بنام آنکه او نامی ندارد         به هر نامی که خوانی سر برآرد

سلام به تو دوست عزیز

خوش آمدی

دوست عزیز، بهت بگم خدا خیلی دوست داشته که الان اینجا و در این جمع هستی. 
همین الان با ورودت به این جمع یک سپاسگزاری از خداوند برای فراهم شدن این محیط و شکل گیری این دوره فوق العاده داشته باش تا برسیم به مطالب دیگر ….

خداوندا…
برای این فرصت طلایی که در اختیارم قرار دادی که بتوانم یک دوره فوق العاده رو به اتفاق دوستانم در کنار هم باشیم و اتفاقات زیبایی رو خلق نمائیم بی نهایت سپاسگزاریم 
خدایا شکرت

تمرینات سپاسگزاری،شکرگزاری، شکرگذاری
تمرینات سپاسگزاری،شکرگزاری،شکرگذاری

دوستان ، قبل از شروع تمرینات سپاسگزاری توجه کنید 

که هر آنچه شما در بیرون از زندگی برای ایجاد خوشبختی، رفاه ، آرامش، سلامتی، ثروت و … در جستجوی آن هستید در درون خود شما وجود دارد یعنی تمام منابعی که شما برای پیشرفت نیاز دارید از قبل در خودتان دارید فقط باید  اونارو کشف کنید.

شما نیاز به سخت کار کردن برای موفقیت ندارید. شما نیاز به سرمایه مالی اولیه زیاد برای موفقیت در کسب و کار ندارید باور کنید،  شما نیاز به داشتن خانواده پولدار برای موفقیت ندارید،  شما نیاز به سواد و یا تحصیلات خاصی برای موفقیت ندارید،  مکان شما ، محل زندگی شما ، زبان شما ، رنگ پوست شما ، سن شما ، متاهل و یا مجرد بودن شما و هیچ عامل دیگری در موفقیت و پیشرفت شما تاثیرگذار نیست.

هر آنچه که شما نیاز داشته باشید در درون شما وجود دارد همین الآن، همینجا، در همین وضعیت، شما دارای ذخایر و پتانسیل های عظیم قدرت هستید و کافیه بلند شید و قدم اول رو بردارید و نگران چیزی هم نباشید. این یک واقعیته!

این یک واقعیته، این یک امر ثابت شده و تضمینی از طرف خداوند است. این یک هدیه الهی به تو است بلند شو و شروع کن دوست من، بلند شو و باور کن که میتونی ، باور کن که تو بهترینی ، باور کن که تو منحصر به فردی ، باور کن که تو لایق بهترینهایی ،خودت رو دست کم نگیر ، فقط بلند شو و اولین قدم رو بردار و ایمان داشته باش که بقیه مسیر به تو نشان داده خواهد شد و هرآنچه نیاز داشته باشی در زمان نیاز در مسیر تو قرار خواهد گرفت. تمام شرایط و آدمهایی که بهشون نیاز داری، بعد از اقدام و حرکت تو از راه خواهند رسید. نیازی نیست الان بدانی که آنها کجا هستند و کی هستند.. آنها در زمان نیاز تو از طرف خداوند بر زندگی تو فرود خواهند آمد و تو را در مسیر کمک خواهند کرد ، بهتره نگران هیچ چیز نباشی و فقط با ایمان به خداوند قدم اول رو برداری و حرکتت را از همین جایی که هستی آغاز کنی ...

ورود شما دوست گرامی رو به این مدار زیبا و قشنگ تبریک میگم 

همین که اینجا هستی تفاوت تو را از بقیه آدم های اطرافت نشان میدهد، قطعا تو بدنبال چیزی هستی که الان اینجا و در این جمع حضور داری و این اولین نشانه حمایت خداوند از تو دوست خوبم هست،

که اکنون در این جا و در حال مطالعه این مطالب هستی…

پس ادامه بده روزهای خوب تو در راه هستند ادامه بده و شجاع باش…
خداوند همواره در کنار تو هست….

ادامه بده و ادامه بده و ادامه بده….

همه ما به عنوان دستی از طرف خداوند اینجا در کنار شما هستیم که هم از شما انرژی بگیریم و هم به شما انرژی بدهیم و هم مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم که خودمان با استفاده از آنها نتایج فوق العاده ای گرفته ایم. این مطالب و تمرینات آنقدر ساده بنظر می آیند که ممکنه پیش خودتان شک کنید که این کار ساده بتواند آنقدر تاثیر مثبت بر زندگیتان داشته باشد ، ولی نه ، شک نکنید ، این یک واقعیت محض هست و شما در صورتی که فقط چند روز را با این تمرینات همراه باشید حتما از نتایج و تغییرات و رخدادهایی که در زندگیتان پدید می آید شگفت زده خواهید شد

قدم اول تمرینات سپاسگزاری

از شما دوست گرامی درخواست داریم که فقط و فقط با تمام وجود به این حرفها و فایل هایی که در ادامه در اختیارتان قرار می گیرد ایمان کامل داشته باشید و این تمرینات رو با جدییت و با تمام جزییاتی که از شما خواسته شده است انجام دهید که بزودی بعد از چند روز اتفاقات را به چشم خودتان خواهید دید. 
از شما بخاطر همراهی تان و اعتمادی که به اینجا دارید سپاسگزاریم.

ابتدا برای شروع در این مسیر از ساده ترین تکنیک و ساده ترین روش برای گرفتن نتیجه خوب شروع میکنیم!

 تکنیک سپاسگزاری 

بمدت ۲۸ روز ، روزانه ۱ فایل تمرین مخصوص همان روز برای شما گذاشته شده است. بعد از گوش کردن با دقت به این فایل تمام چیزهایی که از شما خواسته شده است را انجام می دهید و چنانچه تمرینات رو جدی و بطور کامل انجام دهید به احتمال زیاد از لحظه شروع تا نهایتا روز سوم یا چهارم نتایج فوق العاده ای را در کار و زندگیتان مشاهده خواهید کرد…
در حین انجام تمرینات در ادامه مسیر هر گونه سوال یا مسئله ای که برایتان پیش آمد آنرا در قسمت دیدگاه های سایت استادضیاء جستجو کنید و اگر مطمئن شدید که سوالتان را قبلا کسی نپرسیده، آنجا سوالتان را بنویسید تا از طرف دوستان هم فرکانسی و افرادی که قبل از شما قوانین را کار کرده اند با عشق به سوال شما پاسخ دهند.

با ما باشید

مواردی که باید رعایت کنید:

دوستان عزیز من طی سالهای گذشته فراز و نشیب های زیادی رو متحمل شدم و هزینه های بسیار زیاد مالی و یا زمانی صرف این هدف کرده ام و این جزو قوانین جهان هستی است که شما برای بدست آوردن هر چیزی ، باید اول از دست بدهید و بدست آوردن هر چیزی هزینه ای دارد که تا آنرا نپردازید چیزی بدست نمی آورید.
شما دوستان که همه چی برایتان تقریبا رایگان هست یک هزینه کوچک و جزئی برای دانلود فایل ها از هم اکنون در حسابتان داشته باشید که از تمرینات جا نمونید و یا خساست بخرج ندید که فایل ها رو دانلود نکنید. 
لازمه هر چیزی که اینجا ارسال شده شنیده و یا خوانده شود (حتی بارها و بارها) و به آن عمل شود.
پس ما به خودمان قول می دهیم که هیچ چیز را بعنوان بهانه قبول نکنیم و کسی که هرگونه بهانه و توجیحی آورد ، معلومه که نمیخواد کاری برا خودش انجام بده. و کسی که خودش نخواد به خودش کمک کنه، کس دیگه ای هم نمیتونه کاری براش انجام بده و برای قوی شدن فقط خود فرد باید تمرین کنه و بس! بنابراین دلیلی هم نداره کسی بخواد دلش بحال کسی که خودش دلش بحال خودش نمیسوزه ، بسوزه. 
من بعنوان مربی و معلم شما فقط راه را به شما نشان میدهم و هرگز قادر نیستم و چنین قدرتی را ندارم که بجای شما تمرین کنم همانطور که هیچکس نمیتواند جای کس دیگه ای شنا کند یا جای کس دیگه ای بخورد و یا جای کس دیگه ای بخوابد. فقط خود فرد باید بخواهد و انجامش دهد …

پس از الآن لطفا آماده باشید

تمرینات سپاسگزاری،شکرگزاری

نکات خیلی مهم قبل از تمرینات شکرگزاری:

1. قبل از هر چیز و قبل از شروع تمرینات ایمان و باور داشته باشید که میتوانید از این دوره نتیجه های خیلی عالی بگیرید. و به آنچه که در اینجا گفته میشود با تمام وجود باور داشته باشید و آنرا دست کم نگیرید.

2. آنچه که اینجا گفته میشود تا زمانی که متوجه آن نشدید و آنرا نفهمیدید ، آنرا تکرار و تمرین کنید تا خوب درکش کنید ، سپس  سراغ درس بعدی بروید.

