درباره ی ما

مجموعه آموزشی استادضیاء از اوایل سال 1395 با نام (گروه آموزشی اندیشه سبز) ایجاد شد، در ابتدا از طریق یک کانال تلگرام و یک گروه تلگرامی کار خود را شروع و همزمان آموزش های دوره ای را در شهرستان نیز آغاز کرد، خیلی زود این برنامه ها فراگیر شد و بصورت معجزه آسایی درهایی برای گسترش این آموزش ها باز شد که ما را به سمت و سوی آموزش آنلاین سوق داد.

در ابتدا وقتی دوره ها بصورت آفلاین یا حضوری برگزار می گردید افراد کمی میتوانستند از این آموزه ها بهره ببرند ، یعنی آن دوره ها نه ضبط میشد و نه تکرار. برای همین ما احساس کردیم که زحمت ما برای کمک به دیگران چندین برابر است و بازخورد آن خیلی کم. و اگر همان زمان را صرف تولید محتوا و محصول کنیم و آنرا بصورت آنلاین برگزار کنیم میتوانیم به یک جامعه جهانی همزمان کمک کرده باشیم. از زمان تصمیم به این ایده تمام ابزار و توان خود را بکار گرفتیم تا آن را به بهترین و شایسته ترین وجه ممکن پیاده کنیم که به لطف خدای مهربان این کار خیلی زود انجام گرفت و سایت ما با نام  ziyahosseini.com  آماده کار گردید و کلی محتوا و مطلب را بصورت رایگان در آنجا قرار دادیم تا دوستان بتوانند بعد از استفاده نمونه های عینی تغییرات را در خود و زندگی شان ببینند و انگیزه بیشتری برای پیشرفت در آنها ایجاد شود. بعد از آن کلی مورد استقبال قرار گرفت و کلی هم مخاطب را جذب کردیم و به لطف خدای مهربان کلی هم نتیجه های خوب و عالی توسط مخاطبان و کاربران ما گرفته شد، اما بر اثر یک اتفاق یا یک تضاد که ما آنرا “موهبت الهی” می دانیم سایت ما بصورت غیر منتظره ای از دسترس خارج شد و زحمت سه ساله ما، یعنی تمام آنچه در آن وبسایت آماده کرده بودیم به همراه دامنه و آدرس سایت همگی بطور کامل از دسترس خارج شدند و همۀ اطلاعات و محتوای آن سایت از بین رفت. این اتفاق مدت زمان کوتاهی و موقتا ما را متوقف کرد، اما ما مجددا بعد از مدتی تصمیم گرفتیم یک بار دیگر کارمان را خیلی مصمم تر، جدی تر و با کیفیت تر از قبل و از صفر آغاز کنیم و دامنه ای جدید با نام ostadziya.com  و طراحی سایتی جدید آغاز نمودیم که به لطف خداوند اکنون آماده بکار گردیده است.

هدف و رسالت این مجموعه آموزشی ایجاد آگاهی در حوزه قوانین جهان هستی و چگونگی استفاده از آن قوانین برای خوب زیستن و لذت بردن از زندگی میباشد.

ما معتقدیم که یادگیری اصول خوب زندگی کردن از یادگیری هر چیز دیگری در زندگی مهمتر است و مثل یادگیری راه رفتن برای هر انسان یک ضرورت است. یادگیری این اصول هیچ ارتباطی به سواد و دانش خاصی ندارد و هر کسی در هر سنی با هر جنسیتی، با هر ملیتی و یا با هر مذهبی میتواند آنرا بیاموزد و از آن برای خلق یک زندگی ایده آل استفاده نماید.

با یاری خداوند حتما روزهای خیلی خوبی را در کنار هم، در اینجا خواهیم داشت و زندگی سرشار از عشق و لذت را تجربه خواهیم کرد.

به شما دوستان خوب پیشنهاد میکنیم که خود و زندگی تان را با این مجموعه آموزشی و آموزه های این وبسایت گره بزنید، چون ما به این مسیری که پا گذاشته ایم و آنرا آموزش میدهیم ایمان صددرصد داریم.

پایدار باشید

مجموعه آموزشی استادضیاء 

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مجموعه آموزشی استادضیاء می توانید از طریق روش های زیر تماس حاصل نمائید:

 

  • هرگونه سوال و مشاوره در مورد خرید و تهیه دوره ها را میتوانید از طریق شماره 09912809657 یا از طریق ایمیل   مطرح نمایید.
  • هرگونه سوال و مسئله فنی سایت را از طریق ارسال تیکت از بخش حساب کاربری یا از طریق ایمیل   با ما در میان بگذارید.

توجه کنید !

درمورد رفع مسائل فنی از قبیل ، عدم ورود به سایت،  مشکل در دانلود کردن ، پیدا نکردن فایلهای خریداری شده و سایر مسائل فنی ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه نمایید. سپس اگر به پاسخ تان نرسیدید، با بخش پشتیبانی فنی تماس بگیرید.

__________________________________

شماره حساب های مجموعه آموزشی استادضیاء 

شماره حساب بانک صادرات بنام سید ضیاء حسینی: 0101250878009

شماره کارت بانک صادرات بنام سید ضیاء حسینی: 1624-6706-6975-6037

شماره شبا بانک صادرات بنام سید ضیاء حسینی: IR600190000000101250878009