چگونگی تهیه و استفاده از محصول

ابتدا از فایل های رایگان سایت استفاده کنید و پس از مدتی که با قانون بیشتر آشنا شدید و متوجه تغییراتی در کار و زندگی خود شدید میتوانید از محصولی که فکر میکنید اولویت اول زندگی تان هست استفاده نمائید. هر چند استفاده از هر محصول به اندازه خود تاثیری در زندگی شما خواهد داشت.

  • بعد از ورود به سایت از طریق کاربری خود ، در صفحه اصلی سایت بر روی اسم خود کلیک نمایید و لیستی برای شما نشان داده میشود ، در این لیست بر روی دانلودها کلیک نمایید تا به صفحه دانلود محصول هدایت شوید.

شما برای استفاده از خدمات سایت حتما باید عضو سایت باشید. پس از ثبت نام در سایت میتوانید در صفحه اصلی سایت در قسمت محصولات سفارشی ، بر روی محصول مورد نظر کلیک نمایید و مراحل خرید را انجام دهید. در ضمن خرید فقط از طریق درگاه بانکی انجام میگیرد.

این دوره ها را فقط فردی که بهای آنرا پرداخت نموده است میتواند استفاده کند و اگر چنانچه خانواده وی هم تمایل به استفاده از آن داشته باشند ، استفاده بلامانع میباشد و هر کسی بجز خانواده شخص از آن استفاده کند ، راهش را نادرست انتخاب کرده و قطعا نتیجه ای هم برایش نخواهد داشت

  • شما بعد از ثبت نام در سایت اطلاعیه ها و فروش های ویژه سایت را از طریق ایمیل دریافت میکنید و میتوانید از فرصت های ایجاد شده استفاده کنید و محصول یا محصولات مورد نیازتان را تهیه نمایید. معمولا در روز تولد استاد که یکم شهریور هست ، هر ساله یک تخفیف ویژه به کل محصولات سایت تعلق میگیرد.

قیمت محصولات در مقایسه با نتایجی که در زندگی شما ایجاد میکنند هیچ میباشد. حتما میدانید که برای رسیدن به این آگاهی ها توسط استاد هزینه هایی صرف شده است که هزاران بار بزرگتر و سنگین تر از بهایی است که شما بابت آن پرداخت می نمائید.

بله . البته قبل از هر اقدامی با قسمت فروش از طریق ایمیل در پایین صفحه اصلی سایت هماهنگ کنید ، سپس مبلغ محصول را به شماره کارت یا شماره حسابی که در قسمت (تماس با ما) در سایت قرار گرفته واریز نمایید و رسید آنرا به ایمیل قسمت فروش ارسال نمایید ، و در نهایت محصول از طریقی که شما تعیین میکنید در اختیارتان قرار میگیرد.

هر زمان محصولی با کد تخفیف به فروش گذاشته شود ، آن کد از طریق ایمیل ثبت نام شما در اختیار شما قرار میگیرد و در صفحه خرید از شما سوالی مبنی بر استفاده از کد تخفیف پرسیده میشود که شما میتوانید آنرا انتخاب و استفاده نمایید.

در صفحه اصلی سایت بر روی دکمه ( راهنمای خرید خارج از ایران ) کلیک نمایید و توضیحات کامل را در آنجا مطالعه نمایید.

تنها راه تهیه و یا پرداخت بهای محصولات استادضیاء از طریق همین سایت استادضیاء میباشد و هیچگونه نمایندگی ، شعبه و یا منبع دیگری برای تهیه محصولات ایشان وجود ندارد.

مسائل فنی سایت

ما نهایت تلاشمان را کرده ایم که راهی راحت و نزدیک برای دسترسی کاربران به سایت پیدا کنیم ، بنابراین شما نیازمند لینک فعالسازی نیستید و بعد از عبوراز فیلتر (من ربات نیستم) به راحتی به حساب کاربری خود در سایت وارد خواهید شد.

بر روی گزینه بروزرسانی سایت در صفحه دانلود محصول کلیک نمایید به احتمال زیاد مسئله شما حل خواهد شد ، چنانچه باز هم مشکلی داشتید به ایمیل پشتیبانی سایت واقع در پایین صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید و موضوع را به پشتیبان فنی اطلاع رسانی و منتظر پاسخ از طرف آن باشید.

در صفحه ثبت نام و یا ورود در قسمتی این نوشته را مشاهده میکنید (رمز عبور خود را فراموش کرده ام) بر روی این گزینه کلیک کنید و به صفحه ای که میتوانید رمز عبورتان را تغییر دهید هدایت می شوید.

ارتباط با استاد ضیاء

اینکه شما بخواهید مستقیما با ایشان در تماس باشید مقدور نیست ، اما اگر مطلب خاصی هست که باید به ایشان انتقال پیدا کند ، میتوانید از طریق ایمیل زیر آنرا برای ما ارسال کنید و ما آنرا به استاد انتقال خواهیم داد و در نهایت بعد از پاسخگویی استاد ، پاسخ را برای شما از طریق همین ایمیل ارسال خواهیم کرد.

ostadziya@yahoo.com

ایشان در بیرون از ایران زندگی میکنند وهیچگونه مشاوره ای با ایشان مقدور نیست.

همانطور که قبلا توضیح دادیم ، ایشان در بیرون از ایران زندگی می کنند و دوره های ایشان فقط بصورت آنلاین و از طریق سایت استادضیاء قابل دسترس میباشند.

در مورد محتوای سایت و سوالات متفرقه

این دوره ها و این حرفها مناسب هر شخصی نمیباشند ،نتایج را برای  افرادی که آنرا درک کنند ، تمرینات آنرا انجام دهند و به نتایج آن ایمان داشته باشند را ما تضمین میکنیم ، یعنی اگر تمرینی انجام نگیرد و شخص حاضر به پرداخت بهای مالی ، زمانی ، عملی و شکستن قفل های ذهنی اش نباشد و بخواهد بر روی تعصبات و باورهای قبلی اش بماند و نتیجه ها را تغییر دهد ، هرگز این محصولات مناسب وی نمی باشند و ما آنرا اصلا برای وی پیشنهاد نمیکنیم.

  • دوست عزیز ، تنها راه استاد شدن در هر کاری و در هر حوزه ای تمرین و تکرار است ، چنانچه شما با انجام تمرینات هر دوره نتیجه ای را در زندگی حاصل کردید ، نیاز هست که به آن تمرینات دائما عمل شود. و تا زمانی که شما آن تمرینات را انجام میدهید شاهد نتایج آن هم خواهید بود و اگر آنرا ترک و رها کنید به احتمال زیاد به جایگاه قبلی خود ریزش خواهید کرد.

خیر. این تمرینات باید جزیی از زندگی روزانه شما باشند که پاسخ در سوال قبلی توضیح داده شده است.

مجموعه آموزشی استادضیاء با هدایت و مدیریت سید ضیاء حسینی در رابطه با آموزش قوانین کیهانی ، قانون جذب ، رشد فردی و راه های خوب زندگی کردن همچنین رسیدن به خواسته ها با استفاده از قوانین جهان هستی فعالیت میکند.