0
0
جمع فرعی: تومان
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
برای کنسل کردنِ خرید، علامت ضربدر را بزنید

درباره ما و تماس با ما

درباره ی ما

مجموعه آموزشی استادضیاء از اوایل سال 1395 با نام (گروه آموزشی اندیشه سبز) ایجاد شد، در ابتدا از طریق یک کانال تلگرام و یک گروه تلگرامی کار خود را شروع و همزمان آموزش های دوره ای را در شهرستان نیز آغاز کرد، خیلی زود این برنامه ها فراگیر شد و بصورت معجزه آسایی درهایی برای گسترش این آموزش ها باز شد که ما را به سمت و سوی آموزش آنلاین سوق داد.

در ابتدا وقتی دوره ها بصورت آفلاین یا حضوری برگزار می گردید افراد کمی میتوانستند از این آموزه ها بهره ببرند ، یعنی آن دوره ها نه ضبط میشد و نه تکرار. برای همین ما احساس کردیم که زحمت ما برای کمک به دیگران چندین برابر است و بازخورد آن خیلی کم. و اگر همان زمان را صرف تولید محتوا و محصول کنیم و آنرا بصورت آنلاین برگزار کنیم میتوانیم به یک جامعه جهانی همزمان کمک کرده باشیم. از زمان تصمیم به این ایده تمام ابزار و توان خود را بکار گرفتیم تا آن را به بهترین و شایسته ترین وجه ممکن پیاده کنیم که به لطف خدای مهربان این کار خیلی زود انجام گرفت و سایت ما با نام  ziyahosseini.com  آماده کار گردید و کلی محتوا و مطلب را بصورت رایگان در آنجا قرار دادیم تا دوستان بتوانند بعد از استفاده نمونه های عینی تغییرات را در خود و زندگی شان ببینند و انگیزه بیشتری برای پیشرفت در آنها ایجاد شود. بعد از آن کلی مورد استقبال قرار گرفت و کلی هم مخاطب را جذب کردیم و به لطف خدای مهربان کلی هم نتیجه های خوب و عالی توسط مخاطبان و کاربران ما گرفته شد، اما بر اثر یک اتفاق یا یک تضاد که ما آنرا “موهبت الهی” می دانیم سایت ما بصورت غیر منتظره ای از دسترس خارج شد و زحمت سه ساله ما، یعنی تمام آنچه در آن وبسایت آماده کرده بودیم به همراه دامنه و آدرس سایت همگی بطور کامل از دسترس خارج شدند و همۀ اطلاعات و محتوای آن سایت از بین رفت. این اتفاق مدت زمان کوتاهی و موقتا ما را متوقف کرد، اما ما مجددا بعد از مدتی تصمیم گرفتیم یک بار دیگر کارمان را خیلی مصمم تر، جدی تر و با کیفیت تر از قبل و از صفر آغاز کنیم و دامنه ای جدید با نام ostadziya.com  و طراحی سایتی جدید آغاز نمودیم که به لطف خداوند اکنون آماده بکار گردیده است.

هدف و رسالت این مجموعه آموزشی ایجاد آگاهی در حوزه قوانین جهان هستی و چگونگی استفاده از آن قوانین برای خوب زیستن و لذت بردن از زندگی میباشد.

ما معتقدیم که یادگیری اصول خوب زندگی کردن از یادگیری هر چیز دیگری در زندگی مهمتر است و مثل یادگیری راه رفتن برای هر انسان یک ضرورت است. یادگیری این اصول هیچ ارتباطی به سواد و دانش خاصی ندارد و هر کسی در هر سنی با هر جنسیتی، با هر ملیتی و یا با هر مذهبی میتواند آنرا بیاموزد و از آن برای خلق یک زندگی ایده آل استفاده نماید.

با یاری خداوند حتما روزهای خیلی خوبی را در کنار هم، در اینجا خواهیم داشت و زندگی سرشار از عشق و لذت را تجربه خواهیم کرد.

به شما دوستان خوب پیشنهاد میکنیم که خود و زندگی تان را با این مجموعه آموزشی و آموزه های این وبسایت گره بزنید، چون ما به این مسیری که پا گذاشته ایم و آنرا آموزش میدهیم ایمان صددرصد داریم.

پایدار باشید

مجموعه آموزشی استادضیاء 

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مجموعه آموزشی استادضیاء می توانید از طریق روش های زیر تماس حاصل نمائید:

 

  •  
  • پاسخگوی سوالات و پشتیبانی محصولات:
  • 1400_225_939_0098
  •  
  • ایمیل:
  • ostadziya@yahoo.com
  •  
  • هرگونه سوال و مسئله فنی سایت را نیز میتوانید از طریق ایمیل    (بخش پشتیبان فنی) با ما در میان بگذارید.

 

توجه کنید !

درمورد رفع مسائل فنی از قبیل ، عدم ورود به سایت،  مشکل در دانلود کردن، پیدا نکردن فایلهای خریداری شده و سایر مسائل فنی ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه نمایید. سپس اگر به پاسخ تان نرسیدید، با بخش پشتیبانی فنی تماس بگیرید.

 

شماره حساب های مجموعه آموزشی استادضیاء 

شماره حساب بانک صادرات بنام سید ضیاء حسینی:

0101250878009

شماره کارت بانک صادرات بنام سید ضیاء حسینی:

6037.6975.6706.1624

شماره شبا بانک صادرات بنام سید ضیاء حسینی:

IR600190000000101250878009