خوش آمدی

اینجا مکانیست متبرک، اینجا مکانیست مقدس، اینجا مکانیست پر از محبت، پر از عشق، پر از دوست داشتن و پر از دوست داشته شدن.

اینجا ما یاد میگیریم به همه چیز و همه کس عشق بدهیم.

اینجا ما یاد میگیریم به ازای هیچ به دیگران کمک کنیم.

اینجا ما یاد میگیریم آدمها را ببخشیم، نه برای آینکه آنها لایق بخشیدن هستند، بلکه ما برای خودمان ارزش قائلیم و خودمان نیاز به آرامش داریم.

اینجا ما بجای مرگ و نفرین به دیگران، به آنها درود و سلام میفرستیم.

اینجا ما بجای متهم کردن دیگران، مسئولیت زندگی خودمان را بر عهده میگیریم.

اینجا بجای بد زبانی کلامی مثبت، بجای کلمه دشمن کلمه دوست، بجای کلمه جنگ کلمه صلح، بجای کلمه انتقام کلمه بخشش، بجای کلمه خشم و عصبانیت کلمه صبوری و سکوت، بجای کلمه بیماری کلمه سلامتی، بجای کلمه فقر کلمه ثروت، بجای کلمه مشکل کلمه مسئله و بجای گلایه و شکایت، سپاسگزار داشته هایمان هستیم.

اینجا ما یاد میگیریم که ببخشیم بدون چشمداشت. به دیگران کمک کنیم بدون توقع. اینجا ما یاد میگیریم به خودمان کمک کنیم و بعنوان بخشی از روح خداوند به خودمان احترام بگذاریم و خودمان را دوست بداریم و همیشه پر از عشق باشیم. اینجا ما نیایش میکنیم به سبک خودمان، نه به سبکی که دیگران می پسندند. اینجا به جای گریه و زاری، خنده و مهربانی میکنیم. بجای زجه زدن، رقص و شادی میکنیم. بجای دشمنی، صلح و دوستی میکنیم. و از دل این رفتارها صبر  را ، و از پس آن ایمان را ، و از پس آن عشق را، و در نهایت هم خدای را می یابیم.

ما تصمیم میگیریم به سبک شخصی خودمان زندگی کنیم، نه آنطوری که دیگران میخواهند و می پسندند.

ما میدانیم که برای درک بیشتر خداوند و نزدیک شدن و شبیه شدن به او، باید خوشحال باشیم و برای خوشحال بودن میدانیم که باید شبیه خودمان باشیم.

پیام استادضیاء به شما همراه عزیز

بنام خدای عشق و فراوانی

سلام به تو دوستان عزیز

من سید ضیاء حسینی هستم ، در حوزه کشف و درک قوانین جهان هستی فعالیت دارم.

احساس، درک و باور من از زندگی و از این دنیا این است که هر انسانی که پا به این دنیا میگذارد و تجربه زندگی کردن دنیای مادی را انتخاب میکند برای حل مسئله ای که به پیشرفت دنیا و گسترش پادشاهی خداوند در این جهان پهناور کمک میکند خلق شده است. هیچکس بی دلیل و به شانس و بی هدف متولد نشده است. هر کدام از ما در این دنیا رسالتی داریم که با شناخت و آگاهی بیشتر میتوانیم آن رسالت و یا بهتر است بگویم ماموریت مان را در این دنیا پیدا کنیم. بعد از اینکه متوجه ماموریت مان در این دنیا شدیم بایست در همان مسیری که قبل از تولدمان انتخابش کرده بودیم قدم بر داریم. اما شاید با تاثیراتی که در طی سالیان بزرگ شدنمان از دنیای اطراف و تنوع افکار و باورها میگیریم رفته رفته از اصل و اصالت خودمان فاصله میگیرم و فراموش میکنیم آنچه که قبل از تولدمان خواسته بودیم.

شاید درک مطالب فوق کمی برایتان دشوار باشد، بنابراین ادامه حرفهایم را در لابلای فایلها و دوره های آموزشی به مرور پیدا خواهی کرد و رفته رفته متوجه حضورتان در این دنیا و کاری که باید انجامش دهید خواهید شد.

