0
0
جمع فرعی: تومان
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
برای کنسل کردنِ خرید، علامت ضربدر را بزنید

مهلا شریفی دانشجوی دوره های سفارشی

دوره های سفارشی

دانشجو: مهلا شریفی

به نام خالق هستی بخش،
باید امروز حواسم باشد،که اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم را بدهم تا برساند به خدا به خدایی که خودم میدانم نه خدایی که برایم زخشم و زقهر و زغضب ساخته اند….
به آسمانکه می نگرم پرتو نشات گرفته از گرمای وجودش را می یابم که چنان در هوا می رقصد، و صورتم را با گرمایش ازخود بیخود می کند و گاهی دلم می خواهد در خلوتم با خدای خویش مانند عاشق و معشوق راز بگویم و او پاسخم دهد خدایی که مرا به بهترین ها رسانید و خواهد رساند.

به گذشته که گذرا می نگرم سرشار از درس و عبرت است که گاهی از سر ناآگاهی دریافتم چه برای خود رقم زده و از معبود خویش ساخته ام خدایی که مرا جان و روح بخشید محال است اهل تلافی، غضب و خشم باشد. پروردگاری که در تمام لحظات زندگی ام حضور پر نورش را حس کردم .
موسمی که در مسیر قانون جذب و قوانین کائنات قدم نهادم طعم لذت بخش زندگی را چشیدم و دریافتم زندگی سرشار از عشق است و رفتار دیگران آینه رفتار من است، پس صحیح است که انگشت اتهام را سمت خود و نه دیگری بازگردانم .

اکنون که در مسیر هستم امسال و سال بعد را سرشار از عشق ثروت هدف ثمر و رضایت می بینم و لطف استاد عزیزم که به من زندگی بازگردانید. و در آخر به شما توصیه می کنم، گاهی در زندگی برا خویش هزینه کنید قدم بردارید ،خود و خدای خویش را بشناسید، و پا در مسیر حق و قانون بگذارید که من مهلای 18ساله اکنون زندگی را در آغوش خدا یافتم.

 


فایل تصویری

دانلود فایل


 فایل صوتی

دانلود فایل

 

شرکت در دوره الهام بخش راه رسیدن به رویاها

شرکت در دوره جامع راز قوانین زندگی گام اول

شرکت در دوره معجزه سلامتی

 

اشتراک گذاری این پست

8
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهید.x