0
0
جمع فرعی: تومان
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
برای کنسل کردنِ خرید، علامت ضربدر را بزنید

زهرا حسینی دانشجوی دوره های سفارشی

دانشجوی دوره های سفارشی

زهرا حسینی

به نام خالق خوبی ها
سلام و درود به استاد عزیزم و دوستان هم فرکانسی خودم.

من زهرا هستم، دانشجوی دوره های سفارشی، یک زن قوی یک مادر خوب و یک همسر عالی و یک معلم مهربان هستم.
اگر تمام این صفات را بکار بردم دلیل بر غرور نیست، تنها و تنها اعتماد به نفس از دست رفته ای است که از حضور استادضیاء در زندگی ام به دست آورده ام…
بله من تا قبل از آشنایی با استاد عزیزم یک زن بیچاره، بدبخت، بدون اعتماد به نفس و پر از خلاء های عاطفی بودم که هرگاه خودم را در آینه نگاه می کردم می توانستم ساعت ها به حال خود گریه کنم.
به خودم می گفتم: چقدر بدبختی! چقدر تنهایی! تو به هیچ‌ دردی نمیخوری و خدا تو را آفریده که تا آخر عمر زجر بکشی و به قول اطرافیان امتحان های سختی را پشت سر بگذاری و هیچ گاه روی خوب زندگی را نبینی، چون خداوند هر کس را دوست دارد بیشتر به او سختی می دهد…
من به جایی رسیده بودم که حتی حاضر به خودکشی شدم😔 اما از ضعف بسیار آن کار هم از من بر نمی آمد و بخاطر آبروی خانواده ام در بین مردم نتوانستم دست به چنین کاری بزنم.
بیشتر اوقات هم در حال گلایه و شکایت بودم از خدا که چرا من باید چنین و چنان باشم و این همه غصه داشته باشم …
و سرانجام تبدیل شدم به یک فرد افسرده و منفی باف، که کل زندگی اش تاریک است حتی با ازدواج و به دنیا آمدن فرزندم حس و حال من تغییر نکرد که هیچ، بدتر هم شد و مادر بدی بودن هم به بقیه ذهنیاتم اضافه شد که چقدر من مادر بدی هم هستم…
تا اینکه به بزرگ ترین تضاد زندگی ام برخورد کردم و آن هم ناسلامتی بود که اسم وحشتناکی برای عموم مردم داشت و پزشکان به من گفتند باید عمل جراحی شوی چون تومور خیل بزرگی درون جسم شماست. طبق روال گذشته شروع کردم به گریه و زاری و شکایت از خدا که چرا من!

مگر بنده بدی بودم مگر من چه کار بدی کرده ام که تاوان آن، این ناسلامتی بزرگ است و بعد از عمل، جایی که دکتر گفت: باید شیمی درمانی را شروع کنی! آن وقت دیدم رسیده ام به آخر خط و جایی که دیگر راهی جز خدا و کمک او ندارم… فقط گفتم: خدایا خودت کمکم کن دستم را بگیر، راهی جز تو نیست و هیچ کس جز تو دیگر نمی تواند کمکم کند.
همانجا خداوندِ همیشه حاضری که من از او غافل بودم (البته به من خدایی را معرفی کرده بودند که دور از دسترس بود و فقط عذاب دهنده بود و از ایمان و اعتقاد به خدا فقط اسمش را یدک می کشیدم) شنید دستم را گرفت و چون در آخر خط بودم هدایت شدم به این سایت.

دوره شکر گزاری نقطه آغازین زندگیِ من بود، آن موقع بود که داشته هایم را دیدم داشته هایی که تا آن زمان هیچ کدام را ندیده بودم رسیدم به جایی که شرمسار از خدا فهمیدم چقدر در زندگی، خداوند کنارم بوده است چه معجزه هایی چه موهبت هایی داشته ام اما ندیده بودمشان.

شرمسار شدم بابت آن همه شکایت وقتی برگشتم و مرور کردم دیدم ۹۹ درصد زندگی من عالی بوده ولی من فقط ۱درصد از تضادها و تلنگر های خدا که من را به رسالتم و راه مستقیم هدایت می کرده را می دیدم و اما هدایت نشده بودم…
آری سراسر زندگی من خوب بوده اما من به واسطه نگاه منفی خودم و ذهنیات و باورهای پوچی که در ذهنم پرورانده بودم آنرا نادیده گرفته بودم.
دریچه تازه ای از زندگی برای من باز شد و قدم به قدم با فایل ها و حرف های استاد رسیدم به این نقطه، نقطه ای که خدا همه جای زندگی ام حضور دارد، به وضوح سخنانم را می شنود و هر چه را بخواهم به من عطا میکند و آگاه شدم که هر آنچه هم که برایم اتفاق افتاده بود زایده ذهن ناآگاهم بوده، حتی این ناسلامتی که تجربه می کردم زایده افکار منفی و کینه هایی بود که نبخشیده بودم چه خودم و چه دیگران را، همه این ها و این زندگی جدید با تغییر افکارم توسط سخنان استاد و دوره های ایشان به دست آمد.