3. در مورد آنچه که اینجا می آموزید تا پایان دوره و تا زمانیکه نتیجه های چشمگیر نداشتید با کسی صحبت نکنید و نخواهید دیگران را متقاعد کنید که کارتان درست است و یا به زور بخواهید آنها هم همین کار را انجام دهند.

بگذارید نتیجه که گرفتید اگر کسی از شما سوالی پرسید میتونید بهش توضیح بدید در غیر اینصورت هرگز به اصرار نخواهید کسی را تغییر دهید ، چون شما قادر نیستید و احتمالا خودتان اذیت میشوید. و به روحیه تون آسیب وارد میشه و یا شمارو هم منصرف میکنند. 

4. در بین راه ممکنه به مسئله ای بر بخورید و شما رو نگران کنه و یا به شما الهامی بشود که باید تصمیمی برای کاری بگیرید، خیلی مهم است که اون کار سخت و تصمیم سخت رو بگیرید یعنی اگر با فکر کردن به اون کار حال و احساستون خوب میشه و قلبتون گواهی مثبت(ندای قلب) میده دیگه به عقل تون رجوع نکنید و با کسی هم مشورت نکنید و آن کار را انجام دهید حتی اگر تمام اطرافیان تان مخالف شما باشند.

وگرنه اگر بی تفاوت باشید اتفاق خاصی برای شما نمی افتد. خیلی از اتفاقات به ظاهر تلخ و بد ، درونشان پاداشی نهفته است که ما از آن آگاه نیستیم ، و آنها پلی بسمت هدف ما هستند اما ممکنه ما اونهارو مصیبت یا ناراحتی و یا بدشانسی بدانیم. خیلی دقت کنید که اگر از وجودتون آگاهی ای دریافت کردید و چیزی به دلتان افتاد که میدونید با انجامش احساستون خیلی خوب میشه ، حتما انجامش بدید ممکنه بخشش چیزی باشه ، ممکنه بخشش کسی و یا تماس با کسی باشه ممکنه سرزدن به کسی باشه ممکنه خرید و فروش چیزی باشه ، ممکنه خارج شدن از کاری و یا داخل شدن به کاری جدید باشه و هر چیزی شبیه این ….

5.سعی کنید سپاسگزاری هایتان را با احساس انجام بدید یعنی وقتی بخاطر داشته ای از خداوند تشکر میکنید واقعا با تمام وجود آن را  درک کنید و احساس کنید و متوجه این باشید که بودن اون نعمت در زندگی تون چقدر اهمیت دارد و نیاز شما است. و نداشتن آن چقدر زندگی را برایتان دشوار میکند.

6.سعی کنید تا پایان این دوره از مطالب و محتواهای کانال های دیگر و یا کتابهای دیگر استفاده نکنید، چرا که شما الان در حال ریختن فنداسیون خودتون هستید و وقتی پایه رو قشنگ محکم کنید دیگر مراحل برایتان سهل و آسان خواهد بود یعنی بعد از دوره شما معانی مطالب و کتاب ها رو جور دیگه ای میفهمید و میتونید بهتر درکشون کنید. با دنبال کردن مطالب گوناگون ، شما بیشتر یاد نمیگیرید ، بلکه بیشتر گیج میشوید. بگذارید آرام آرام ذهنتان با محتوای جدید و باورهای جدیدی که در اینجا قرار گرفته شکل بگیرد و نخواهید بصورت فشرده و خیلی سریع راهتون رو طی کنید که شکست شما قطعیست! همه چیز آرام آرام اتفاق می افتد (به حرف کسانیکه به شما چیزی بجز این میگویند توجه نکنید ، هیچ موفقیتی یک شبه بوجود نمی آید و همه چی باید آرام در ما تاثیر بگذارد و شکل فکر کردن ما رو و یا شکل رفتار مارو و همه چی رو در ما رفته رفته تغییر دهد ، بطوریکه ما بتوانیم شبیه آن چیزی بشویم که دارم در موردش مطالعه میکنیم و شبیه آنچیزی شویم که دوست داریم بشویم و این تغییرات کمی زمانبر هست و کمی صبوری نیاز هست.
الان خیلی از مطالب به نظرتان قشنگ می آیند اما ممکنه عمق مطلب رو متوجه نشوید و یا اون نوشته از شما چی خواسته رو متوجه نشید . ولی زمانی که شما این دوره رو کامل و جامع انجام دادید و فایل ها رو بارها گوش دادی متوجه درک خیلی از چیزهای خیلی ساده اطرافت میشوی که قبلا با داشتن اونها اصلا ازشون درکی نداشتی.

7.یک دفترچه خیلی زیبا و شیک برای این کار ارزشمند اختصاص بدهید و سعی کنید دفتری در حد صد برگ تهیه نمایید. این دفتر برای صحبت کردن شما با خدای تان هست و مهمه که یک دفتر خیلی شیک و محکم باشه که برای سالهای بعد هم بمونه و همیشه بعنوان یک منبع انرژی در دسترستون باشه…

پس از الان بفکر تهیه یک دفتر ، یک خودکار و شارژ اینترنت تان باشید و همه رو آماده کنید که از فردا به امید خدا بتونید دوره رو آغاز کنید…

پایدار باشید

آغاز مرحله مقدماتی تمرینات سپاسگزاری

قبل از هر چیز باید بدانید شما برای چی به این دنیا اومدید ؟ 
اصلا ماموریت شما در این دنیا چیست ؟ 
چه کارهایی را باید انجام دهید؟ 
چه خدماتی را میخواهید به جهان هدیه دهید؟
چقدر میخواهید از زنده بودنتان لذت ببرید؟ 
تا کی قراره منتظر حقوق سر ماه خودتون و یا همسرتون باشید؟
تا کی باید نگران اجاره خونه تون باشید؟
تا کی باید نگران پرداخت قبوض مصرفی آب و برق خونتون باشید؟
تا کی باید از بغل میوه فروشی ها رد بشید و بگویید کاشکی پول داشتم فلان میوه رو میخریدم؟
تا کی باید صدبار بری پشت ویترین مغازه ها و آه بکشی که نمیتونی فلا جنس رو بخری؟

فکر نکنم تمرینات و یا کارهایی که برای خوشبختی و رفاه نیازه انجام بدید از حسرت خوردن دو روز از زندگیتون تحملش سخت تر باشه. 
بیایید خودتون رو نسبت به زندگیتون مسئول بدونید.
و وقتی اختصاص بدید، بشینید فکر کنید که واقعا خواستار چه چیزی تو زندگیتون هستید.

پس قدم اول به مدت یک یا دو روز تمرین شما این هست که بشینید و آنچه که از زندگیتون میخواهید آنچه در این دنیا بهش علاقه دارید آنچه که فکر میکنید بهش عشق دارید آنچه آرزوی داشتنش و بدست آوردنش را دارید رو بدون هیچ محدودیتی لیست کنید و بنویسید. 
مهم نیست الان در چه شرایطی هستید ، مهم نیست که الان پول یک بسته اینترنتی رو هم به زور تهیه کردید ، مهم نیست فرزند کی هستید ، در کجا زندگی میکنید ، چقدر بدهکارید و یا چقدر پول دارید. مهم اینه که الان بنویسی که چی میخواهید؟! تا اینجاش هنوز هیچ هزینه ای برای شما ندارد. 
پس لطفا لطفا وقت بذارید و آنچه را که میخواهید را بدون هیچ حد و مرزی با جزئیات بنویسید. ( نوشتن ، تقاضا کردن و درخواست دادن کمترین کار و در عین حال مهمترین کاریست که میتوانید برای رسیدن به خواسته هایتان انجام دهید).

ما به شما کمک میکنم که یادتان بیاید چه چیزی در زندگی نیاز دارید…

شما میتوانید از لیست زیر ایده بگیرید

دوستان دقت کنید من در کمک به شما در نوشتن لیست آرزوها از کلمه “میخواهم” استفاده کردم ، در صورتیکه نحوه نوشتن صحیح آرزوها به شکل دیگریست که در اینجا توضیح داده شده.

نحوه صحیح نوشتن اهداف و آرزوها:

خوشحالم و سپاسگزارم که به (مثال :ماشین دلخواهم ) رسیدم زیرا از امکانات خوب اون استفاده میبرم و میتوانم به مسافرت بروم . 
سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خوشحالم و سپاسگزارم از اینکه در کنکور با رتبه…  قبول شدم زیرا میتوانم در رشته مورد علاقه ام تحصیل کنم.
سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

یعنی خواسته هاتون رو بصورت انجام شده بنویسید. طوری که مثلا به آن خواسته رسیدید.
بعد از آن یک دلیل هم برای سپاسگزاریتون بنویسید که مثل همون ته جمله است ( زیرا … )

حتما سه تا کلمه سپاسگزارم رو در زیر متنتون پشت سر هم بنویسید .

