار خانم ایرانمنش عزیز که همواره با صرف انرژی فوق العاده شون و برخورد خوبشون ، مشکل گشای سوالات من بودند. پاینده باشید 🌹🌹🌹💚💚💚

 

 

 


فایل تصویری

دانلود فایل


 فایل صوتی

دانلود فایل

 

شرکت در دوره الهام بخش راه رسیدن به رویاها

شرکت در دوره جامع راز قوانین زندگی گام اول

شرکت در دوره معجزه سلامتی

اشتراک گذاری این پست

8
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهید.x