بنام آنکه او نامی ندارد         به هر نامی که خوانی سر برآرد

سلام به تو دوست عزیز

خوش آمدی

دوست عزیز، بهت بگم خدا خیلی دوست داشته که الان اینجا و در این جمع هستی. 
همین الان با ورودت به این جمع یک سپاسگزاری از خداوند برای فراهم شدن این محیط و شکل گیری این دوره فوق العاده داشته باش تا برسیم به مطالب دیگر ….

خداوندا…
برای این فرصت طلایی که در اختیارم قرار دادی که بتوانم یک دوره فوق العاده رو به اتفاق دوستانم در کنار هم باشیم و اتفاقات زیبایی رو خلق نمائیم بی نهایت سپاسگزاریم 
خدایا شکرت

تمرینات سپاسگزاری،شکرگزاری، شکرگذاری
تمرینات سپاسگزاری،شکرگزاری،شکرگذاری

دوستان ، قبل از شروع تمرینات سپاسگزاری توجه کنید 

که هر آنچه شما در بیرون از زندگی برای ایجاد خوشبختی، رفاه ، آرامش، سلامتی، ثروت و … در جستجوی آن هستید در درون خود شما وجود دارد یعنی تمام منابعی که شما برای پیشرفت نیاز دارید از قبل در خودتان دارید فقط باید  اونارو کشف کنید.

شما نیاز به سخت کار کردن برای موفقیت ندارید. شما نیاز به سرمایه مالی اولیه زیاد برای موفقیت در کسب و کار ندارید باور کنید،  شما نیاز به داشتن خانواده پولدار برای موفقیت ندارید،  شما نیاز به سواد و یا تحصیلات خاصی برای موفقیت ندارید،  مکان شما ، محل زندگی شما ، زبان شما ، رنگ پوست شما ، سن شما ، متاهل و یا مجرد بودن شما و هیچ عامل دیگری در موفقیت و پیشرفت شما تاثیرگذار نیست.

هر آنچه که شما نیاز داشته باشید در درون شما وجود دارد همین الآن، همینجا، در همین وضعیت، شما دارای ذخایر و پتانسیل های عظیم قدرت هستید و کافیه بلند شید و قدم اول رو بردارید و نگران چیزی هم نباشید. این یک واقعیته!

این یک واقعیته، این یک امر ثابت شده و تضمینی از طرف خداوند است. این یک هدیه الهی به تو است بلند شو و شروع کن دوست من، بلند شو و باور کن که میتونی ، باور کن که تو بهترینی ، باور کن که تو منحصر به فردی ، باور کن که تو لایق بهترینهایی ،خودت رو دست کم نگیر ، فقط بلند شو و اولین قدم رو بردار و ایمان داشته باش که بقیه مسیر به تو نشان داده خواهد شد و هرآنچه نیاز داشته باشی در زمان نیاز در مسیر تو قرار خواهد گرفت. تمام شرایط و آدمهایی که بهشون نیاز داری، بعد از اقدام و حرکت تو از راه خواهند رسید. نیازی نیست الان بدانی که آنها کجا هستند و کی هستند.. آنها در زمان نیاز تو از طرف خداوند بر زندگی تو فرود خواهند آمد و تو را در مسیر کمک خواهند کرد ، بهتره نگران هیچ چیز نباشی و فقط با ایمان به خداوند قدم اول رو برداری و حرکتت را از همین جایی که هستی آغاز کنی ...

ورود شما دوست گرامی رو به این مدار زیبا و قشنگ تبریک میگم 

همین که اینجا هستی تفاوت تو را از بقیه آدم های اطرافت نشان میدهد، قطعا تو بدنبال چیزی هستی که الان اینجا و در این جمع حضور داری و این اولین نشانه حمایت خداوند از تو دوست خوبم هست،

که اکنون در این جا و در حال مطالعه این مطالب هستی…

پس ادامه بده روزهای خوب تو در راه هستند ادامه بده و شجاع باش…
خداوند همواره در کنار تو هست….

ادامه بده و ادامه بده و ادامه بده….

همه ما به عنوان دستی از طرف خداوند اینجا در کنار شما هستیم که هم از شما انرژی بگیریم و هم به شما انرژی بدهیم و هم مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم که خودمان با استفاده از آنها نتایج فوق العاده ای گرفته ایم. این مطالب و تمرینات آنقدر ساده بنظر می آیند که ممکنه پیش خودتان شک کنید که این کار ساده بتواند آنقدر تاثیر مثبت بر زندگیتان داشته باشد ، ولی نه ، شک نکنید ، این یک واقعیت محض هست و شما در صورتی که فقط چند روز را با این تمرینات همراه باشید حتما از نتایج و تغییرات و رخدادهایی که در زندگیتان پدید می آید شگفت زده خواهید شد

قدم اول تمرینات سپاسگزاری

از شما دوست گرامی درخواست داریم که فقط و فقط با تمام وجود به این حرفها و فایل هایی که در ادامه در اختیارتان قرار می گیرد ایمان کامل داشته باشید و این تمرینات رو با جدییت و با تمام جزییاتی که از شما خواسته شده است انجام دهید که بزودی بعد از چند روز اتفاقات را به چشم خودتان خواهید دید. 
از شما بخاطر همراهی تان و اعتمادی که به اینجا دارید سپاسگزاریم.

ابتدا برای شروع در این مسیر از ساده ترین تکنیک و ساده ترین روش برای گرفتن نتیجه خوب شروع میکنیم!