دلیل ۳ تا سپاسگزاری هم بر میگرده به قدرت جادویی عدد ۳ . که حتما تاکید میشود سه کلمه سپاسگزاری در یک خط و زیر جمله ای که نوشتید بنویسید.

لیست آرزوها:

۱ سلامتی:

میخواهم فلان ورزش را بروم 
میخواهم پیاده روی کنم 
میخواهم ۱۰۰ سال به سلامت زندگی کنم 
میخواهم تا پایان عمرم روی پای خودم بایستم 
میخواهم تا پایان عمر از هیچ دارویی استفاده نکنم 
میخواهم تا پایان عمر همیشه پرانرژی باشم. 
میخواهم همیشه بهترین حافظه رو داشته باشم. 
میخواهم همیشه روحیه ای عالی داشته باشم 
میخواهم خنده و شادی اولویت اول زندگی ام باشد.
میخواهم به هیچ چیز و هیچ کس تو این دنیا وابسته نباشم . 
و… هر چیزی که در رابطه با سلامتی برایتان مهم هست

۲ معنوی:

میخواهم ارتباطم با خداوند همیشه به بهترین نحو حفظ شود.
میخواهم برای همیشه به او اعتماد کنم و فقط تنها کسی باشد که میپرستمش.
میخواهم همیشه عاشق خدا بمانم 
میخواهم فلان مدرسه ، فلان دانشگاه ، فلان موسسه خیریه رو تاسیس کنم 
میخواهم به کودکان فلان ، به بیماران فلان ، به بیمارستان فلان کمک کنم.
میخواهم به مردم جهان کمک کنم. 
میخواهم زندگی ام را با انسان های دیگر تقسیم کنم 
میخواهم ثروتم را با انسان های دیگر تقسیم کنم.
میخواهم دانش و آگاهی ام را به دیگران انتقال بدم
میخواهم کمک کنم جهان جای بهتری برای زندگی باشد.
میخواهم بهترین نویسنده باشم 
و جملاتی این چنینی

۳ کاررو شغل:

میخواهم ماهیانه اینقدر…  تومان درآمد داشته باشم 
میخواهم کاری داشته باشم که راحت باشد با حقوق بالا 
میخواهم مدیر یک شرکت باشم 
میخواهم صاحب یک کارخانه باشم 
میخواهم یک شرکت هواپیمایی از خودم داشته باشم.
میخواهم با چه افرادی همکار باشم 
میخواهم کاری داشته باشم که در فلان ساعتها کار کنم . شب کار باشم روزکار باشم.
میخواهم کارم در فلان محل فلان شهر یا فلان کشور یا در سطح جهانی باشد.

و هر چیزی که در مورد شغل مورد علاقه تان برایتان مهم است

۴ ثروت:

میخواهم تا فلان سال اینقدر…  تومان پول داشته باشم.
میخواهم از ثروتم اینقد درصدش رو اهدا کنم 
میخواهم با ثروتم فلان چیزها را بخرم 
نوع ماشین . نوع منزل و ویلای دلخواه . نوع هواپیمای شخصی . نوع کشتی تفریحی شخصی.
شهر و یا کشور مورد علاقه برای زندگی.
میخواهم با ثروتم جهان را بگردم.
میخواهم با ثروتم در فلان زمینه سرمایه گذاری کنم.
و… هر چیزی که فکر میکنید بعد از ثروتمند شدنتان دوست دارید انجام بدید.

۵. علایق شخصی:

میخواهم فلان پرش هیجانی رو تجربه کنم.
میخواهم فلان ورزش رو مدال بگیرم.
میخواهم در فلان موسیقی نفر برتر باشم
میخواهم در کنکور رتبه فلان بیارم 
میخواهم در فلان رشته در فلان شهر یا فلان کشور تحصیل کنم.
میخواهم استاد دانشگاه باشم
میخواهم یک سخنران انگیزشی باشم.
میخواهم یک پزشک متخصص فلان باشم.
میخواهم بعنوان بهترین معمار ، نجار ، صافکار ، فروشنده ، مدیر ، رهبر گروه ، جهانگرد ، تکنیسین کار و… هزاران علائق دیگر در این حوزه باشم.
میخواهم با بالن پرواز کنم با هواپیما از ارتفاع بپرم. 
و هر چیزی که یادتان می آید را بنویسید.

۶ روابط:

میخواهم با شخصی ازدواج کنم که 
قدش …سانت باشه 
وزنش … کیلو باشه
موهاش فر یا لخت و…  باشه 
رنگ چشماش… باشه 
خوشتیپ باشه 
خوش صحبت باشه 
خوش معاشرت باشه 
اجتماعی باشه 
سالم باشه 
تک فرزند و یا از خانواده عیالوار باشه.
پدر و مادرش زنده باشن و یا در قید حیات نباشن.
چن خواهر و یا چند برادر داشته باشه.
تحصیلاتش فلان باشه.
رشته فلان خونده باشه.
پولدار باشه و یا…
ماشین فلان داشته باشه.
خونه در کجا داشته باشه.
اهل تفریح و مسافرت باشه و یا نباشه.
و هر چیزی رو که دوست دارید در مورد همسر آینده تون رو بنویسید.
دوست دارم با افراد موفق و مثبت رابطه داشته باشم.
دوست دارم تو جلسات بهم خیلی توجه بشه و بالعکس.
دوست دارم همه جا حرف من باشه و بالعکس.
دوست دارم آدم جذابی باشم و یا دیده بشم. 
و باز هم هرچیزی شبیه این…

اگر دوست دارید مسافرت خاصی بروید 
اگر دوست دارید آدم خاصی رو ملاقات کنید
اگر دوست دارید کیفیت و بهبود فردیتان را افزایش بدید.
اگر دوست دارید جای خاصی زندگی کنید
اگر دوست دارید خانه ای خاص در جایی خاص داشته باشید و…
همه اینها را با جزییات بنویسید 
یعنی وقتی خانه ای خاص میخواهید متراژ زیربنا ، موقعیت شرق و غرب ، محل احداث، تعداد طبقات ، تعداد اتاق خواب ها ، تعداد سرویس بهداشتی ها ، روبه دریا ، آفتاب ، کوه ، جنگل ، آب و هوا و هر ذره ای که یادتان می آید را بنویسید.

سعی کنید اینقدر در انتخاب علائق خودتون و نوشتن اونا غرق بشید و وارد جزییات بشید که وقتی بعدش به دفترتون نگاه کردید ببینید بیست صفحه برای آرزوهاتون نوشتید و مطمئن باشید اگر ایمان و باورتون رو قوی کنید به همه اونا خواهید رسید ، اما این لیست ممکنه برای از الان تا پایان عمر شما باشد.
حالا در بین آرزوهایتان نگاه کنید و ببینید چه چیزی را برای ۵ سال آینده میخواهید . اونارو جدا کنید و در صفحه آرزوهای ۵ سال آینده بنویسید.
سپس آرزوهای امسال خودتون رو و بعد از اون آرزوهای این ماه و از پس اون آرزوهای این هفته رو تفکیک کنید تا بتوانید متمرکز شوید بر روی اولین و نزدیکترین کاری که باید انجامش بدید.
سعی کنید آرزوها و هدفهایی که برای ماه ها و سال جاری انتخاب میکنید در حد باور شما باشد و فراتر از باورتون ننویسید‌. یعنی شما بدنبال اندکی تغییر در زندگی تون نسبت به گذشته باشید نه اینکه یک چیزی رو بنویسید که فکر کردن بهش آرامش تون رو ازتون میگیره و یا ذهنتون ارور میده. 
وقتی یک هدف کوچک برای این ماهت گذاشتی و بهش رسیدی مطمئنا برای ماه بعدی میتونی هدفی باز کمی بزرگتر از این ماه انتخاب کنی و رفته رفته هم باورهای شما تقویت میشوند و هم ذهن شما آماده دریافت چیزای بزرگتر میشود.

پس از این لحظه بهمدت دو روز وقت دارید آرزوهایتان را بنویسید و بعد جلسه بعدی رو برگزار میکنیم. 
لطفا در حق خودتون کوتاهی نکنید و به حرفام اعتماد کنید…

توجه کنید :

اینجا ما تصمیم داریم از وقت و انرژی که صرف میکنیم نتیجه بگیریم…
پس دوستان عزیز کم لطفی نکنید.
حتما متوجه هستید ، اصلا چیزی تو جیب ما یا هر کس دیگه ای نمیره و تمام نتیجه رو خودتون دریافت میکنید و اگر خودتون دلتون بحال خودتون نسوزه ، هرگز کس دیگه ای نمیتونه براتون کاری انجام بده…

کسی که در این مکان کم کار باشه یا فعال نباشه یعنی اینکه چیزی رو باور نداره و انرژی منفی داره و انرژی منفی هم در اینجا ممنوعه

اگر شما مشتاق باشید ما میتوانیم به شما کمک کنیم ، در غیر اینصورت ، نه ما و نه هیچکس دیگری نمی تواند به شما کمک کند

تمرینات سپاسگزاری،شکرگزاری،شکرگذاری
آغاز تمرینات 28 روزه سپاسگزاری

خیلی مهم ! با دقت مطالعه نمایید:

راه ایده‌آل برای ادامه‌ی مسیر از هم‌اکنون به بعد آن است که بستر قدرشناسی‌ای را که بنا کرده‌اید به خوبی حفظ کنید و رفته رفته بر آن بستر ساختمانی بسازید تا به انتهای مورد نظرتان دست یابید. با تمرین هر چه بیشتر قدرشناسی، آن را عمیق‌تر احساس خواهید کرد و وقت کمتری را از شما خواهد گرفت.

