سریال آموزشی امپراطوری عشق

با دنبال کردن سریال آموزشی امپراطوری عشق به شما کمک می شود که بیشتر و بهتر متوجه اتفاقات و رویدادهای به ظاهر تلخ و حتی رویدادهای عالی و معنی و مفهوم آنها در زندگی تان شوید.

با پیگیری و دنبال کردن این سریال شما متوجه میشوید که تمام آنچه در زندگی تان با آن روبرو هستید حاصل افکار، باورها، شنیده ها، گفته ها و رفتارهای خودتان با خودتان هست و هیچ کس دیگری نقشی در بوجود آمدن این زندگی و این سرنوشتی که تا به اکنون درون آن هستی نداشته و ندارد، مگر آنکه شما با شنیدن و گوش کردن و پذیرفتن حرف های آن شخص و یا اشخاص اجازه تاثیر و تغییر شرایط تان را داده باشید یا بدهید.

در این سریال سعی بر آن است که شما را تا حد مطلوبی آماده پذیرش موضوعات گفته شده بکنیم و شما بتوانید باور کنید که تمام آنچه در زندگی تان دریافت میکنید، هم از خوب و هم از بد، هم از شادی و هم از غم، هم از سلامتی و هم از بیماری، هم از ثروت و هم از فقر و بی پولی، هم از رابطه عاشقانه و هم از شکست های عشقی، هم از خوشبختی و هم از بدبختی و … همگی بواسطه شخص خودتان اتفاق افتاده و می افتد و هیچکسی هم نمیتواند این شرایط را تغییر دهد مگر خود شما! (برای درک بهتر این مطلب سریال را با دقت گوش کنید)

آنچه باید بشنوید را در این برنامه می شنوید اما اینکه چطور آنرا بشنوید و چطور آنرا باور کنید باز هم بستگی به خود شما دارد.

به احتمال زیاد همگی افراد حرف ها را مثل هم نمی شنوند و یا نمی فهمند، همه چی بستگی دارد به پیشینه باورها و اعتقادات شما در مورد هر مسئله. و اینکه شما در این لحظه در چه شرایطی باشی و حال و احساس و نیازت چی باشد. همه این موارد میتواند نوع شنیدن شما را با دیگران و یا حتی با خودتان در شرایطی دیگر تغییر دهد. بنابراین ما طبق تجربه خودمان از شما میخواهیم همان شکلی که در ادامه گفته می شود با شنیده ها روبرو شوید.

از شما می خواهیم تمام قسمت های سریال را بدون قضاوت و بدون زدن هیچ برچسب خوب یا بدی به من و یا به این حرف ها دنبال کنید. به اینکه من آدم خوبی هستم و یا آدم بدی فکر نکنید. به اینکه این حرفها چقدر با شنیده های تمام دوران زندگی تان و اعتقادات تان در تضاد هستند فکر نکنید. فقط گوش بدید و گوش بدید و گوش بدید. اگر جایی برایتان پذیرشش سخت بود و نتوانستید آنرا قبول کنید فقط این کلمه را به خودتان بگوئید:

(احتمالا چیزی هست که شاید من آنرا نمیدانم). با گفتن این کلمه خودتان را آرام کنید و بگذارید حرف ها را بشنوید و تا آخر این سریال با ما باشید. کلی راه های آموزشی متفاوت و در عین حال ساده و حتی بصورت تمرین عملی به شما خواهیم آموخت، که مطالب هرچند سخت را شما به آسانی متوجه شوید. بعد در پایان این سریال مطمئنا خودتان متوجه تغییر نگاهتان به زندگی، به دنیا، به آدم ها، به خداوند و به شرایط خواهید شد.

تمرینها و تعهدهایی که در طی تماشای این سریال باید انجام بدهید این است که:

  1. هرگز در مورد هیچ چیز قضاوت نمیکنم.
  2. هیچ برچسب خوب یا بدی به این صحبتها نمیزنم.
  3. سعی میکنم با تمام وجودم آنرا باور کنم، حتی اگر برایم سخت باشد.
  4. هر فایل را بیش از 5 بار گوش میکنم که خیلی بهتر منظور فایل را بفهمم.
  5. اگر متوجه تاثیر این حرفها و اهمیت بالای آنها شدم آنرا به دوستان دیگر هم معرفی میکنم.
  6. دیدگاه و نظرم در مورد هر جلسه و هر حسی که به من منتقل شده است و هر آگاهی که از آن جلسه بدست آورده ام را در زیر همان جلسه مینویسم.

برای تغییر نتایج زندگی تان لازم و ضروریه که همین تمرینات به ظاهر ساده رو انجام بدید، پس انجامش بدید …!!!

__________________________________

 اگر محتوای این سریال براتون مفید بود، دوستان تون رو هم به دیدن آن دعوت کنید. بهترین کمکی که میتونید به اونها بکنید همینه!