چگونگی تهیه و استفاده از محصولات

ابتدا از فایل های رایگان سایت مخصوصا سریال آموزشی امپراطوری عشق استفاده کنید و پس از مدتی که بیشتر با قوانین شدید و متوجه تغییراتی در رفتار، افکار و نهایتا در زندگی خود شدید میتوانید از محصولی که فکر میکنید اولویت اول زندگی تان هست استفاده نمائید. هر چند استفاده از هر محصول به اندازه خود تاثیری در زندگی شما خواهد گذاشت.

  • بعد از ورود به سایت از طریق نام کاربری خود ، در صفحه اصلی سایت بر روی اسم خودتان کلیک نمایید، لیستی برای شما نمایش داده میشود، از بین لیست بازشده بر روی “دانلودهای من” کلیک نمایید تا به صفحه دانلود محصول هدایت شوید.

قبل از هر چیز شما برای استفاده از هرگونه محتوای سایت حتما باید عضو سایت باشید. بدین منظور شما میتوانید از طریق دکمه ثبت نام در صفحه اصلی سایت، عضو سایت شوید. پس از ثبت نام در سایت میتوانید در صفحه اصلی سایت از منوی محصولات، محصولات سفارشی را انتخاب نمائید، پس از ورود به صفحه محصولات سفارشی بر روی محصول انتخابی و مورد نظر خود که قصد خرید آنرا دارید کلیک نمایید و مراحل خرید را انجام دهید. برای انجام مراحل خرید راهنمای تصویری کاملی در سایت قرار دارد که از طریق دکمه “راهنمای خرید محصول” در پایین صفحه اصلی سایت در دسترس است و میتوانید از آن کمک بگیرید.

احتمالا متوجه این موضوع هستید که برای تهیه و آماده سازی هر محصول هزینه بسیار بالایی صرف می شود. از طرفی هم کسیکه برای موفقیتش حاضر به پرداخت بهاء نباشد، نمی تواند نتیجه دلخواه را بگیرد این یک قانون است. بنابراین این دوره ها را فقط فردی که بهای آنرا به این سایت پرداخت نموده است به همراه اعضاء خانواده خود اگر تمایل داشته باشند میتواند استفاده کند و هر کسی بجز خانواده شخص خریدار از آن استفاده کند، فعل نادرستی را انجام داده و راهش را نادرست انتخاب کرده، که قطعا نتیجه ای هم برایش نخواهد داشت.

  • اینکه بتوانید محصولی را بصورت قسطی تهیه نمائید، خیر! اما برای گرفتن تخفیف شما بعد از ثبت نام در سایت اطلاعیه ها و فروش های ویژه سایت را از طریق ایمیل دریافت میکنید و میتوانید از فرصت های ایجاد شده استفاده نمائید و محصول یا محصولات مورد نیازتان را تهیه کنید. همچنین شما بعد از خرید اولین محصول یک کد تخفیف 20 درصدی دریافت می کنید که با آن می توانید محصول دیگری بخرید و با خرید محصول دیگر باز هم کد تخفیف 20 درصدی دیگری دریافت می کنید و این روند تا خرید آخرین محصول ادامه دارد، البته لازم به ذکر است که تاریخ انقضاء کد تخفیف ها فقط 10 روز است.

فرض کنید کسی فرمولی را به شما بدهد که کمتر کسی آنرا می داند و شما با اجرای آن فرمول بتوانید درآمد ماهی 4 میلیون تومان خود را به 8 میلیون تومان افزایش دهید و در طول یک سال شما بتوانید 48 میلیون تومان درآمد اضافه تر داشته باشید. آیا حاضر هستید درآمد یک ماهتان را به کسی که این فرمول را در اختیارتان قرار داده است قرار دهید؟

باید گفت قیمت محصولات در مقایسه با نتایجی که در زندگی شما ایجاد میکنند چه ثروت، چه سلامتی، چه روابط و چه آگاهی هایی که نمونه اش را در هیچ کتابی یافت نمی کنید، هیچ میباشد. حتما میدانید که شخص استاد برای رسیدن به این آگاهی ها هزینه های بسیار بالایی را پرداخت نموده اند که هزاران بار بزرگتر و سنگین تر از بهایی است که شما برای آن محصول  پرداخت می نمائید.

بله! البته اگر واقعا راهی برای پرداخت آنلاین نداشته باشید از طریق همکاران ما در بخش فروش می توانید کمک بگیرید. قبل از هر اقدامی از طریق دکمه نیاز به کمک دارید در پایین صفحه اصلی یا از طریق ایمیل در صفحه تماس با ما هماهنگ کنید، سپس مبلغ محصول را به شماره کارت یا شماره حسابی که در قسمت (تماس با ما) در سایت قرار گرفته واریز نمایید و رسید آنرا به همکاران در بخش فروش ارسال نمایید، و در نهایت محصول از طریقی که دوستان بخش فروش راهنمایی می کنند در اختیارتان قرار میگیرد.