 تکنیک سپاسگزاری 

بمدت ۲۸ روز ، روزانه ۱ فایل تمرین مخصوص همان روز برای شما گذاشته شده است. بعد از گوش کردن با دقت به این فایل تمام چیزهایی که از شما خواسته شده است را انجام می دهید و چنانچه تمرینات رو جدی و بطور کامل انجام دهید به احتمال زیاد از لحظه شروع تا نهایتا روز سوم یا چهارم نتایج فوق العاده ای را در کار و زندگیتان مشاهده خواهید کرد…
در حین انجام تمرینات در ادامه مسیر هر گونه سوال یا مسئله ای که برایتان پیش آمد آنرا در قسمت دیدگاه های سایت استادضیاء جستجو کنید و اگر مطمئن شدید که سوالتان را قبلا کسی نپرسیده، آنجا سوالتان را بنویسید تا از طرف دوستان هم فرکانسی و افرادی که قبل از شما قوانین را کار کرده اند با عشق به سوال شما پاسخ دهند.

با ما باشید

مواردی که باید رعایت کنید:

دوستان عزیز من طی سالهای گذشته فراز و نشیب های زیادی رو متحمل شدم و هزینه های بسیار زیاد مالی و یا زمانی صرف این هدف کرده ام و این جزو قوانین جهان هستی است که شما برای بدست آوردن هر چیزی ، باید اول از دست بدهید و بدست آوردن هر چیزی هزینه ای دارد که تا آنرا نپردازید چیزی بدست نمی آورید.
شما دوستان که همه چی برایتان تقریبا رایگان هست یک هزینه کوچک و جزئی برای دانلود فایل ها از هم اکنون در حسابتان داشته باشید که از تمرینات جا نمونید و یا خساست بخرج ندید که فایل ها رو دانلود نکنید. 
لازمه هر چیزی که اینجا ارسال شده شنیده و یا خوانده شود (حتی بارها و بارها) و به آن عمل شود.
پس ما به خودمان قول می دهیم که هیچ چیز را بعنوان بهانه قبول نکنیم و کسی که هرگونه بهانه و توجیحی آورد ، معلومه که نمیخواد کاری برا خودش انجام بده. و کسی که خودش نخواد به خودش کمک کنه، کس دیگه ای هم نمیتونه کاری براش انجام بده و برای قوی شدن فقط خود فرد باید تمرین کنه و بس! بنابراین دلیلی هم نداره کسی بخواد دلش بحال کسی که خودش دلش بحال خودش نمیسوزه ، بسوزه. 
من بعنوان مربی و معلم شما فقط راه را به شما نشان میدهم و هرگز قادر نیستم و چنین قدرتی را ندارم که بجای شما تمرین کنم همانطور که هیچکس نمیتواند جای کس دیگه ای شنا کند یا جای کس دیگه ای بخورد و یا جای کس دیگه ای بخوابد. فقط خود فرد باید بخواهد و انجامش دهد …

پس از الآن لطفا آماده باشید

تمرینات سپاسگزاری،شکرگزاری

نکات خیلی مهم قبل از تمرینات شکرگزاری:

1. قبل از هر چیز و قبل از شروع تمرینات ایمان و باور داشته باشید که میتوانید از این دوره نتیجه های خیلی عالی بگیرید. و به آنچه که در اینجا گفته میشود با تمام وجود باور داشته باشید و آنرا دست کم نگیرید.

2. آنچه که اینجا گفته میشود تا زمانی که متوجه آن نشدید و آنرا نفهمیدید ، آنرا تکرار و تمرین کنید تا خوب درکش کنید ، سپس  سراغ درس بعدی بروید.

3. در مورد آنچه که اینجا می آموزید تا پایان دوره و تا زمانیکه نتیجه های چشمگیر نداشتید با کسی صحبت نکنید و نخواهید دیگران را متقاعد کنید که کارتان درست است و یا به زور بخواهید آنها هم همین کار را انجام دهند.

بگذارید نتیجه که گرفتید اگر کسی از شما سوالی پرسید میتونید بهش توضیح بدید در غیر اینصورت هرگز به اصرار نخواهید کسی را تغییر دهید ، چون شما قادر نیستید و احتمالا خودتان اذیت میشوید. و به روحیه تون آسیب وارد میشه و یا شمارو هم منصرف میکنند. 

4. در بین راه ممکنه به مسئله ای بر بخورید و شما رو نگران کنه و یا به شما الهامی بشود که باید تصمیمی برای کاری بگیرید، خیلی مهم است که اون کار سخت و تصمیم سخت رو بگیرید یعنی اگر با فکر کردن به اون کار حال و احساستون خوب میشه و قلبتون گواهی مثبت(ندای قلب) میده دیگه به عقل تون رجوع نکنید و با کسی هم مشورت نکنید و آن کار را انجام دهید حتی اگر تمام اطرافیان تان مخالف شما باشند.

وگرنه اگر بی تفاوت باشید اتفاق خاصی برای شما نمی افتد. خیلی از اتفاقات به ظاهر تلخ و بد ، درونشان پاداشی نهفته است که ما از آن آگاه نیستیم ، و آنها پلی بسمت هدف ما هستند اما ممکنه ما اونهارو مصیبت یا ناراحتی و یا بدشانسی بدانیم. خیلی دقت کنید که اگر از وجودتون آگاهی ای دریافت کردید و چیزی به دلتان افتاد که میدونید با انجامش احساستون خیلی خوب میشه ، حتما انجامش بدید ممکنه بخشش چیزی باشه ، ممکنه بخشش کسی و یا تماس با کسی باشه ممکنه سرزدن به کسی باشه ممکنه خرید و فروش چیزی باشه ، ممکنه خارج شدن از کاری و یا داخل شدن به کاری جدید باشه و هر چیزی شبیه این ….

5.سعی کنید سپاسگزاری هایتان را با احساس انجام بدید یعنی وقتی بخاطر داشته ای از خداوند تشکر میکنید واقعا با تمام وجود آن را  درک کنید و احساس کنید و متوجه این باشید که بودن اون نعمت در زندگی تون چقدر اهمیت دارد و نیاز شما است. و نداشتن آن چقدر زندگی را برایتان دشوار میکند.