با تغییر باور هایم رسیدم به نقطه ی سلامتی کامل، که طبق گفته پزشکم فقط با روحم توانستم سلامتیم را بدست آورم.
در این میان گاهی که فراموش کردم و گاهی که قدم رو به عقب برداشتم نتیجه های من منفی بود اما هر زمان که با کمک استاد در فرکانس مثبت قرار گرفتم باز هم نتیجه برایم مثبت شد.

در سال دوم آشنایی با سایت، قدم هایم را محکم تر برداشتم فایل ها را بیشتر گوش دادم و به دانسته ها و یافته های جدیدم بیشتر عمل کردم و آگاه تر شدم، در نتیجه سلامتی من نیز کامل تر شد.
آنقدر نشانه های کوچک و بزرگ در این مدت دیده ام که قابل بیان نیست اما همه ی آنها برایم درس های بزرگی بود که ما خود خالق زندگی خود هستیم فقط به وسیله باور ها و افکارمان.
اکنون بنده با پشت سر گذاشتن بزرگ ترین تضاد زندگی ام، (البته عاشقانه این تضاد را دوست دارم، چون نقطه تولد دوباره من بود, چون من را با خدای مهربان آشنا کرد و البته می توانم بگویم قبلا زنده بودم اما بعد از این تضاد و آشنایی با سایت و استاد عزیز زندگی کردم).

در اوج سلامتی همه چیز به بهترین شکل برای من وجود دارد. من هر خواسته ای را به جهان هستی ارسال می کنم و خداوند به بهترین شکل ممکن برایم فراهم می کند. طبق آیه قرآن؛ کافیست ما بخوانیم تا او اجابت کند.

یکی از نمونه اتفاقات:
سال گذشته (سال تحصیلی 1399_۱۴۰۰) بعد از اتمام مرخصی استعلاجی در اسفند ماه قرار بود دوباره شروع به کار کنم و مدیر بسیار سخت گیری دارم که روی کار بسیار حساس و قانونمند هستند. من تازه شیمی درمانی ام تمام شده بود توانایی جسمی کمی داشتم دوست داشتم که در جایی راحت کار کنم که تدریس نداشته باشم.

نوشتم که از خداوند ممنونم که به بهترین شکل من در جایی راحت کارم را شروع می کنم و پست راحتی در این چند ماه به من می دهند. و درخواست دادم، به شکلی باور نکردنی مدیریت با من تماس گرفتند که این چند ماه از سال تحصیلی باقی مانده اصلا نیازی نیست حضوری سر کار بیایید بخاطر شرایط کرونا!

اگر کاری بود مجازی در منزل انجام دهید و اما همان مجازی هم کاری پیش نیامد که من انجام دهم و آن چند ماه آخر سال تحصیلی در بهترین شرایط و راحتی برای من گذشت. (شاید برای اطرافیان قابل باور نبود چنین برخوردی از طرف مدیر اما برای زهرایی که خدایی داشت که به راحتی فراهم می کرد بسیار دلپذیر و قابل باور بود.)

🌸دو سال از آشنایی من با سایت می گذرد هر روزِ من سرشار از آگاهی هایی است که در کلام نمی گنجد.

من الان در مدار شادی آرامش و در اوج سلامتی کامل هستم چون خدای من، خدای خوبی هاست خدای شادی ها و خدای سلامتی است…🙏🏻

خدایا سپاس بابت حضورت در زندگی من .خدایا سپاس بابت آگاهی هایی که به من داده ای و خدایا سپاس بابت دست هایی که در زندگی ام قرار دادی…🌸🌸🌸

فایل تصویری

دانلود فایل


 فایل صوتی

دانلود فایل

 

شرکت در دوره الهام بخش راه رسیدن به رویاها

شرکت در دوره جامع راز قوانین زندگی گام اول

شرکت در دوره معجزه سلامتی


با نوشتن دیدگاه به درکِ بیشترِ همه مان کمک می کنید


 

اشتراک گذاری این پست

19
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهید.x