 و اما من بعد از 44 سال که از زندگی ام گذشت و هزاران بالا و پایینی و هزاران مسئله و چالش که از آن عبور کردم متوجه ماموریتم در این دنیا شدم و رسالت اصلی ام را پیدا کردم و آنهم عشق دادن و عشق ورزیدن به دنیا و به طبیعت و به انسانها و به هرچه می بینم و نمی بینم هست. اکنون که توانستم هدف زندگی ام را بشناسم و پیدا کنم با عشق تمام آنچه آموخته ام و درک کرده ام و در آینده درک خواهم کرد را با مردم کل دنیا سهیم خواهم شد و آنرا به اشتراک خواهم گذاشت.

این ماموریت من بصورت هدایت شده و با تجربه هایی قهوه ای شکل یعنی تلخ و شیرین مرا به این مسیر زیبا هدایت نموده است.

تجربه هایی که مطمئنم شبیه به زندگی خیلی از شماها نیز هست ولی با این تفاوت که من بعد از عبور از خیلی از مسائل و رویدادهای به ظاهر ناگوار زندگی و عبور از دل طوفانها و تونل های تاریک متوجه خواسته هایی شدم که در دل همین ناسازگاری های جهان و در دل همین تضادها و ناراحتی ها آنها را یافته بودم. اما خیلی از شماها ممکن است نگاهتان به همین تضادها و ناراحتی ها به شکل بلاهای آسمانی و مسائل ناراحت کننده باشد و با دید مصیبت و بدرفتاری دنیا یا خداوند با شما، به آنها نگاه کنید. ولی من اینجا هستم که به شما بگویم تمام آنچه در زندگی من و شما اتفاق می افتد چیزی بجز هوشیاری و آگاهی و دستمزدی برای فهمیدن و بیدار شدن برای ما ندارد. البته برای کسی که بخواهد بیدار شود و بخواهد از تاریکی و از شرّهای زندگی نجات پیدا کند.

برای همین منظور من اینجا هستم که به شما بگویم هر کسی شبیه من و شبیه شما که توانسته به جایگاه خوبی در زندگی برسد و رویاهایش را زندگی کند از همین مسیری عبور کرده که من و شما در حال عبور از آن هستیم..

موفقیت در زندگی با تجربه هایی به همراه است، شبیه یک قهوه تلخ یا شکلات تلخ که در عین حالیکه دهانت را تلخ می کنند اما خوشمزگی ای بی نظیر دارند و لذتی به آدم می دهند که در شکلات های تمام شیرین آنرا نمیابی.

زندگی زیباست و بی نظیر ، زندگی خلق کردنی است ، زندگی نقشه راهی است که ما باید از آن راه عبور کنیم و با تمام وجود از عبور از آن مسیر لذت ببریم وگرنه شاید نابود شویم.

بیست سال تجربه زندگی ام را در قالب یک کتاب خلاصه نویسی کردم و در اختیار دوستانم قرار دادم که بدانند تجربه های زندگی همگی شبیه به هم هستند و هر کسی در هر نقطه ای از زندگی که قرار دارد بهائی برای رسیدن به آن نقطه پرداخته است و کسی که حاضر به پرداخت آن بهاء نبوده پاداشی هم دریافت نکرده و از جایگاه قبلی اش کمترین حرکتی نکرده است.

خیلی ها بعد از خواندن کتاب ” لذت شکلات تلخ ” با من تماس گرفتند و با تعجب از من سوال کردن: آقای حسینی، آیا واقعا شما توی زندگیت اینهمه اذیت ها شدی؟ آیا اینهمه مشکلات داشتی؟ آیا اینهمه از دست آدمها و از دوستان و آشنایان ضربه خورده ای؟ آیا تو هم ورشکسته شده ای؟ آیا تو هم بیمار بوده ای؟ آیا تو هم آدم عصبی ای بوده ای؟ آیا تو هم آدم افسرده ای بوده ای؟ اصلا باورشان نمیشد که در پس این روحیه عالی و آرامش بی نظیری که اکنون من دارم روزهای سخت و طاقت فرسایی هم بوده است.

بعد از خواندن این کتاب که شاید 5 درصد از مسائل سخت زندگی من را بازگو کرده باشد خیلی از افراد متوجه زندگی پر از موهبت و پر از زیبایی خودشان شدند. آنها شاید دردهای خودشان را از یاد بردند.