6.سعی کنید تا پایان این دوره از مطالب و محتواهای کانال های دیگر و یا کتابهای دیگر استفاده نکنید، چرا که شما الان در حال ریختن فنداسیون خودتون هستید و وقتی پایه رو قشنگ محکم کنید دیگر مراحل برایتان سهل و آسان خواهد بود یعنی بعد از دوره شما معانی مطالب و کتاب ها رو جور دیگه ای میفهمید و میتونید بهتر درکشون کنید. با دنبال کردن مطالب گوناگون ، شما بیشتر یاد نمیگیرید ، بلکه بیشتر گیج میشوید. بگذارید آرام آرام ذهنتان با محتوای جدید و باورهای جدیدی که در اینجا قرار گرفته شکل بگیرد و نخواهید بصورت فشرده و خیلی سریع راهتون رو طی کنید که شکست شما قطعیست! همه چیز آرام آرام اتفاق می افتد (به حرف کسانیکه به شما چیزی بجز این میگویند توجه نکنید ، هیچ موفقیتی یک شبه بوجود نمی آید و همه چی باید آرام در ما تاثیر بگذارد و شکل فکر کردن ما رو و یا شکل رفتار مارو و همه چی رو در ما رفته رفته تغییر دهد ، بطوریکه ما بتوانیم شبیه آن چیزی بشویم که دارم در موردش مطالعه میکنیم و شبیه آنچیزی شویم که دوست داریم بشویم و این تغییرات کمی زمانبر هست و کمی صبوری نیاز هست.
الان خیلی از مطالب به نظرتان قشنگ می آیند اما ممکنه عمق مطلب رو متوجه نشوید و یا اون نوشته از شما چی خواسته رو متوجه نشید . ولی زمانی که شما این دوره رو کامل و جامع انجام دادید و فایل ها رو بارها گوش دادی متوجه درک خیلی از چیزهای خیلی ساده اطرافت میشوی که قبلا با داشتن اونها اصلا ازشون درکی نداشتی.

7.یک دفترچه خیلی زیبا و شیک برای این کار ارزشمند اختصاص بدهید و سعی کنید دفتری در حد صد برگ تهیه نمایید. این دفتر برای صحبت کردن شما با خدای تان هست و مهمه که یک دفتر خیلی شیک و محکم باشه که برای سالهای بعد هم بمونه و همیشه بعنوان یک منبع انرژی در دسترستون باشه…

پس از الان بفکر تهیه یک دفتر ، یک خودکار و شارژ اینترنت تان باشید و همه رو آماده کنید که از فردا به امید خدا بتونید دوره رو آغاز کنید…

پایدار باشید

آغاز مرحله مقدماتی تمرینات سپاسگزاری

قبل از هر چیز باید بدانید شما برای چی به این دنیا اومدید ؟ 
اصلا ماموریت شما در این دنیا چیست ؟ 
چه کارهایی را باید انجام دهید؟ 
چه خدماتی را میخواهید به جهان هدیه دهید؟
چقدر میخواهید از زنده بودنتان لذت ببرید؟ 
تا کی قراره منتظر حقوق سر ماه خودتون و یا همسرتون باشید؟
تا کی باید نگران اجاره خونه تون باشید؟
تا کی باید نگران پرداخت قبوض مصرفی آب و برق خونتون باشید؟
تا کی باید از بغل میوه فروشی ها رد بشید و بگویید کاشکی پول داشتم فلان میوه رو میخریدم؟
تا کی باید صدبار بری پشت ویترین مغازه ها و آه بکشی که نمیتونی فلا جنس رو بخری؟

فکر نکنم تمرینات و یا کارهایی که برای خوشبختی و رفاه نیازه انجام بدید از حسرت خوردن دو روز از زندگیتون تحملش سخت تر باشه. 
بیایید خودتون رو نسبت به زندگیتون مسئول بدونید.
و وقتی اختصاص بدید، بشینید فکر کنید که واقعا خواستار چه چیزی تو زندگیتون هستید.

پس قدم اول به مدت یک یا دو روز تمرین شما این هست که بشینید و آنچه که از زندگیتون میخواهید آنچه در این دنیا بهش علاقه دارید آنچه که فکر میکنید بهش عشق دارید آنچه آرزوی داشتنش و بدست آوردنش را دارید رو بدون هیچ محدودیتی لیست کنید و بنویسید. 
مهم نیست الان در چه شرایطی هستید ، مهم نیست که الان پول یک بسته اینترنتی رو هم به زور تهیه کردید ، مهم نیست فرزند کی هستید ، در کجا زندگی میکنید ، چقدر بدهکارید و یا چقدر پول دارید. مهم اینه که الان بنویسی که چی میخواهید؟! تا اینجاش هنوز هیچ هزینه ای برای شما ندارد. 
پس لطفا لطفا وقت بذارید و آنچه را که میخواهید را بدون هیچ حد و مرزی با جزئیات بنویسید. ( نوشتن ، تقاضا کردن و درخواست دادن کمترین کار و در عین حال مهمترین کاریست که میتوانید برای رسیدن به خواسته هایتان انجام دهید).

ما به شما کمک میکنم که یادتان بیاید چه چیزی در زندگی نیاز دارید…

شما میتوانید از لیست زیر ایده بگیرید

دوستان دقت کنید من در کمک به شما در نوشتن لیست آرزوها از کلمه “میخواهم” استفاده کردم ، در صورتیکه نحوه نوشتن صحیح آرزوها به شکل دیگریست که در اینجا توضیح داده شده.