به عنوان یک راهنما:

تمرین «سپاسگزاری را به خاطر بسپارید» را سه روز در هفته انجام دهید، یا اینکه آن را با دو تمرین دیگر ترکیب کنید. می‌توانید با حفظ بستر فعلی به ساختن طبقات زندگی‌ِ خود کمک کنید تا زندگی‌تان بهتر و بهتر شود. برای مثال، می‌توانید تمرین «سپاسگزاری را به خاطر بسپارید» را در یک روز انجام دهید، روز بعد تمرین «روابط صمیمانه» را اجرا کنید و برای روز سوم «ثروت، پاداش شکرگزاری» را انجام دهید.

تکرار چهار روز در هفته تمرین «قدرشناسی را به خاطر بسپارید» ، یا ترکیب آن با سه تمرین دیگر به انتخاب خودتان، باعث حفظ قدرشناسیِ شما و تسریع کار می‌شود.

انجام پنج روز در هفته تمرین «قدرشناسی را به خاطر بسپارید» یا ترکیب آن با ۴ تمرین دیگر به انتخاب خودتان باعث می‌شود که انرژی مثبت در شادمانیِ شما و یا در هر زمینه‌ی دیگر از زندگی‌تان افزایش یابد.

تکرار شش یا هفت روز در هفته تمرین «قدرشناسی را به خاطر بسپارید» یا ترکیب آن با هر تمرین دیگر به انتخاب خودتان باعث می‌شود که شما به یک کیمیاگر واقعی تبدیل شوید و هر چیزی را به طلا تبدیل کنید!

پیشنهادهای تمرین

برای آنکه انرژی مثبت را در زمینه‌های مهم زندگی‌تان مثل شادی، سلامتی، روابط و دیگر چیزهایی که دارید همواره در جریان نگاه دارید، می‌توانید تمرین‌های ویژه‌ای را در هر زمینه یک بار در هفته تکرار کنید. هرچند اگر می‌خواهید که این انرژی را در هر زمینه از زندگی‌تان افزایش دهید، باید در آن زمینه تمرین بیشتری انجام دهید، یا چند روز در هفته تمرین کنید. اگر حال‌تان خوب نیست، شاید بخواهید که تمرین را برای سلامت‌تان هر روز یک بار یا روزی چندبار انجام دهید.

فکر سازنده‌ی شما

شما می‌توانید تمرین «فکر سازنده» را به برنامه‌ی زندگیِ‌ روزانه‌‌تان تبدیل کنید و افکارتان را همیشه در مدار انرژی مثبت نگاه دارید و شب هنگام پیش از خواب از آن به عنوان وسیله‌ای برای یادآوریِ رخدادهای خوشایند آن روز مورد استفاده قرار دهید و برای آنها شکرگزاری کنید. در طول روز با یادآوریِ چیزهایی که برای‌شان شکرگزار هستید، از نیروی تفکر خود بهره بگیرید.

انرژی مثبت شما

می‌توانید تمرین «انرژی مثبت چون غبار همه را در بر می‌گیرد» را به بخشی از زندگیِ روزانه‌تان تبدیل کنید. غیر از این‌که می‌توانید این انرژی را همچون غبار بر روی افرادی که خدمتی به شما ارایه می‌دهند، بیافشانید، می‌توانید این تمرین را به گونه‌ای دیگر هم انجام دهید و گرد و غبار انرژی مثبت را بر همه کس و همه چیز بپاشید! اگر رئیس‌تان اندکی ناراحت و غمگین است، می‌توانید غبار انرژی را بر او بیافشانید یا بر هر یک از اعضای خانواده‌تان یا کسانی که دوست‌شان دارید، آنها که حال‌شان خوب نیست یا هرکس که با او برخورد می‌کنید و در زندگی‌اش به یاری نیاز دارد. می‌توانید این انرژی را هرجا می‌روید، بیافشانید، همچنین روی کودکان و نوزادان، گیاهان باغ و باغچه، غذا و نوشیدنی‌تان، کامپیوتر یا بسته‌ی پستی‌تان پیش از باز کردن آن، کیف پول، اتومبیل، تلفن قبل از آنکه با کسی تماس بگیرید، یا هر شرایط دیگری که خواستار بهبودش هستید.

سپاسگزاری هرگز پایانی ندارد

من هر روز قدرشناسی را تمرین می‌کنم و اینکه روزها، ماه‌ها و سال‌ها بدون قدرشناس بودن زندگی کرده ام برایم متقاعدکننده نیست. قدرشناسی بخشی از زندگیِ من شده، در تمام سلول‌های من وجود دارد و به الگویی در ضمیر ناخودآگاه من بدل شده است.

ولی اگر شما گرفتار مسایل زندگی شوید و در برهه‌ای از زمان تمرین قدرشناسی را از یاد ببرید، انرژی مثبت بخار می‌شود. من از قدرشناسی به عنوان وسیله‌ی سنجش استفاده می‌کنم که برایم مشخص کند که آیا به اندازه‌ی کافی تمرین می‌کنم یا نه. با دقت به بررسیِ زندگی‌ام می‌پردازم و اگر احساس کنم که به اندازه‌ی کافی شادمان نیستم، تمرین قدرشناسی‌ام را افزایش می‌دهم. اگر مشکل کوچکی در یک بخش از زندگی‌ام اتفاق بیافتد، به سرعت تمرین‌های قدرشناسی‌ام را در آن زمینه فزونی می‌بخشم.

دیگر با دیدن ظواهر کور نمی‌شوم. به جای آن به دنبال خداوند هستم تا از او برای همه‌ی شرایط زندگی‌ام قدرشناس باشم و می‌دانم که همیشه اینجاست و بعد تمام ناخواسته‌ها و ناهنجاری‌ها مانند دود به هوا خواهد رفت!

من به خاطر چیزهای کوچک شروع به شکرگزاری کردم، و هرچه بیشتر شکرگزار بودم، فراوانیِ بیشتری به زندگی‌ام روی آورد زیرا بر هر چه تمرکز کنید، گسترش می‌یابد و هنگام تمرکز بر خوبی‌های زندگی‌تان، مقدار بیشتری از آن را خلق خواهید کرد. هنگامی که آموختم صرف‌نظر از آنچه در زندگی‌ام روی می‌دهد، سپاسگزار باشم، فرصت‌ها، روابط و حتی پول به سمت من سرازیر شد.

یکی از شخصیت‌های رسانه‌ای

شما در اثر استفاده از تمرین‌های قدرشناسی در حال استفاده از قانون خطاناپذیر کائنات هستید که به فراوانیِ نعمت در زندگی‌تان می‌انجامد. رسیدن به این سطح از قدرشناسی به ارتباط شما با کائنات و خداوند متعال بستگی دارد.

کائنات و شما

با قدردانی می‌توانی به آن پایه‌ای برسی که فراوانیِ بی‌پایانی را در زندگی تجربه کنی. راه رسیدن به این درجه از قدردانی، از مسیر ارتباط با کائنات و یا اگر ترجیح می‌دهی، روح یا پروردگار می‌گذرد.

می‌توانید به جهان به عنوان پدیده‌ای از معجزه‌های خودتان فکر کنید و وقتی به آن می‌اندیشید، سرتان را بالا بگیرید و به آسمان بنگرید. بی‌تردید عالم هستی و در رأس آن پروردگار جهان آفرین بالاتر از شما وجود دارد، ولی در خانه‌، پشت سرتان، کنارتان و در هر چیزی و هر کسی نیز وجود دارد. یعنی اینکه عالم هستی در وجود شما نیز هست.

آنچه که در پایین وجود دارد، در بالا هم هست و هر آنچه در بالاست، در پایین نیز هست. تنها با دانستن این نکته می‌توانید معجزه کنید!

کتیبه‌ی امرالد (۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ سال پیش از میلاد)

وقتی به این باور برسید که هستی برای شما خلق شده تا شما بیشتر زندگی کنید، سالم‌تر باشید، عاشق‌تر باشید، زیباتر باشید و از هر آنچه که می‌خواهید بیشتر داشته باشید، باعث می‌شود که شما نسبت به خداوند و عالم هستی و هر چه که در زندگی‌تان دریافت می‌کنید احساس خالصانۀ شکرگزاری داشته باشید و به این صورت شما یک رابطۀ شخصی بین خودتان و خداوند و عالم هستی برقرار کرده‌اید.