البته من قصد نداشتم و ندارم که بگویم راه موفقیت راه سخت و دشواری است. منظور من این است که برای کاملتر شدن، هر انسانی نیازمند تجربۀ دوره ای به ظاهر سخت می باشد که شاید هر کسی حاضر به کسب آن تجربه و پرداخت بهای آن نباشد. اما اگر کسی بهای موفقیتش، که عبور از دل همان موانع و یا سختی ها و عبور از تونل های تاریک میباشد را بپردازد، از پس آن قطعا پاداشش را خواهد گرفت و به روشنایی خواهد رسید.

من اینجا هستم تا به شما کمک کنم که خیلی از اشتباهاتی که من در گذشته کرده ام و بی جهت خودم را آزار و اذیت کرده و مسیر خوب زندگی کردنم را طولانی و دشوار کردم را به شما بازگو کنم و راه شما را نزدیکتر کنم. (تاکید میکنم که راه شما را نزدیکتر کنم ، نه اینکه کامل راه را از پیش پای شما بردارم).

موفقیت و پیشرفت نیازمند یکسری تجربه ها، ریسک ها، شجاعت ها، باورها و حرکت های خاص هست که باید انجام شود تا پیشرفت حاصل گردد. و این دوره را دوره تکامل مینامیم و کسی که دوره اش را طی نکند قطعا پاداشی هم دریافت نمی کند.

من این توانایی را دارم که به شما کمک کنم خواسته هایتان را در بهترین و راحت ترین حالت بدست بیاورید ولی اینکه هیچ حرکتی نکنید و خیلی هم زود به همه چی برسید در تخصص و توان من نیست و شما هم اگر به چیزهایی که در اینجا می آموزید عمل نکنید هیچ نتیجه ای دریافت نمی کنید. (همه چیز در بعد از عمل کردن به دانسته ها بصورت طبیعی اتفاق می افتد)

 

راهنمای استفاده از مطالب سایت

اکنون قبل از هر چیز به تو دوست خوبم خیر مَقدم و ورودت رو به این مسیر زیبا خوش آمد میگویم و بعنوان مربی تو به تو پیشنهاد میکنم که جهت سردرگم نشدن طبق برنامه ای که برای تو مناسب میدانم مسیرت را انتخاب کنی و برای موفقیتت هم عجله نکنی و مرتبا مطالب آموزشی را تکرار و تمرین کنی و آرام و ریلکس به راهت ادامه دهی و در عین حال از آن لذت هم ببری.

 

افراد مبتدی

اگر فردی مبتدی هستی و هیچگونه اطلاعاتی در مورد قوانین جهان هستی نداری و تازه وارد این مسیر شدی، نیاز به خرید و هزینه برای هیچ دوره ای نداری. ابتدا میتوانی از تمرینات سپاسگزاری شروع کنی و در کنار آن سریال امپراطوری عشق، آگاهسرا، لایوها و دیگر محصولات رایگان سایت مخصوصا ( فایل: خداوند کیست یا خداوند چیست؟ فایل: آیا به عدالت خداوند باور دارید؟ فایل: خداوند همه چیز میشود همه کس را ! فایل: آیا سرنوشتم از قبل نوشته شده است؟ فایل: چرا ما از برخی نعمت های خداوند محرومیم؟ فایل: قانون مدارها ) استفاده کنی و تمام آنچه را که میشنوی را بارها و بارها تکرار کنی و آنقدر آنرا تکرار کنی که بتوانی آنرا درک و باور کنی. بعد از درک کردن باید به این حرفها و آموزش ها باور داشته باشی تا این باورها منجر به ایجاد انگیزه و عمل در تو شوند و چنانچه به آنها عمل کنی در نهایت به مرور زمان و به میزان عمل کردن به دانسته هایت نتایج زندگی و دنیای اطرافت تغییر خواهد کرد.

