سریال آموزشی امپراطوری عشق

با دنبال کردن این سریال به شما کمک می شود که بیشتر و بهتر متوجه اتفاقات و رویدادهای به ظاهر تلخ و حتی رویدادهای عالی و معنی و مفهوم آنها در زندگی تان شوید. با پیگیری و دنبال کردن سریال آموزشی امپراطوری عشق شما متوجه میشوید که تمام آنچه در زندگی تان با آن روبرو هستید حاصل افکار، باورها، شنیده ها، گفته ها و رفتارهای خودتان با خودتان هست و هیچ کس دیگری نقشی در بوجود آمدن این زندگی و این سرنوشتی که تا به اکنون درون آن هستی نداشته و ندارد، مگر آنکه شما با شنیدن و گوش کردن و پذیرفتن حرف های آن شخص و یا اشخاص اجازه تاثیر و تغییر شرایط تان را داده باشید یا بدهید.

در این سریال سعی بر آن است که شما را تا حد مطلوبی آماده پذیرش موضوعات گفته شده بکنیم و شما بتوانید باور کنید که تمام آنچه در زندگی تان دریافت میکنید، هم از خوب و هم از بد، هم از شادی و هم از غم، هم از سلامتی و هم از بیماری، هم از ثروت و هم از فقر و بی پولی، هم از رابطه عاشقانه و هم از شکست های عشقی، هم از خوشبختی و هم از بدبختی و … همگی بواسطه شخص خودتان اتفاق افتاده و می افتد و هیچکسی هم نمیتواند این شرایط را تغییر دهد مگر خود شما! (برای درک بهتر مطلب سریال را با دقت گوش کنید)

چطوری می شنوید

آنچه باید بشنوید را در این سریال می شنوید اما اینکه چطور بشنوید و چطور باور کنید باز هم بستگی به خود شما دارد.

به احتمال زیاد همگی افراد حرف ها را مثل هم نمی شنوند و یا نمی فهمند، همه چی بستگی دارد به پیشینه باورها و اعتقادات شما در مورد هر مسئله. و اینکه شما در این لحظه در چه شرایطی باشی و حال و احساس و نیازت چی باشد. همه این موارد میتواند نوع شنیدن شما را با دیگران و یا حتی با خودتان در شرایط دیگر تغییر دهد. بنابراین ما طبق تجربه خودمان از شما میخواهیم همان شکلی که در ادامه گفته می شود با شنیده ها روبرو شوید.

از شما می خواهیم تمام قسمت های این سریال را بدون قضاوت و بدون زدن هیچ برچسب خوب یا بدی به من یا به این حرف ها دنبال کنید. به اینکه من آدم خوبی هستم و یا آدم بدی فکر نکنید. به اینکه این حرفها چقدر با شنیده های تمام دوران زندگی ات و اعتقاداتت در تضاد هستند فکر نکنید. فقط گوش بدید و گوش بدید و گوش بدید. اگر جایی برایتان پذیرشش سخت بود و نتوانستید آنرا قبول کنید فقط این کلمه را به خودتان بگوئید:

(احتمالا چیزی هست که من آنرا نمیدانم). با گفتن این کلمه خودتان را آرام کنید و بگذارید حرف ها را بشنوید و تا آخر این سریال با ما باشید. کلی راه های آموزشی متفاوت و در عین حال ساده و حتی بصورت تمرین عملی به شما خواهیم آموخت، که مطالب هرچند سخت را شما به آسانی متوجه شوید. بعد در پایان این سریال مطمئنا خودتان متوجه تغییر نگاهتان به زندگی، به دنیا، به آدما، به خدا و به شرایط خواهید شد.

تمرینهایی که در طی تماشای این سریال باید انجام بدهید این است که:

  1. هرگز در مورد هیچ چیز قضاوت نمیکنم.
  2. هیچ برچسب خوب و بدی به این صحبتها نمیزنم.
  3. سعی میکنم با تمام وجودم آنرا باور کنم، حتی اگر برایم سخت باشد.
  4. هر فایل را بیش از 5 بار گوش میکنم که خیلی خوب منظور فایل را بفهمم.
  5. اگر متوجه تاثیر این حرفها و اهمیت بالای آنها شدم آنرا به دوستان دیگر هم معرفی میکنم.
  6. دیدگاه و نظرم در مورد هر جلسه و هر حسی که به من منتقل شده است و هر آگاهی که از آن جلسه بدست آوردم را در زیر همان جلسه مینویسم.

__________________________________

برای تغییر نتایج زندگی ات لازم و ضروریه که همین تمرینات به ظاهر ساده رو انجام بدی، پس انجامش بده …!!!

__________________________________

 

دوست عزیزم، اگر محتوای این سریال برایت مفید بود حتما دوستات رو به دیدن این سریال دعوت کن. بهترین کمکی که میتونی به اونا بکنی همینه!