هر اندازه که برای آنچه دریافت می‌کنید، نسبت به خداوند شکرگزاریِ خالصانه‌تری داشته باشید، رابطه‌تان با او نزدیکتر می‌شود و به این صورت است که می‌توانید با استفاده از نیروی شکرگزاری به فراوانیِ پایان‌ناپذیر و بی‌انتها دست یابید.

شما دریچه‌های قلب و ذهن‌تان را به سوی معجزه‌ی شکرگزاری گشوده‌اید و با آن بر هرکس نیز که با شما در ارتباط است تأثیر می‌گذارید. به این صورت به دوست عالم هستی و در صدر آن خداوند متعال تبدیل می‌شوید. شما به کانالی برای نزول موهبت‌های فراوان خداوند بر زمین بدل می‌شوید. وقتی به کائنات نزدیک می‌شوید و نزدیکیِ آن را با خودتان احساس می‌کنید، ‌از آن لحظه به بعد، جهان از آنِ شما خواهد بود و چیزی نیست که نتوانید به آن تبدیل شوید یا آن را نداشته باشید یا انجام دهید!

شکرگزاری جواب است

قدرشناسی درمان تمامیِ روابط سخت و شکست خورده، نداشتن پول و بیماری و ناراحتی‌هاست. قدرشناسی ترس، نگرانی، اندوه و یأس را از بین می‌برد و با خود شادی، شکیبایی، مهربانی، دلسوزی و فهم و آرامش ذهن را به همراه می‌آورد. قدرشناسی راه حل مشکلات را به شما نزدیک می‌سازد و فرصت‌هایی مناسب برای دستیابی به آرزوهاتان در اختیارتان قرار می‌دهد.

قدرشناسی راز هر موفقیتی است و دَرها را بر روی ایده‌های جدید و کشف‌های تازه می‌گشاید، همانطور که دانشمندان بزرگ همچون نیوتن و انیشتین اثبات کردند. فرض کنید که همه‌ی دانشمندان از آنها پیروی می‌کردند؛ آنگاه جهان به سوی قلمرو فهم و شعور و رشد و پیشرفت هدایت می‌شد. دیوار محدودیت‌های فعلی فرو می‌شکست و اکتشافات تغییردهندۀ زندگی، در عرصه‌های تکنولوژی، فیزیک، پزشکی، روانشناختی، ستاره‌شناسی و هر زمینه‌ی علمیِ دیگر به دست می‌آمد.

اگر قدرشناسی در مدارس به یک موضوع اجباری تبدیل شود، ما نسلی از بچه‌ها را خواهیم دید که تمدن‌مان را به سوی دستاوردهای شگرف، و اکتشافات و محو ناسازگاری‌ها، پایان جنگ‌ها و صلح پایدار رهنمون می‌شوند.

ملت‌هایی که در آینده دنیا را رهبری می‌کنند آنهایی هستند که رهبران‌ و مردم‌شان شکرگزارترین‌اند. شکرگزاریِ افراد یک مملکت باعث بالیدن و ثروتمندشدن آن کشور می‌شود و کاهش چشمگیر مرض و بیماری، رونق گرفتن تجارت، تولید بیشتر، شادی و صلح فراگیر را برای آن ملت در پی خواهد داشت. فقر ناپدید می‌شود و هیچ انسان گرسنه‌ای پیدا نخواهد شد، چرا که یک ملت شاکر هیچ‌گاه چنین امری را بر نخواهند تافت.

با فزونی گرفتن شمار افرادی که نیروی فوق‌العاده‌ی قدرشناسی را درک می‌کنند، این انرژی با شتاب بیشتری دنیا را فرا می‌گیرد که این مسأله به انقلاب شکرگزاری منجر خواهد شد.

قدرشناسی را با خود همراه داشته باشید

هرجا که می‌روید قدرشناسی را با خود ببرید. اشتیاق، رویارویی‌ها، اعمال و موقعیت‌های زندگی‌تان را با نیروی قدرشناسی بیامیزید تا همه رؤیاهاتان به حقیقت بپیوندد. در آینده ، اگر روند زندگی شما را در موقعیتی چالش برانگیز قرار داد که فکر کردید هیچ کنترلی بر آن ندارید و هر کاری که می‌کنید نمی‌توانید از موقعیت بازنده رهایی یابید، به جای نگرانی یا ترس، به شکرگزاری روی بیاورید و برای چیزهای دیگری که در زندگی‌تان هست شکرگزاری کنید. وقتی شما در زندگی‌تان با قدرشناسی به وضوح از خداوند یاری و کمک می‌طلبید، شرایط اطراف در موقعیت چالش برانگیز به صورت شگفت‌انگیزی تغییر می‌کند و دیگرگون می‌شود.

«ما به او (انسان) راه را نشان دادیم: خواه قدرشناس باشد، خواه نباشد. مسئول خودش است.» – «قرآن مجید»

واژه‌ی سپاسگزارم را بگویید. آن را بلند بگویید و اگر می‌توانید از فراز بام‌ها فریاد بزنید، آن را برای خود زمزمه کنید، آن را در ذهن خود بگویید، یا آنکه آن را در قلب‌تان احساس کنید. از امروز به بعد هر جا که می‌روید، قدرشناسی و نیروی آن را با خود به همراه ببرید. برای داشتن یک زندگیِ سرشار از فراوانی‌ها و شادمانی، جواب بر لب‌های شماست، در قلب شماست و آماده و منتظر است تا شما قدرشناسی را به عمل تبدیل کنید!

در هر روز فقط یکی از فایل های زیر را با دقت تمام گوش کنید و اگر متوجه آن نشدید بیشتر گوش کنید و تمام تمریناتی که از شما خواسته شده است را با دقت طبق همان چیزی که خواسته شده انجام دهید و از نتایج آن لذت ببرید. «تاکید میشود لازم است تمرینات کامل و جامع انجام شوند» یعنی آنچیزی که باید نوشته شود را حتما بنویسید و آنچیزی را که باید خوانده و یا تکرار شود را نیز تکرار کنید.

آنچنان تغییری در زندگی و روح و روانتان ایجاد میشود که شگفت زده خواهید شد  

حال اگر تصمیم به شروع این دوره گرفته اید  روی لینک زیر کلیک کنید

برای استفاده از تمرینات باید عضو سایت باشید

21 در مورد “تمرینات سپاسگزاری”

 1. بنام او که نامی ندارد / به هر نامی که خوانی سر بر آرد .
  درود بر استادی که راه شکر گزاری را بما آموختند ✋
  خدایا شکرت که سال ۹۶ منو با این کانال آشنا کردی.
  خدایا شکرت که ورودم به این کانال همراه شد با دوره سپاسگزاری.
  خدایا شکرت که تورا آنطور که هستی شناختم .
  خدایا شکرت که به نعمتهای فراوانی که بمن دادی آگاه شدم.
  خدایا شکرت که راهه درستِ عبادت را یاد گرفتم .
  خدایا شکرت که احساس خوبی دارم.
  خدایا شکرت که ناملایمات گذشته را فراموش کردم .
  خدایا شکرت که دیگر نگران آینده نیستم .
  خدایا شکرت که فرزندانم سالمند.
  خدایا شکرت که خودم سالمم .
  خدایا شکرت که اینترنت دارم.
  خدایا شکرت که افراد منفی ازم دور شدند.
  خدایا شکرت که ثروت دارم .
  خدایا شکرت که سقفی بالای سرم دارم .
  خدایا شکرت که دوستان خوبی دارم .
  خدایا نعمتهایت قابل شمارش نیستند و خدایا هزاران بار سپاس که استادِ آگاهی همچون ضیاء حسینی را دارم 🙏🙏🙏💚💚💚🌺🌺🌺

 2. به نام خالق عشقققققققققق 🌺❤️

  خدایا شکرت که به این سایت هدایت شدم.🙏
  خدایا شکرت که بعد از ۴۸ سال تو رو بدست آوردم.🙏
  خدایا شکرت که بعد از ۴۸ سال شناختمت🙏
  خدایا شکرت که قبل از اینکه به جهانی دیگر سفر کنم در مسیر آگاهی قرار گرفتم🙏
  خدایا شکرت که سلامتی کامل تا آخر عمرم رو بدست آوردم.🙏
  خدایا شکرت به خاطر وجود استادضیاء🙏
  خدایا شکرت که با فرزندم با خوشی زندگی می کنیم.🙏
  خدایا سپاسگزارم ازت که در لحظه لحظه زندگی ام حضور داری.🙏
  خدایا شکرت که شبها خواب راحت دارم🙏
  خدایا شکرت که صبح ها با امید اتفاق قشنگ در آن روز از خواب بیدار می شوم.🙏
  خدایا شکرت که با آرامش و حال خوب زندگی می کنم.🙏
  خدایا شکرت که اعتماد به نفسم هر روز بالاتر می رود.🙏
  خدایا شکرت که آرزو هام یکی یکی دارن برآورده میشن.🙏
  خدایا سپاسگزار تمام داشته هایم هستم تمام داشته هایم رحمت از سوی توست و نعمتهایی هم که بدستم نرسیده حکمت است و حکمتشان هم اینه که من هنوز اندازه آن نعمت و خواسته نیستم.🤔😴
  (( خدای مهربونم ، خدای همزبونم اگه تا آخر عمرم هم سپاسگزاری کنم بازم کمه))