نحوه صحیح نوشتن اهداف و آرزوها:

خوشحالم و سپاسگزارم که به (مثال :ماشین دلخواهم ) رسیدم زیرا از امکانات خوب اون استفاده میبرم و میتوانم به مسافرت بروم . 
سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خوشحالم و سپاسگزارم از اینکه در کنکور با رتبه…  قبول شدم زیرا میتوانم در رشته مورد علاقه ام تحصیل کنم.
سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

یعنی خواسته هاتون رو بصورت انجام شده بنویسید. طوری که مثلا به آن خواسته رسیدید.
بعد از آن یک دلیل هم برای سپاسگزاریتون بنویسید که مثل همون ته جمله است ( زیرا … )

حتما سه تا کلمه سپاسگزارم رو در زیر متنتون پشت سر هم بنویسید .

دلیل ۳ تا سپاسگزاری هم بر میگرده به قدرت جادویی عدد ۳ . که حتما تاکید میشود سه کلمه سپاسگزاری در یک خط و زیر جمله ای که نوشتید بنویسید.

لیست آرزوها:

۱ سلامتی:

میخواهم فلان ورزش را بروم 
میخواهم پیاده روی کنم 
میخواهم ۱۰۰ سال به سلامت زندگی کنم 
میخواهم تا پایان عمرم روی پای خودم بایستم 
میخواهم تا پایان عمر از هیچ دارویی استفاده نکنم 
میخواهم تا پایان عمر همیشه پرانرژی باشم. 
میخواهم همیشه بهترین حافظه رو داشته باشم. 
میخواهم همیشه روحیه ای عالی داشته باشم 
میخواهم خنده و شادی اولویت اول زندگی ام باشد.
میخواهم به هیچ چیز و هیچ کس تو این دنیا وابسته نباشم . 
و… هر چیزی که در رابطه با سلامتی برایتان مهم هست

۲ معنوی:

میخواهم ارتباطم با خداوند همیشه به بهترین نحو حفظ شود.
میخواهم برای همیشه به او اعتماد کنم و فقط تنها کسی باشد که میپرستمش.
میخواهم همیشه عاشق خدا بمانم 
میخواهم فلان مدرسه ، فلان دانشگاه ، فلان موسسه خیریه رو تاسیس کنم 
میخواهم به کودکان فلان ، به بیماران فلان ، به بیمارستان فلان کمک کنم.
میخواهم به مردم جهان کمک کنم. 
میخواهم زندگی ام را با انسان های دیگر تقسیم کنم 
میخواهم ثروتم را با انسان های دیگر تقسیم کنم.
میخواهم دانش و آگاهی ام را به دیگران انتقال بدم
میخواهم کمک کنم جهان جای بهتری برای زندگی باشد.
میخواهم بهترین نویسنده باشم 
و جملاتی این چنینی

۳ کاررو شغل:

میخواهم ماهیانه اینقدر…  تومان درآمد داشته باشم 
میخواهم کاری داشته باشم که راحت باشد با حقوق بالا 
میخواهم مدیر یک شرکت باشم 
میخواهم صاحب یک کارخانه باشم 
میخواهم یک شرکت هواپیمایی از خودم داشته باشم.
میخواهم با چه افرادی همکار باشم 
میخواهم کاری داشته باشم که در فلان ساعتها کار کنم . شب کار باشم روزکار باشم.
میخواهم کارم در فلان محل فلان شهر یا فلان کشور یا در سطح جهانی باشد.

و هر چیزی که در مورد شغل مورد علاقه تان برایتان مهم است

۴ ثروت:

میخواهم تا فلان سال اینقدر…  تومان پول داشته باشم.
میخواهم از ثروتم اینقد درصدش رو اهدا کنم 
میخواهم با ثروتم فلان چیزها را بخرم 
نوع ماشین . نوع منزل و ویلای دلخواه . نوع هواپیمای شخصی . نوع کشتی تفریحی شخصی.
شهر و یا کشور مورد علاقه برای زندگی.
میخواهم با ثروتم جهان را بگردم.
میخواهم با ثروتم در فلان زمینه سرمایه گذاری کنم.
و… هر چیزی که فکر میکنید بعد از ثروتمند شدنتان دوست دارید انجام بدید.

۵. علایق شخصی:

میخواهم فلان پرش هیجانی رو تجربه کنم.
میخواهم فلان ورزش رو مدال بگیرم.
میخواهم در فلان موسیقی نفر برتر باشم
میخواهم در کنکور رتبه فلان بیارم 
میخواهم در فلان رشته در فلان شهر یا فلان کشور تحصیل کنم.
میخواهم استاد دانشگاه باشم
میخواهم یک سخنران انگیزشی باشم.
میخواهم یک پزشک متخصص فلان باشم.
میخواهم بعنوان بهترین معمار ، نجار ، صافکار ، فروشنده ، مدیر ، رهبر گروه ، جهانگرد ، تکنیسین کار و… هزاران علائق دیگر در این حوزه باشم.
میخواهم با بالن پرواز کنم با هواپیما از ارتفاع بپرم. 
و هر چیزی که یادتان می آید را بنویسید.

۶ روابط:

میخواهم با شخصی ازدواج کنم که 
قدش …سانت باشه 
وزنش … کیلو باشه
موهاش فر یا لخت و…  باشه 
رنگ چشماش… باشه 
خوشتیپ باشه 
خوش صحبت باشه 
خوش معاشرت باشه 
اجتماعی باشه 
سالم باشه 
تک فرزند و یا از خانواده عیالوار باشه.
پدر و مادرش زنده باشن و یا در قید حیات نباشن.
چن خواهر و یا چند برادر داشته باشه.
تحصیلاتش فلان باشه.
رشته فلان خونده باشه.
پولدار باشه و یا…
ماشین فلان داشته باشه.
خونه در کجا داشته باشه.
اهل تفریح و مسافرت باشه و یا نباشه.
و هر چیزی رو که دوست دارید در مورد همسر آینده تون رو بنویسید.
دوست دارم با افراد موفق و مثبت رابطه داشته باشم.
دوست دارم تو جلسات بهم خیلی توجه بشه و بالعکس.
دوست دارم همه جا حرف من باشه و بالعکس.
دوست دارم آدم جذابی باشم و یا دیده بشم. 
و باز هم هرچیزی شبیه این…