هر زمان طیق اطلاعیه های مجموعه محصولی با کد تخفیف به فروش گذاشته شود، یا با اولین خریدتان کد تخفیفی از طریق ایمیل دریافت کردید شما می توانید در روند خرید در صفحه ای که مشخصات تان در آن قرار دارد در قسمتی که نوشته شده است: کد تخفیف دارید؟ کد تخفیف تان را وارد و دکمه اِعمال کد تخفیف را بزنید تا کد تخفیف برایتان اِعمال شود. همچنین می توانید از راهنمای تصوریری داخل سایت از طریق دکمه راهنمای خرید محصول در پایین صفحه اصلی سایت کمک بگیرد.

در پایین صفحه اصلی سایت بر روی دکمه (راهنمای خرید محصول) کلیک نمایید و در آنجا فرم راهنمای خرید محصول در خارج از ایران را مطالعه نمائید.

تنها راه تهیه و یا پرداخت بهای محصولات استادضیاء از طریق  سایت استادضیاء میباشد و هیچگونه نمایندگی، شعبه و یا منبع دیگری برای تهیه محصولات ایشان وجود ندارد. بنابراین شما می توانید با خرید محصول مورد نظرتان از طریق سایت آنرا از راه درست دریافت کنید، استفاده کنید و لذت ببرید.

مسائل فنی سایت

ما نهایت تلاشمان را کرده ایم که راهی راحت و نزدیک برای دسترسی کاربران به سایت پیدا کنیم ، بنابراین شما نیازمند لینک فعالسازی نیستید و بعد از عبوراز فیلتر (من ربات نیستم) به راحتی به حساب کاربری خود در سایت وارد خواهید شد.

بر روی گزینه بروزرسانی سایت در صفحه دانلود محصول کلیک نمایید به احتمال زیاد مسئله شما حل خواهد شد ، چنانچه باز هم مشکلی داشتید به ایمیل پشتیبانی سایت واقع در پایین صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید و موضوع را به پشتیبان فنی اطلاع رسانی و منتظر پاسخ از طرف آن باشید.

در صفحه ثبت نام و یا ورود در قسمتی این نوشته را مشاهده میکنید (رمز عبور خود را فراموش کرده ام) بر روی این گزینه کلیک کنید و به صفحه ای که میتوانید رمز عبورتان را تغییر دهید هدایت می شوید.

ارتباط با استاد ضیاء

اینکه شما بخواهید مستقیما با ایشان در تماس باشید مقدور نیست ، اما اگر مطلب خاصی هست که باید به ایشان انتقال پیدا کند ، میتوانید از طریق ایمیل زیر آنرا برای ما ارسال کنید و ما آنرا به استاد انتقال خواهیم داد و در نهایت بعد از پاسخگویی استاد ، پاسخ را برای شما از طریق همین ایمیل ارسال خواهیم کرد.

ostadziya@gmail.com

ایشان در بیرون از ایران زندگی میکنند وهیچگونه مشاوره ای با ایشان مقدور نیست.

همانطور که قبلا توضیح دادیم ، ایشان در بیرون از ایران زندگی می کنند و دوره های ایشان فقط بصورت آنلاین و از طریق سایت استادضیاء قابل دسترس میباشند.

در مورد محتوای سایت و سوالات متفرقه

این دوره ها و این حرفها مناسب هر شخصی نمی باشند ،نتایج را برای  افرادی که آنرا درک کنند ، تمرینات آنرا انجام دهند و به نتایج آن ایمان داشته باشند را ما تضمین می کنیم ، یعنی اگر تمرینی انجام نگیرد و شخص حاضر به پرداخت بهای مالی ، زمانی ، عملی و شکستن قفل های ذهنی اش نباشد و بخواهد بر روی تعصبات و باورهای قبلی اش بماند و نتیجه ها را تغییر دهد ، هرگز این محصولات مناسب وی نمی باشند و ما آنرا اصلا برای وی پیشنهاد نمی کنیم.

  • دوست عزیز ، تنها راه استاد شدن در هر کاری و در هر حوزه ای تمرین و تکرار است ، چنانچه شما با انجام تمرینات هر دوره نتیجه ای را در زندگی حاصل کردید ، نیاز هست که به آن تمرینات دائما عمل شود. و تا زمانی که شما آن تمرینات را انجام میدهید شاهد نتایج آن هم خواهید بود و اگر آنرا ترک و رها کنید به احتمال زیاد به جایگاه قبلی خود ریزش خواهید کرد.

خیر. این تمرینات باید جزیی از زندگی روزانه شما باشند که پاسخ در سوال قبلی توضیح داده شده است.

مجموعه آموزشی استادضیاء با هدایت و مدیریت سید ضیاء حسینی در رابطه با آموزش قوانین کیهانی ، قانون جذب ، رشد فردی و راه های خوب زندگی کردن همچنین رسیدن به خواسته ها با استفاده از قوانین جهان هستی فعالیت میکند.