  خدایا دوستت دارم 🌺
  استاد ضیاء ‌‌‌‌‌‌‌سپاس بیکران🌺🙏

 3. به نام خالق عشقققققققققق 🌺🌟
  درود فراوان بر استاد گرامی و دوستان عزیزم 🙏
  (( شکر نعمت، نعمتت افزون کند/ کفر نعمت از کفت بیرون کند ))🤲🤲🤲
  این چند روز احساس کردم که تمرینات سپاسگزاری و امپراتوری عشق رو از اول شروع کنم (( البته امپراطوری عشق رو هر روز میبینم با فلش رو تلویزیون)) چون با همین تمرینات سپاسگزاری و امپراطوری عشق سلامتی کامل و آرامش زندگی را به دست آوردم و با تکرار آن ها احساس می کنم اتفاق های قشنگ برایم می افتد😘 هرچند در این چند ماه هر روز از خداوند و جهان سپاسگزاری کردم و می کنم و خواهم کردو مرتب هم نشانه های سپاسگزاری را میبینم همین دیشب یک خبر خوش شنیدم که به موقع راجب آن صحبت می کنم و در حین خوشحالی کردن فقط داشتم سپاسگزاری می کردم از خداوند مهربان که قربونش برم اینقدر هوامو داره. 🙏🤗 الان وقتی از در مغازه ها رد میشم دیگه مثل قبل نمی گویم کاش میشد خرید کنم الان با همان سپاسگزاری های هر روز و به خاطر وفور نعمت های زندگی ام خیلی راحت خرید می کنم چون طبق همون نوشته های تمرینات سپاسگزاری همه خواسته هام را به صورت انجام شده نوشتم و این حس را داشتم که اونها را دریافت کرده ام.🤗🤗((انرژی مثبت همچو غبار همه رو دربر میگیرد))👌
  قدر شناسی و سپاسگزاری درمان تمام ناراحتی ها و ناسلامتی هاست و همراه خود شادی🌺 سلامتی 🌺آرامش 🌺مهربانی و عشق همراه دارد.🙏🙏🙏
  سپاسگزارم استاد بزرگوار🙏🌺

 4. خدایا شکرت که دوباره زنده هستم و زندگی میکنم و تو درکنارمی
  خدایا شکرت که من با خانواده ام مهربون هستم
  خدایا شکرت که من عاشق هستم
  خدایا شکرت که من دیونه تو هستم
  خدایا شکرت که من مادر خوبی هستم
  خدایا شکرت که من بنده مفیدی برای بنده هات و خودم هستم
  خدایا شکرت که منو دوست داری
  خدایا شکرت که من همیشه هر لحظه محتاج تو هستم
  خدایا شکرت که بنده هات خوشبختن
  خدایا شکرت که خیرخواه بنده هات هستم
  خدایا شکرت که بهترین افکار رو دارم
  خدایا شکرت که نیکو ترین کلام رو دارم
  خدایا شکرت که تو در رفتارمی
  خدایا شکرت که تو در عمل منی 
  خدایا شکرت که تو در زندگی من هستی
  خدایا شکرت که تو خودت زندگی منو مدیریت میکنی
  خدایا شکرت که به تو ایمان و باور دارم
  خدایا شکرت که خوسته هامو اجابت میکنی
  خدایا شکرت که دوستانم خوشبختن
  خدایا شکرت که همسایه هایم در آرامش هستن
  خدایا شکرت که عزیزانم در راه تو هستن و خوشبختن
  خدایا شکرت که اعتماد بنفس دارم
  خدایا شکرت که عزت نفس دارم
  خدایا شکرت که خودمو و خودتو دوست دارم
  خدایا شکرت که قلبی بخشنده دارم
  خدایا شکرت که تو آرزوی منی خدایا شکرت که به آرزوم رسیدم
  خدایا شکرت که من هر لحظه عاشق تو هستم
  خدایا شکرت که تو در نگاه من هستی
  خدایا شکرت که وجودم مایع آرامش هست
  خدایا شکرت که تورو پیدا کردم و خودم رو شناختم
  خدایا شکرت که تو تمام ثروت و دارایی منی
  خدایا شکرت که تمام خواسته من تو هستی
  خدایا شکرت که بخاطر تو همه کار میکنم
  خدایا شکرت خدایاشکرت خدایاشکرت
  خدایا شکرت بخاطر تمامی نعمت هایی که تا به این لحظه برمن بخشیدی
  خدایا شکرت ک خواب خوب میبینم
  خدایا شکرت بخاطر بودنت بخاطر بودنم
  خدایا عاشقتم
  دوستت دارم
  دوستت دارم

 5. با درود فراوان
  الله اکبر الله اکبر
  وقتی از اعماق وجودمان قانون الهی را کار میکنیم . و باز من روزی دیگر را با عشق شروع کردم و رمانی به سراغ تمرین سپاسگذاری ام امدم . قبل از اینکه از رختخواب بیرون بیایم ذهنم بر روی ثروت تمرکز گذاشت و بعد از اماده شدن برای اغاز روز پر از ثروت امروزم برخواستم و اولین کارم انجام تمرین سپاسگذاری بود .
  الله اکبر من برای چندمین بار سر تعظیم در بربر قانون الهی فرود میاورم و دقیقا تمرین سپاسگذاری امروزم در مورد تمرین راهکارهای افزایش درامد بود .
  خدایا سپاسگذارم
  خدایا سپاسگزارم
  خدایا سپاسگزارم

 6. با درود فراوان
  نتیجه شخصی که من از تمرینات سپاسگذاری به دست اوردم این بود که اگر از ته قلب و اعماق وجودمان باشد همواره هر روز به صورت معجزه اسایی تمرین سپاسگزاری متناسب با ان حال و هوای و نیاز ان روز ما همخوانی و مناسبت دارد .

 7. با درود فراوان
  من بسیار خوشحالم ازاینکه با عضویت در این سایت همواره میتوانم زندگی را به شکل و جور دیگری همراه با اخرین درجه لذت و سلامتی و شادابی و ثروت و عالیترین ارتباطاتم درک کنم .
  خدایا بسیار سپاسگزارم که تمرینات سپاسگزاری را از زمانی شروع کردم که از محتویات و فایلهای استاد ضیا عزیز و سایتشان به درک و اگاهی رسیدم و با تمام وجود و اگاهی از قوانین سپاسگزاری که فقط به واسطه گوش دادن به فایلها بود در وجود من نهادینه شد .
  سپاسگزاری زمانی دلچسب است و از ته قلب انسان بلند میشود که اگاهانه باشد و از اعماق وجود انسان بلند شود .
  تجربه زیبای من از عمل کردن قوانین خداوند اینجا بود که زمانی خواهانه اجرای قوانین خداوند در زندگی ات باشی و بدون چون و چرا قلب و ذهن و فکرت را به گفته های استاد بسپاری ؛ انقدر زیبا در زندگی اجرا میشوند که حتی تمرینات دوران سپاسگزاری هم باتوجه به تصمیمات و موقعیت های زندگی ام همراه هستند و هم خونی دارند .
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  🌹خدایا سپاسگزارم .سپاسگزارم .سپاسگزارم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  🌹استاد از حضور و اموزشهای الهی شما سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم ❤❤❤❤❤❤❤

  🌹سایت زیبا و عالی بواسطه راحت در اختیارم بودنت سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم ❤❤❤❤❤❤❤

  🌹تمرینات سپاسگزاری از اموزشهای زیبایتان سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم ❤❤❤❤❤❤❤❤

 8. مهتاب سلیمانی

  درود و سلام به همگی
  خدا را هزاران مرتبه شکر که دوباره این فرصت نصیبم شد که بتونم تمرینات سپاسگزاری را همراه با گروه تحولی عظیم و لطف و محبت خانم ایرانمنش و استاد ضیا عزیز انجام بدهم.و شاهد خلق اتفاقات کوچک و بزرگ زیادی در زندگی ام باشم.سپاسگزارم

 9. مسعود صفدری

  درودبرشما
  بنام هستی بخش کسی که قلب رادرون سینه آدمی نهاد تاجایگاه عشق ومحبت باشد
  بله همه چیز از عشق آغاز میشود وآن عشق به خوداست
  من سال ۹۶ باکانال خوبتون توتلگرام با فایلهای شکرگزاری اشنا شدم وازهمون موقع دنبال میکنم ودراون سال من موفقیتهای بسیار عالی از شکر گزاری کسب‌ کردم ولی متاسفانه یه مدت فراموش کردم وانجام ندادم