اگر دوست دارید مسافرت خاصی بروید 
اگر دوست دارید آدم خاصی رو ملاقات کنید
اگر دوست دارید کیفیت و بهبود فردیتان را افزایش بدید.
اگر دوست دارید جای خاصی زندگی کنید
اگر دوست دارید خانه ای خاص در جایی خاص داشته باشید و…
همه اینها را با جزییات بنویسید 
یعنی وقتی خانه ای خاص میخواهید متراژ زیربنا ، موقعیت شرق و غرب ، محل احداث، تعداد طبقات ، تعداد اتاق خواب ها ، تعداد سرویس بهداشتی ها ، روبه دریا ، آفتاب ، کوه ، جنگل ، آب و هوا و هر ذره ای که یادتان می آید را بنویسید.

سعی کنید اینقدر در انتخاب علائق خودتون و نوشتن اونا غرق بشید و وارد جزییات بشید که وقتی بعدش به دفترتون نگاه کردید ببینید بیست صفحه برای آرزوهاتون نوشتید و مطمئن باشید اگر ایمان و باورتون رو قوی کنید به همه اونا خواهید رسید ، اما این لیست ممکنه برای از الان تا پایان عمر شما باشد.
حالا در بین آرزوهایتان نگاه کنید و ببینید چه چیزی را برای ۵ سال آینده میخواهید . اونارو جدا کنید و در صفحه آرزوهای ۵ سال آینده بنویسید.
سپس آرزوهای امسال خودتون رو و بعد از اون آرزوهای این ماه و از پس اون آرزوهای این هفته رو تفکیک کنید تا بتوانید متمرکز شوید بر روی اولین و نزدیکترین کاری که باید انجامش بدید.
سعی کنید آرزوها و هدفهایی که برای ماه ها و سال جاری انتخاب میکنید در حد باور شما باشد و فراتر از باورتون ننویسید‌. یعنی شما بدنبال اندکی تغییر در زندگی تون نسبت به گذشته باشید نه اینکه یک چیزی رو بنویسید که فکر کردن بهش آرامش تون رو ازتون میگیره و یا ذهنتون ارور میده. 
وقتی یک هدف کوچک برای این ماهت گذاشتی و بهش رسیدی مطمئنا برای ماه بعدی میتونی هدفی باز کمی بزرگتر از این ماه انتخاب کنی و رفته رفته هم باورهای شما تقویت میشوند و هم ذهن شما آماده دریافت چیزای بزرگتر میشود.

پس از این لحظه بهمدت دو روز وقت دارید آرزوهایتان را بنویسید و بعد جلسه بعدی رو برگزار میکنیم. 
لطفا در حق خودتون کوتاهی نکنید و به حرفام اعتماد کنید…

توجه کنید :

اینجا ما تصمیم داریم از وقت و انرژی که صرف میکنیم نتیجه بگیریم…
پس دوستان عزیز کم لطفی نکنید.
حتما متوجه هستید ، اصلا چیزی تو جیب ما یا هر کس دیگه ای نمیره و تمام نتیجه رو خودتون دریافت میکنید و اگر خودتون دلتون بحال خودتون نسوزه ، هرگز کس دیگه ای نمیتونه براتون کاری انجام بده…

کسی که در این مکان کم کار باشه یا فعال نباشه یعنی اینکه چیزی رو باور نداره و انرژی منفی داره و انرژی منفی هم در اینجا ممنوعه

اگر شما مشتاق باشید ما میتوانیم به شما کمک کنیم ، در غیر اینصورت ، نه ما و نه هیچکس دیگری نمی تواند به شما کمک کند

تمرینات سپاسگزاری،شکرگزاری،شکرگذاری
آغاز تمرینات 28 روزه سپاسگزاری

خیلی مهم ! با دقت مطالعه نمایید:

راه ایده‌آل برای ادامه‌ی مسیر از هم‌اکنون به بعد آن است که بستر قدرشناسی‌ای را که بنا کرده‌اید به خوبی حفظ کنید و رفته رفته بر آن بستر ساختمانی بسازید تا به انتهای مورد نظرتان دست یابید. با تمرین هر چه بیشتر قدرشناسی، آن را عمیق‌تر احساس خواهید کرد و وقت کمتری را از شما خواهد گرفت.

به عنوان یک راهنما:

تمرین «سپاسگزاری را به خاطر بسپارید» را سه روز در هفته انجام دهید، یا اینکه آن را با دو تمرین دیگر ترکیب کنید. می‌توانید با حفظ بستر فعلی به ساختن طبقات زندگی‌ِ خود کمک کنید تا زندگی‌تان بهتر و بهتر شود. برای مثال، می‌توانید تمرین «سپاسگزاری را به خاطر بسپارید» را در یک روز انجام دهید، روز بعد تمرین «روابط صمیمانه» را اجرا کنید و برای روز سوم «ثروت، پاداش شکرگزاری» را انجام دهید.

تکرار چهار روز در هفته تمرین «قدرشناسی را به خاطر بسپارید» ، یا ترکیب آن با سه تمرین دیگر به انتخاب خودتان، باعث حفظ قدرشناسیِ شما و تسریع کار می‌شود.

انجام پنج روز در هفته تمرین «قدرشناسی را به خاطر بسپارید» یا ترکیب آن با ۴ تمرین دیگر به انتخاب خودتان باعث می‌شود که انرژی مثبت در شادمانیِ شما و یا در هر زمینه‌ی دیگر از زندگی‌تان افزایش یابد.