 

افراد آشنا به قوانین

اگر از قبل آشنایی و یا زمینه ای برای درک قوانین داری ولی هنوز نتیجه ای رو دریافت نکردی احتمالا یا قانون رو خوب درک نکردی و یا به اون درک ها خوب عمل نکردی. چنانچه قوانین رو بفهمی و بهش عمل کنی نتیجه آن قطعیست چون قانون است و هرگز تغییر نمی کند. بنابراین پیشنهاد من برای تو دوست عزیز تهیه دوره های راه رسیدن به رویاها و دوره جامع راز قوانین زندگی هست که دوره راه رسیدن به رویاها تمام صددرصد نگاه تو به دنیا و به زندگی رو تغییر خواهد داد و بذر ایمان و توکل رو در تو خواهد کاشت. این دوره تماما آگاهی و بیداری از مسائل زندگی هست که بیشترین تاثیر رو در درک تو از رویدادهای زندگی خواهد داشت. دوره رویاها تماما الهام بخش و پر از ایده ها و خلاقیت های کمیاب هست که میتونه نیروهای خفته درون تو رو بیدار کنه.

دوره جامع راز قوانین زندگی هم که در حال حاضر بصورت آنلاین و تدریجی و گام به گام در حال اجراست و هر زمان که اراده کنی و تصمیم بگیری میتوانی وارد این دوره بشوی. آموزش های این دوره ریز ریز کردن قوانین جهان و سرک کشیدن بر پس پرده اسرار حهان هستی میباشد و یادگیری این قوانین میتونه بهترین پاداش زندگی تو باشه چون بعد از یادگیری و بکار بستن آن در زندگی ات آرام آرام از مشکلات، از بیماریها، از ناراحتی ها و آشوب ها، از خبرهای منفی و آدمهای منفی، از فقر و تنگدستی و هزاران موضوع اذیت کننده دیگر فاصله خواهی گرفت و زندگی تو آغشته خواهد شد با عشق و سرمستی، با لذت و شادی، با آرامش، با ثروت و سلامتی، با تجربه های فوق العاده و رویایی و با رابطه و دوستی تنگاتنگ با خدای یکتا.

قبل از تهیه هر دوره فایل های مقدمه و رایگان دوره ها رو گوش کن و اگر ارتباطت برقرار شد و حس خوبی برای خرید داشتی و قلبت گواهی خرید رو داد بعد اقدام یه خرید کن. چنانچه چنین اتفاقی برایت نیفتاد کمی صبر کن شاید هنوز آمادگی اونرو نداشته باشی و بعدها در زمانش این اتفاق خواهد افتاد.

شما با بودن در این سایت و استفاده از محتوای آن بطور مکرر، نیاز به هیچ آموزش و خواندن کتاب دیگه ای نخواهی داشت اینجا عصاره آنچه باید سالهای سال بخوانی و تجربه کنی در اختیارت قرار داره و تکرار همین ها برایت بسیار کافیست.

در اینجا خدایی رو تجربه خواهی کرد که تابحال هرگز در مورد آن چیزی نشنیده بودی، حال و هوای دلی رو تجربه خواهی کرد که تابحال نظیرش رو نداشته ای و …

و در نهایت اینجا یاد میگیری با استفاده از قوانین خداوند زندگی ای رو که همیشه رویایت بوده رو خلق کنی و بسازی، نه نیازمند کسی هستی و نه نیازمند به هیچ سرمایه ای!

تو می آموزی که همه چیز را از هیچ خلق کنی! شاید از شنیدن این جمله کمی تعجب کنی اما میتوانی از کامنت ها و دیدگاهای دوستانت بیشتر به این حقیقت نزدیک بشوی. 

برای همه ی دوستان و اعضاء محترم سایت استفاده از تمامی محصولات رایگان و محصولات سفارشی رو پیشنهاد میکنم ، به این دلیل که هر کدام از آنها به اندازه خود در زندگی شما تاثیری عمیق خواهند گذاشت. اما اگر نگران پرداخت هزینه ها هستید از دوره های ضروری و اولویت اولتان استفاده نمایید.

من تمام دوره ها و مطالب این سایت رو سجده شکر میکنم و از خدای خوب و مهربونم سپاسگزارم که به من این توانایی رو داده که بتونم سهمی در بهبود زندگی، اول خودم و بعد انسان های دیگر  داشته باشم. من به تمام گفته های این سایت ایمان کامل دارم.

سید ضیاء حسینی

1397/6/1

آبدیت صفحه:

1400/2/15

شاد، خندان، سلامت، ثروتمند و پر از عشق باشید

در پناه خداوند

 

 

 

خوش آمدی

یادت باشه، تنها راه استاد شدن

تکرار است و تکرار است و تکرار