  چند ماهیه دوباره شروع کردم واینبار محکم واستوار پیگیرم ودارم به نتایج دلخواه وهدفهای خوبی میرسم

  ۱.من درسال ۹۷ تونستم باشکر گزاری یه کلاه برداررو که خیلی هم گردن کلفت بود وهمیشه تودادگاه با دویا سه وکیل میومد شکست بدم وفقط بااتکا بخودم وهمین شکر گزاری ساده وهرروزه.
  اون طرف یه فاکتور ازمن به مبلغ صدمیلیون تومان جعل امضا کرده بود وبه دارایی ارایه داده بود ودارایی برای من مبلغ ده میلیون ارزش افزوده زده بودند وقتی من پیگیر ماجراشدم وازدارایی دلیلش روپرسیدم ادرس اون شرکت رودادند ومراجعه کردم دیدم یه زمانی یه قراردادی بااون شرکت نوشتم وامضاکردم که بعد از ۲۰ روز باطل شد وباهم کار نکردیم واون شرکت طبق همون قرارداد لغوشده از من فاکتور ساخته بود
  من باپیگیری هام وشکر گزاری هام تونستم کاری کنم تا اون مبلغ روبه من برگردوندن والبته دادگاه پرونده رو مختومه کرد ونتونستم کاری کنم وادامه بدم و فقط در دارایی تونستم رای رودرکمیسیون بشکنم ومبلغ چهارمیلیون وپانصد هزار تومان پرداخت کنم وباقی برای خودم موند

  باورکنید سپاس گزاری جواب میده بخصوص اگر باور داشته باشی وباورهات درست ومثبت باشند.من اون موقع اصلن درمورد باورهاو درخواستها وتوانایی هایی که میتونم داشته باشم وبه هدفهام برسم چیزی نمیدونستم وفقط بایه تمرین شکر گزاری به این نتیجه خوب رسیدم.
  ۲.سال ۹۷ دارایی شیروان به من اعلام کرد که بدلیل ارایه ندادن اظهار نامه مالیاتی ومخفی کردن حقایق یه رکورد مبلع بالا برای من در اوردن که مبلغ مالیاتش ۸۰میلیون تومان بود ومن فقط میگفتم که من بدهکار نیستم واین مبلغ رو نمیدم چون من از مالیات معاف بودم (ینی ضریب مالیاتی کارمن صفر بود)
  چندین بار اعتراض کردم وچندین بار کمیسون رفتم وهربار می گفتم که من بدهکار نیستم وپرداخت نمیکنم.که در آخر مبلغ از ۸۰ میلیون به ۳۵میلیون رسید وبنوعی درحق من لطف کردندوباز هم من قبول نکردم تااینکه
  کاراز دارایی شیروان فراتر رفت وبه شورای امور مالیاتی تهران اعتراض دادم واونجا رای رو تایید کردند البته با کلی دیر کرد درپرداخت (چون باید از زمان تایید رای من پرداخت میکردم وچون نداده بودم تاخیر میخورد)
  وبازهم من گفتم نه وشکایتی به دیوان عدالت اداری دادم واز شورای عالی مالیاتی شکایت کردم باوجود گرفتن وکیل کارازپیش نبردم ویک روز از وقت اعتراضم بیشتر نمونده بود ومن در مشهدبودم وباید میرفتم تهران بهرحال خودمو درساعات اخر رسوندم وشکایتی مجدد مطرح کردم ورای بنفع من صادر شد ودراعتراض هم دارایی شیر وان اعتراض کرده بود که دادگاه تجدید نظر دیوان گفته بود شما هیچ سمتی در پرونده ندارید ورای قطعیست وبازهم پیروزی من فقط وفقط باسپاسگزاری وبرنامه خوب شکرگزاری وکتاب زیبایی از خانوم براندابرن

  ۳.من باسپاس گزاری تونستم درمشهد درزمانی که اوج تورم بود وهرروز قیمتهابالاترمیرفت به حدی که من چند ین خونه رودیدم وتا پای قولنامه میرفتم وبازطرف پشیمون میکرد.وهرروز شکر گزاری میکردم وشکرگزاری میکردم وازخدامیخواستم اون خونخه ای که دلخواه منه روبخرم وبالاخره اوخونه ای رو که میخواستم خریدم
  اینهانمونه هایی بودن از دستاوردهای من درطی ۲سال سپاسگزاری

  خدایا سپاسگزارم
  خدایاسپاسگزارم
  خدایا سپاس گزارم

 10. مهتاب سلیمانی

  درود به همگی دوستان و استاد ضیاء عزیز
  خدا را از صمیم قلب دوست دارم و شاکر و سپاسگزار خالق جهان هستی ام که منو توی مسیر درست قرار داد و تونستم ایندفعه عزمم را جزم کنم و برای یکبار هم که شده خودم را به خودم ثابت کنم که میشه…چرا نشه؟!
  استاد حسینی عزیز،از روز اول تمرینات سپاسگزاری خدا را گواه میگیرم که با حس و نیت خوب شروع کردم و نشستم با خالق خودم حرف زدم که خدایا بهم کمک کن ،راه درست را نشونم بده ؛نشونه هات را نشونم بده که منم مثل بقیه دوستان باور کنم…چون توی این چندسال اخیر درگیر مباحث سپاسگزاری کلاسهای متفرقه دیگه کتاب های مختلف و و و…ولی هیچکدوم فایده ای نداشت تا وقتی که به قول فرمایش استاد :میگذاریم زندکی نون به جایی برسه که دیگه راه چاره دیگه ای نداشته باشیم حالا من خدارو شکر به این مرحله نرسیدم ولی درخواستش را دادم خدا هم کمکم کرد…
  استاد توی این 28 روز کلی اتفاق های کوچک کوچک مثبت افتاد که من حتی فکرش را هم نمیکردم هیچوقت؛چه از لحاظ مالی جه روابطم ازهمه مهمتر حال خوب خودم….الان میفهمم که وقتی من تغییر کردم آدمهای اطرافم محیطم همه و همه چیز تغییر میکنه.با انجام دادن مداوم سپاسگزاریها و همچنین گوش دادن به فایلهای دوره راه رسیدن به رویاها خدا رو شکر خدارو شکر خدا رو شکر زندگیم خیییلی عوض شده .خواستم این حال خوبم را با دوستان درمیان بگذارم و از شما هم بینهایت سپاسگزارم.

  در پناه خالق عشق باشید همیشه.

 11. مهتاب سلیمانی

  درود به همه دوستان و استاد ضیاء عزیز
  خدا را با تمام وجود شاکرم که با انجام دادن تمارین شکرگزاری و قرارگرفتن مجدد در این مسیر ،به من یادآوری شد که قدرتی در جهان هستی وجود دارد که بالاترین قدرت هاست؛اصلا نمیدونم چی بنویسم استاد؟اینقدر که حس و حالم خوبه.اینقدر که دیدم به همه چی عوض شده همه چیو دیگه خوب میبینم نه اینکه بخوام سعی کنم خوب ببینم واقعا فقط خوبیها را میبینم.
  استاد حسینی عزیز خدارو شکر میکنم که تمرینهای سپاسگزاریم را با دل و جون انجام دادم و هر روز یه اتفاق خوب یه خبر خوب یه حس خوب داشتم.مهمترینش هم همینه که حال دلت خوب باشه و من الان حالم واقعا خوبه.درکنار این تمرینهای سپاسگزاری فایلهای بینظیر راه رسیدن به رویاها را هم دارم گوش میدم و تمرینهلش را انجام میدم و به ریز به ریز حرفهاتون فکر میکنم.استاد ازتون سپاسگزارم 🙏🙏🙏

 12. مهتاب سلیمانی

  سلام و درود به همه دوستان ؛استاد ضیا عزیز و خانم ایرانمنش مهربون
  چندین ساله که با مباحث سپاسگزاری و عرفانی و ….آشنا هستم ولی متاسفانه عمل به هیچکدوم از چیزایی که میخوندم و میشنیدم نمیکردم یعنی همه را نصفه نیمه رها میکردم.
  ولی این دفعه به خودم و خدای خودم قول دادم که برای یکبار هم شده با اعتماد 100%شروع کنم و پرقدرت ادامه بدهم امروز روز هجدهم از تمرینات سپاسگزاری هست و خدا را گواه میگیرم که همینجور معجزه ها یکی پس از دیگری دارن اتفاق میفتند از جذب ثروت بهبود روابط و از همه مهمتر حال خوب خودم…خواستم اینا را با شما هم درمیون بگذارم.شکرگزاری باید بره توی وجودمون .پامون را از تخت میزاریم پایین باید بگیم خدایا شکرت ؛داریم آشپزی میکنیم ظرف میشوریم وحتی راه میریم ..بقول آلبرت اینیشتین هرقدمی که برمیداری واژه سپاسگزارم را بگو حدالاقل روزی 100قدم 100 تا سپاسگزارم بگید…که البته ما روزانه میلیونها قدم برمیداریم و هیچوقت هم شاید برای داشتن پاهایمان قدردان نبوده ایم ولی از حالا به بعد برای همه چیز و همه کس قدردان باشیم.سپاس از استاد حسینی برای تمامی زحماتشون.