تکرار شش یا هفت روز در هفته تمرین «قدرشناسی را به خاطر بسپارید» یا ترکیب آن با هر تمرین دیگر به انتخاب خودتان باعث می‌شود که شما به یک کیمیاگر واقعی تبدیل شوید و هر چیزی را به طلا تبدیل کنید!

پیشنهادهای تمرین

برای آنکه انرژی مثبت را در زمینه‌های مهم زندگی‌تان مثل شادی، سلامتی، روابط و دیگر چیزهایی که دارید همواره در جریان نگاه دارید، می‌توانید تمرین‌های ویژه‌ای را در هر زمینه یک بار در هفته تکرار کنید. هرچند اگر می‌خواهید که این انرژی را در هر زمینه از زندگی‌تان افزایش دهید، باید در آن زمینه تمرین بیشتری انجام دهید، یا چند روز در هفته تمرین کنید. اگر حال‌تان خوب نیست، شاید بخواهید که تمرین را برای سلامت‌تان هر روز یک بار یا روزی چندبار انجام دهید.

فکر سازنده‌ی شما

شما می‌توانید تمرین «فکر سازنده» را به برنامه‌ی زندگیِ‌ روزانه‌‌تان تبدیل کنید و افکارتان را همیشه در مدار انرژی مثبت نگاه دارید و شب هنگام پیش از خواب از آن به عنوان وسیله‌ای برای یادآوریِ رخدادهای خوشایند آن روز مورد استفاده قرار دهید و برای آنها شکرگزاری کنید. در طول روز با یادآوریِ چیزهایی که برای‌شان شکرگزار هستید، از نیروی تفکر خود بهره بگیرید.

انرژی مثبت شما

می‌توانید تمرین «انرژی مثبت چون غبار همه را در بر می‌گیرد» را به بخشی از زندگیِ روزانه‌تان تبدیل کنید. غیر از این‌که می‌توانید این انرژی را همچون غبار بر روی افرادی که خدمتی به شما ارایه می‌دهند، بیافشانید، می‌توانید این تمرین را به گونه‌ای دیگر هم انجام دهید و گرد و غبار انرژی مثبت را بر همه کس و همه چیز بپاشید! اگر رئیس‌تان اندکی ناراحت و غمگین است، می‌توانید غبار انرژی را بر او بیافشانید یا بر هر یک از اعضای خانواده‌تان یا کسانی که دوست‌شان دارید، آنها که حال‌شان خوب نیست یا هرکس که با او برخورد می‌کنید و در زندگی‌اش به یاری نیاز دارد. می‌توانید این انرژی را هرجا می‌روید، بیافشانید، همچنین روی کودکان و نوزادان، گیاهان باغ و باغچه، غذا و نوشیدنی‌تان، کامپیوتر یا بسته‌ی پستی‌تان پیش از باز کردن آن، کیف پول، اتومبیل، تلفن قبل از آنکه با کسی تماس بگیرید، یا هر شرایط دیگری که خواستار بهبودش هستید.

سپاسگزاری هرگز پایانی ندارد

من هر روز قدرشناسی را تمرین می‌کنم و اینکه روزها، ماه‌ها و سال‌ها بدون قدرشناس بودن زندگی کرده ام برایم متقاعدکننده نیست. قدرشناسی بخشی از زندگیِ من شده، در تمام سلول‌های من وجود دارد و به الگویی در ضمیر ناخودآگاه من بدل شده است.

ولی اگر شما گرفتار مسایل زندگی شوید و در برهه‌ای از زمان تمرین قدرشناسی را از یاد ببرید، انرژی مثبت بخار می‌شود. من از قدرشناسی به عنوان وسیله‌ی سنجش استفاده می‌کنم که برایم مشخص کند که آیا به اندازه‌ی کافی تمرین می‌کنم یا نه. با دقت به بررسیِ زندگی‌ام می‌پردازم و اگر احساس کنم که به اندازه‌ی کافی شادمان نیستم، تمرین قدرشناسی‌ام را افزایش می‌دهم. اگر مشکل کوچکی در یک بخش از زندگی‌ام اتفاق بیافتد، به سرعت تمرین‌های قدرشناسی‌ام را در آن زمینه فزونی می‌بخشم.

دیگر با دیدن ظواهر کور نمی‌شوم. به جای آن به دنبال خداوند هستم تا از او برای همه‌ی شرایط زندگی‌ام قدرشناس باشم و می‌دانم که همیشه اینجاست و بعد تمام ناخواسته‌ها و ناهنجاری‌ها مانند دود به هوا خواهد رفت!

من به خاطر چیزهای کوچک شروع به شکرگزاری کردم، و هرچه بیشتر شکرگزار بودم، فراوانیِ بیشتری به زندگی‌ام روی آورد زیرا بر هر چه تمرکز کنید، گسترش می‌یابد و هنگام تمرکز بر خوبی‌های زندگی‌تان، مقدار بیشتری از آن را خلق خواهید کرد. هنگامی که آموختم صرف‌نظر از آنچه در زندگی‌ام روی می‌دهد، سپاسگزار باشم، فرصت‌ها، روابط و حتی پول به سمت من سرازیر شد.

یکی از شخصیت‌های رسانه‌ای

شما در اثر استفاده از تمرین‌های قدرشناسی در حال استفاده از قانون خطاناپذیر کائنات هستید که به فراوانیِ نعمت در زندگی‌تان می‌انجامد. رسیدن به این سطح از قدرشناسی به ارتباط شما با کائنات و خداوند متعال بستگی دارد.

کائنات و شما

با قدردانی می‌توانی به آن پایه‌ای برسی که فراوانیِ بی‌پایانی را در زندگی تجربه کنی. راه رسیدن به این درجه از قدردانی، از مسیر ارتباط با کائنات و یا اگر ترجیح می‌دهی، روح یا پروردگار می‌گذرد.