 13. سلام ظهرتون بخیر امروز روز شانزدهم هست که تمرینات رو انجام میدم وواقعا خوشحال هستم که در این روز که هدیه سلامتی هست این خبر رو بگم من مدتی بود که یک کسالت کوچیک داشتم که واقعا نگرانم کرده بود وچند بار که به پزشک مراجعه کرده بودم برطرف نشده بود وخیلی اذیت بودم اما به لطف معجزه شکر گزاری امروز خبر خوب به دستم رسید ومشکلم حل شد واتفاق دیگه ای که برام افتاد وسیله ای رو که لازم داشتم واصلا پولی برای خریدش نداشتم براحتی پولش برام مهیا شد خواستم این دوتا تجربه خوب رو با شمادوستان عزیزم در میون بزارم .وواقعا خوشحال وسپاسگزارم از بهترین دوستم در تمام زندگی یعنی خدای عزیزم🌷🌷🌷❤❤❤

 14. سلام نمیدونین چقدر خوشحالم میخواستم راجع به یه معجزه که از طریق سپاسگزاری دیدم رو بگم من سپاسگزاری رو انجام میدم و به مامانم هم گفتم که مامان شکرگزاری خیلی خوبه و این کارها رو باید انجام بدی مامانم امروز به پسر خواهرش که نیاز به پول داشته مبلغ پانصد هزار تومان قرض داده و گفته هروقت داشتی بهم بده امروز بمن زنگ زد مامانم‌گفت یه مقدار از اون پولی که بابت قسط وامش توی یه کارت دیگه گذاشته بود رو بریزم به کارتش چون پولی دیگه نداشت برا خرید من گفتم باشه برم بیرون این کار رو انجام میدم و ناگفته نمونه حساب حقوقی بابام هم دست منه که براشون جابه جا میکنم و برای من اس ام اس میاد با کمال ناباوری وقتی به پیام هام نگاه کردم دیدم دقیقا مبلغ پانصدو چهل هزار تومن یه مقدار از حقوقشون رو به حساب حقوقی شون واریز کردن ومن با خوشحالی به مامانم زنگ‌ زدم گفتم مامان قربون بزرگی خدا یه خبر خوش برات دارم و براش قضیه رو تعریف کردم و بهش گفتم‌مامان اینم نتیجه شکرگزاری که انجام دادی مامانم گفت دقیقا همینه بابت این مسئله از صمیم قلبم شکرگزارم و میگم خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم ممنون از شما عزیز دل و استاد ضیا نازنین

 15. عصمت مرتضوی

  درود فراوان بر شما ، امروز بعد از انجام تمرینات یه اتفاق خوب مرتبط با موضوع روز نهم ( پول ربا ) برام رخ داد ؛ مدتها دنبال یه وام بودیم و امروز بانک پرداخت اونو تایید کرد از این بابت بسیار خوشحال و از خداوند بزرگ سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم🙏🙏🙏💰💰💰🌹🌹🌹

 16. عصمت مرتضوی

  درود بر شما، امروز یه اتفاق خوب دقیقا مرتبط با موضوع امروز یعنی ” سلامتی هدیه زندگی ” برایم پیش اومد خواستم با شما در میان بگذارم ؛ الان نتیجه آزمایشامو گرفتم همیشه با مصرف یه مقدار ثابت دارو و یه رژیم ثابت ، کلسترول و قندخونم بالا بود ولی امروز در نهایت تعجب دیدم کلسترول نرمال شده !!! و قندخونم نسبت به دفعه قبل خیلی اومده پایین تر 😍🤣…خدایا بسیار خوشحال و سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم 🙏💕⚘
  روز چهارم : هدیه سلامتی مرا زنده نگه داشته است 💚💚💚

 17. ار خداوند منان سپاسگزارم که مرا از این موهبت جهت بهتر زندگی کردن یاریم کردو پیش رویم قرار دادو باسپاس قدر دانی از استاد ار جمند وار اینکه راه و روش قدر دانی را به شیوه ای کاملا متفاوت و دوست داشتنی بهره‌مند شدیم من هم از طریق یکی از دوستان وارد این سایت شدم و از اینکه دریچه ای از دانش و تجسم و خلاقیت به آنچه که موجب کامیابی بشود واقعا ممنون از زحماتتون که بی دریغ در اختیار کار بران قرار داده‌اید و امیدوارم تغییر و تحولی در زندگیمان باشد و تکرار و مکررات هر فایل را جزوی از کارهای روزمره خواهم کرد و با شروعی تازه هر روز بهتر از روز قبل باشم با سپاس فراوان

 18. محمد علی ایرانمنش

  عرض ادب احترام و خدا قوت خدمت استاد بزرگ و گرانقدر
  من فرد مبتدی هستم و امروز جسله ی 13تمرین سپاسگذاری ام بود و الان که این فایل “راه رسیدن به موفقیت” را گوش کردم بی نهایت عالی و متفاوت تر و عالی تر بود، در مورد نوشتن ایده ها و جرقه هایی که به ذهن میرسه صد در صد موافقم و تجربه اش کردم قبلا ایده های بسیار خوبی به دهنم میرسید و گمان میکردم به دلیل داشتن ذهن قوی فراموششان نمی کنم اما چند دقیقه یا چند ساعت بعد فراموش میشد یا کاری پیش می آمد و درگیر آن میشدم و کلا آن ایده از ذهنم می رفت تا زمانی که تصمیم گرفتم هر چه به ذهنم میرسد را سریع بنویس و روی کاغذ یا نوت گوشی یا هرجا بتوانم سریع یادداشتش میکنم و بعدها این ایده ها یا همان جرقه ها خیلی به کارم آمدند و حتی یکی از این ایده ها باعث شد دست به ثبت یک اختراع بزنم، فرمایش استاد کاملا صحیح است و هر چه به ذهنتان میرسد حتی اگر ساده و به نظرتان عبث هم بود باز آن را در جایی یادداشت و نگهداری کنید.
  با تشکر از زحمات و فایل های پرانرژی و عالیتان.

 19. آناهیتا ملکی

  به نام منشاء عشق
  آغاز میکنم با سپاس گزاری از خداوند که این هستی را با زبردستی هرچه تمام تر برای ما خلق کرد، بله درست است برای ما، چرا که اگر نیم نگاهی به اطرافمان بیاندازیم دریافت خواهیم کرد که انسان در نهایت کمال محبت شده و همه چیز به او بخشیده شده، آفرید شده ایم که از تک تک آفریده های خداوند لذت برده زندگی‌را زندگی کنیم، حقیقتا برای نوشتن بسیار چیزها دارم که در چند سطر گنجانده نمیشود اما اتفاقی در من افتاده که با شنیدن و خواندن هرگز نمیتوان آن را درک کرد،پس من هم نمیگویم و نمی نویسم. انسان ها برای شما که حال خوبی ندارید آشفته و سردرگم و ناراضی هستید، برای شما که جسمتان درد میکند از بس در تاریکی قدم برداشته به در و دیوار خورده اید، پیغامی دارم
  مهم نیست چند دور به دور خورشید چرخیده اید یعنی منظورم این است مهم نیست چند سال دارید شما میتوانید قسمتی از زندگی را با سپاس گزاری ببینید که قول میدهم هرگز آن را حتی در تصوراتتان هم ندیده اید، آنقدر زیبا،آنقدر مهیب و خارق العاده که برای گفتن واژه ها نا توانند…
  ما امتحان کردیم و طعم خوش زندگی را درست در همین شرایط سخت که همه داریم چشیدیم از کره ی دیگری نیامده ایم و از اقشار خاصی نیسیم ما فقط تسلیم شده بودیم و در صداقت مطلق با خودمان فقط این را میدانستیم که دیگر دانسته هایمان به درد ما نمیخورد، چیزی نیاز به تغییر دارد، روش هایی که تا کنون میدانستیم هرگز جوابگو نبوده و پس ازین هم نخواهد بود… درست در همان لحظه‌ که باور کنی هیچ چیز نمیدانی و بخواهی که بدانی چطور میتوانی از زندگی کردن لذت ببری آن گونه که شایسته ی یک انسان است، درست در همان لحظه اتفاق عجیبی درون تو رخ میدهد. میل به یادگیری… سپاسگزاری را بیاموزیم
  با تشکر بی پایان از استاد عزیزم ضیا حسینی🙏🌹

دیدگاهتان را بنویسید