می‌توانید به جهان به عنوان پدیده‌ای از معجزه‌های خودتان فکر کنید و وقتی به آن می‌اندیشید، سرتان را بالا بگیرید و به آسمان بنگرید. بی‌تردید عالم هستی و در رأس آن پروردگار جهان آفرین بالاتر از شما وجود دارد، ولی در خانه‌، پشت سرتان، کنارتان و در هر چیزی و هر کسی نیز وجود دارد. یعنی اینکه عالم هستی در وجود شما نیز هست.

آنچه که در پایین وجود دارد، در بالا هم هست و هر آنچه در بالاست، در پایین نیز هست. تنها با دانستن این نکته می‌توانید معجزه کنید!

کتیبه‌ی امرالد (۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ سال پیش از میلاد)

وقتی به این باور برسید که هستی برای شما خلق شده تا شما بیشتر زندگی کنید، سالم‌تر باشید، عاشق‌تر باشید، زیباتر باشید و از هر آنچه که می‌خواهید بیشتر داشته باشید، باعث می‌شود که شما نسبت به خداوند و عالم هستی و هر چه که در زندگی‌تان دریافت می‌کنید احساس خالصانۀ شکرگزاری داشته باشید و به این صورت شما یک رابطۀ شخصی بین خودتان و خداوند و عالم هستی برقرار کرده‌اید.

هر اندازه که برای آنچه دریافت می‌کنید، نسبت به خداوند شکرگزاریِ خالصانه‌تری داشته باشید، رابطه‌تان با او نزدیکتر می‌شود و به این صورت است که می‌توانید با استفاده از نیروی شکرگزاری به فراوانیِ پایان‌ناپذیر و بی‌انتها دست یابید.

شما دریچه‌های قلب و ذهن‌تان را به سوی معجزه‌ی شکرگزاری گشوده‌اید و با آن بر هرکس نیز که با شما در ارتباط است تأثیر می‌گذارید. به این صورت به دوست عالم هستی و در صدر آن خداوند متعال تبدیل می‌شوید. شما به کانالی برای نزول موهبت‌های فراوان خداوند بر زمین بدل می‌شوید. وقتی به کائنات نزدیک می‌شوید و نزدیکیِ آن را با خودتان احساس می‌کنید، ‌از آن لحظه به بعد، جهان از آنِ شما خواهد بود و چیزی نیست که نتوانید به آن تبدیل شوید یا آن را نداشته باشید یا انجام دهید!

شکرگزاری جواب است

قدرشناسی درمان تمامیِ روابط سخت و شکست خورده، نداشتن پول و بیماری و ناراحتی‌هاست. قدرشناسی ترس، نگرانی، اندوه و یأس را از بین می‌برد و با خود شادی، شکیبایی، مهربانی، دلسوزی و فهم و آرامش ذهن را به همراه می‌آورد. قدرشناسی راه حل مشکلات را به شما نزدیک می‌سازد و فرصت‌هایی مناسب برای دستیابی به آرزوهاتان در اختیارتان قرار می‌دهد.

قدرشناسی راز هر موفقیتی است و دَرها را بر روی ایده‌های جدید و کشف‌های تازه می‌گشاید، همانطور که دانشمندان بزرگ همچون نیوتن و انیشتین اثبات کردند. فرض کنید که همه‌ی دانشمندان از آنها پیروی می‌کردند؛ آنگاه جهان به سوی قلمرو فهم و شعور و رشد و پیشرفت هدایت می‌شد. دیوار محدودیت‌های فعلی فرو می‌شکست و اکتشافات تغییردهندۀ زندگی، در عرصه‌های تکنولوژی، فیزیک، پزشکی، روانشناختی، ستاره‌شناسی و هر زمینه‌ی علمیِ دیگر به دست می‌آمد.

اگر قدرشناسی در مدارس به یک موضوع اجباری تبدیل شود، ما نسلی از بچه‌ها را خواهیم دید که تمدن‌مان را به سوی دستاوردهای شگرف، و اکتشافات و محو ناسازگاری‌ها، پایان جنگ‌ها و صلح پایدار رهنمون می‌شوند.

ملت‌هایی که در آینده دنیا را رهبری می‌کنند آنهایی هستند که رهبران‌ و مردم‌شان شکرگزارترین‌اند. شکرگزاریِ افراد یک مملکت باعث بالیدن و ثروتمندشدن آن کشور می‌شود و کاهش چشمگیر مرض و بیماری، رونق گرفتن تجارت، تولید بیشتر، شادی و صلح فراگیر را برای آن ملت در پی خواهد داشت. فقر ناپدید می‌شود و هیچ انسان گرسنه‌ای پیدا نخواهد شد، چرا که یک ملت شاکر هیچ‌گاه چنین امری را بر نخواهند تافت.

با فزونی گرفتن شمار افرادی که نیروی فوق‌العاده‌ی قدرشناسی را درک می‌کنند، این انرژی با شتاب بیشتری دنیا را فرا می‌گیرد که این مسأله به انقلاب شکرگزاری منجر خواهد شد.

قدرشناسی را با خود همراه داشته باشید

هرجا که می‌روید قدرشناسی را با خود ببرید. اشتیاق، رویارویی‌ها، اعمال و موقعیت‌های زندگی‌تان را با نیروی قدرشناسی بیامیزید تا همه رؤیاهاتان به حقیقت بپیوندد. در آینده ، اگر روند زندگی شما را در موقعیتی چالش برانگیز قرار داد که فکر کردید هیچ کنترلی بر آن ندارید و هر کاری که می‌کنید نمی‌توانید از موقعیت بازنده رهایی یابید، به جای نگرانی یا ترس، به شکرگزاری روی بیاورید و برای چیزهای دیگری که در زندگی‌تان هست شکرگزاری کنید. وقتی شما در زندگی‌تان با قدرشناسی به وضوح از خداوند یاری و کمک می‌طلبید، شرایط اطراف در موقعیت چالش برانگیز به صورت شگفت‌انگیزی تغییر می‌کند و دیگرگون می‌شود.

«ما به او (انسان) راه را نشان دادیم: خواه قدرشناس باشد، خواه نباشد. مسئول خودش است.» – «قرآن مجید»

واژه‌ی سپاسگزارم را بگویید. آن را بلند بگویید و اگر می‌توانید از فراز بام‌ها فریاد بزنید، آن را برای خود زمزمه کنید، آن را در ذهن خود بگویید، یا آنکه آن را در قلب‌تان احساس کنید. از امروز به بعد هر جا که می‌روید، قدرشناسی و نیروی آن را با خود به همراه ببرید. برای داشتن یک زندگیِ سرشار از فراوانی‌ها و شادمانی، جواب بر لب‌های شماست، در قلب شماست و آماده و منتظر است تا شما قدرشناسی را به عمل تبدیل کنید!

در هر روز فقط یکی از فایل های زیر را با دقت تمام گوش کنید و اگر متوجه آن نشدید بیشتر گوش کنید و تمام تمریناتی که از شما خواسته شده است را با دقت طبق همان چیزی که خواسته شده انجام دهید و از نتایج آن لذت ببرید. «تاکید میشود لازم است تمرینات کامل و جامع انجام شوند» یعنی آنچیزی که باید نوشته شود را حتما بنویسید و آنچیزی را که باید خوانده و یا تکرار شود را نیز تکرار کنید.

آنچنان تغییری در زندگی و روح و روانتان ایجاد میشود که شگفت زده خواهید شد  

حال اگر تصمیم به شروع این دوره گرفته اید  روی لینک زیر کلیک کنید

برای استفاده از تمرینات باید عضو سایت باشید

23 دیدگاه دربارهٔ «تمرینات سپاسگزاری»

 1. سلام  خالق این سایت بسیار زیبا استادعزیزم
    سلام خالق عشق و نور
     سلام خالق مهربانیها
  خدایاااااا شکرررررررررت
  ✨ از خداوند برای امشبم سپاسگزارم
  ✨ از خداوند  برای سلامتی خانواده ام سپاسگزارم
  ✨ از خداوند برای هوش سرشارم سپاسگزارم
  ✨ از خداوند برای استادعزیزم سپاسگزارم
  ✨ از خداوند برای شادابی همیشگی ام سپاس گزارم
  ✨ از خداوند برای انرژی سرشارم سپاسگزارم
  ✨ از خداوند  برای دوستان با معرفتم در سایت سپاسگزارم
  ✨ از خداوند برای زندگی سرشار از نعمتم سپاسگزارم
  از خداوند برای فرصت های بینظیری که در اختیارم قرار میدهدسپاسگزارم
  پروردگارم سپاسگزارم
  پروردگارم سپاسگزارم
  💕پروردگارم سپاسگزارم
  سلام به دوستان عزیز و همدل و شاکر و مثبت اندیشم سلام به استادعشق وزیبایی ها استادضیا عزیزدل
  من لایق بهترینها  هستم .خداآآآآآایا شکررررررت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌༅‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

 2. بنام خداوند عشق و آگاهی
  درود بر استاد ضیاء گرامی
  خدایا از اینکه مسیر درستی را برای رشد و آگاهی انتخاب کرده ام ، ازت سپاسگزارم 🙏
  خدایا از اینکه در پیدا کردن مسیر درست ، استاد ضیاء را سرِ راهم قرار دادی ، ازت سپاسگزارم 🙏
  خدایا از اینکه بعد از مدتها دریافتم که بزرگترین نعمت ، سلامتی هست ، ازت سپاسگزارم🙏
  خدایا سلامتی ام سپاسگزارم 🙏
  خدایا از اینکه متوجه شدم آرامش در زندگی خیلی اهمیت دارد ، ازت سپاسگزارم🙏
  خدایا بابت آگاهیهای نسبی که تا کنون بدست آورده ام ، ازت سپاسگزارم🙏
  خدایا از اینکه همه بندگانت را دوست دارم و همه را بخشیدم ، ازت سپاسگزارم 🙏
  پروردگارا ، از اینکه فرزندانم سالمند ، ازت سپاسگزارم🙏
  ای خدای خوب و مهربانم بابت تک تک نعمتهایت 🌹🌹🌹 که قابل نام بردن و شمارش نیستند ، هزاران بار سپاس 🙏🙏🙏💐💐💐

 3. بنام او که نامی ندارد / به هر نامی که خوانی سر بر آرد .
  درود بر استادی که راه شکر گزاری را بما آموختند ✋
  خدایا شکرت که سال ۹۶ منو با این کانال آشنا کردی.
  خدایا شکرت که ورودم به این کانال همراه شد با دوره سپاسگزاری.
  خدایا شکرت که تورا آنطور که هستی شناختم .
  خدایا شکرت که به نعمتهای فراوانی که بمن دادی آگاه شدم.
  خدایا شکرت که راهه درستِ عبادت را یاد گرفتم .
  خدایا شکرت که احساس خوبی دارم.
  خدایا شکرت که ناملایمات گذشته را فراموش کردم .
  خدایا شکرت که دیگر نگران آینده نیستم .
  خدایا شکرت که فرزندانم سالمند.
  خدایا شکرت که خودم سالمم .
  خدایا شکرت که اینترنت دارم.
  خدایا شکرت که افراد منفی ازم دور شدند.
  خدایا شکرت که ثروت دارم .
  خدایا شکرت که سقفی بالای سرم دارم .
  خدایا شکرت که دوستان خوبی دارم .
  خدایا نعمتهایت قابل شمارش نیستند و خدایا هزاران بار سپاس که استادِ آگاهی همچون ضیاء حسینی را دارم 🙏🙏🙏💚💚💚🌺🌺🌺

دیدگاهتان را بنویسید