0
0
جمع فرعی: تومان
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
برای کنسل کردنِ خرید، علامت ضربدر را بزنید

نامه دعوت به سلامتی

نامه دعوت به سلامتی

این متن (نامه دعوت به سلامتی) رو حوصله کنید بخونید. اگر مطالب اونرو پذیرفتید، به هر تعداد افراد که بفرستید کمک بزرگی کردید

 

همین الان احساس کردم هر چه در ادامه مینویسم را بنویسم.

شاید مطالبی که در ادامه می خوانید درکش، پذیرشش و قبولش برای تان سخت باشد من هم به شما این حق را می دهم، چون خودم سالهای سال همین مقاومت ها یا باورها را داشته ام. بنابراین من فقط تنها چیزی که از شما می توانم درخواست کنم این است که کمی صبوری کنید و تا پایان نامه دعوت به سلامتی را بخوانید و به موضوعاتی که به آن اشاره می شود کمی فکر کنید.

بنده نزدیک به 10 سال است که در حوزه خودشناسی، خداشناسی، شناخت بیشتر طبیعت، قوانین طبیعت و کشف حقیقت بصورت تخصصی مطالعه، تحقیق و پیگیرم و تمام زندگی ام را وقف این کار کردم چون به آن معتقدم و به آن عشق می ورزم.

به لطف خداوند تا به امروز به حقیقت های زیادی رسیده ام که بخشی از آن را کمتر کسی رسیده است یا حتی کمتر کسی می تواند آنرا بپذیرد، دلیل نپذیرفتنش هم روشن و واضح است، چون بخشی از مطالبی که در نامه دعوت به سلامتی می شنوید و می خوانید کاملا جدید هستند و شاید برای اولین بار است که آنرا می شنوید بنابراین طبیعی است که ذهن تان برای پذیرش آن مقاومت زیادی نشان دهد، آنرا قبول نکند و کمی اذیت شوید.

مطالبی که می شنوید حتی ممکن است با بیشترِ آنچه در گذشته شنیده اید در تضاد باشد و آنرا نقض کند. اما در نامه دعوت به سلامتی حقایقی است که تا به امروز من به آن رسیده ام و برایم واضح و آشکار شده است و نتایج آن هم مشهود هستند. شما مجازید باور کنید، مجازید رد کنید، هیچ اجباری نیست.

دوست عزیزم، من اخیرا یک مدت ایران بودم، وقتی بعد از 4 سال به محل تولد و زندگیِ قبلم رفتم و با افراد و مردم محلم روبرو شدم، وقتی به قبرستان محل زندگی ام سر زدم و تعداد زیادی از کسانی که آنها را از قبل می شناختم و الان در زیر خاک بودند، وقتی دوست صمیمی و از برادر نزدیک تر خودم را دیدم که روانه قبرستان شد، وقتی حال بیمارگونه ی پدر و مادرم، همسایگان و اکثر مردم محلم را دیدم خیلی چیزها دستگیرم شد به خیلی از آگاهی های جدید رسیدم، شاید خیلی افسوس ها خوردم. من متوجه شدم و درک کردم که بیشتر افرادی که در آن آرامگاه خوابیده اند قربانیِ ناآگاهی شان شده اند، قربانی افکار مسموم خودشان شده اند، قربانی باورهای کهنه، پوسیده و نابودکننده خودشان شده اند، اکثر آنها اصلا به مرگ طبیعی و عادی نمرده اند، حتی دوست صمیمیِ خودم.

آنها به نوعی نرم و نامحسوس خودکشی کرده اند، بدون آنکه متوجه عملِ خودشان شوند، آنها در اثر درک نکردن یکسری قوانین که مربوط به خلق شرایط زندگی شان بوده است ناآگاه بودند و این ناآگاهی سرانجام جانشان را از آنها گرفت و متاسفانه باید بگویم با فضای فعلی ای که مشاهده کردم این قربان گیری در کمین افراد بسیار زیادی که در ناآگاهی کامل یا در سطح آگاهیِ خیلی پایین قرار دارند نیز می باشد. آنانی که هنوز نمی خواهند در چیزی به جز آن چیزی که بعنوان مطلق پذیرفته اند کمترین شکی بکنند یا انعطافی را نشان دهند و بر روی آن تعصب دارند. 

خب من هم یک انسان هستم، دارای درک، دارای شعور، دارای احساس و عاطفه و سخت است که ببینم عزیزم، دوستم، هم وطنم، هم نوعم در اثر ناآگاهی و درک نکردن بعضی قوانین خداوند که اگر آن انسان آن را بلد باشد می تواند سالم زندگی کند یا می تواند بیشتر عمر کند و به خودش صدمه وارد نکند (مثل گذشته خودم) و یا جانش را نبازد، و کاری هم نشود برایش کرد.

از طرفی هم قوانینی که من شناخته ام و درک کرده ام این اجازه را به من نمی دهند که من مداخله ای در این امور انجام دهم و خودِ آن اشخاص باید بخواهند چیزی بیشتر یا جدیدتر از آنچه قبلا شنیده اند را بشنوند یا بفهمند تا بتوان به آنها آن چیزی جدید را یاد داد و به آنها کمک کرد، وگرنه تا کسی خودش نخواهد هرگز کسی قادر به تغییر شرایط او نیست، حتی عزیزِ جانت باشد.

آنچه من امروز از زندگی، از خداوند، از طبیعت، از قوانین جهان هستی درک کرده ام و حتی توانایی آنرا در خودم ایجاد نموده ام این است که انسان، مخلوقی بسیار عجیب، بسیار قدرتمند و هزاران بار فراتر ازآنچیزی است که خودش در مورد خودش می شناسد یا باور دارد.

تعریف ساده ای که می توان از چیستیِ و چگونگیِ قدرت انسان گفت این است که انسان از ابزار قدرتمندی بنام ابزار ذهن برخوردار است که تنها ابزار خلق شرایطش است. این ذهن تنها وسیله یا تنها سیستم و کارخانه ای است که به هر چیزی متمرکز شود و یا به آن زیاد توجه کند زندگی شخص را به همان شکل تبدیل می کند یا آن چیز را به زندگی شخص می آورد، یعنی این افرادِ داخل قبرستان، این افراد بیمار، این افراد فقیر، این افراد بدبخت و آواره، از کمبود سلامتی، بیمار نشده اند، از کمبود ثروت فقیر نشده اند، از کمبود خوشبختی بدبخت نشده اند، تنها دلیل رخ دادن این اتفاقات برای آن افراد استفاده نادرست از ابزار خلق کردن بوده است و آنها با ناآگاهی از این قانونِ سادهِ طبیعت، به جای خلاق شرایط خوب برای خودشان، عکس آن یعنی شرایط بد را خلق کرده اند. این افراد از ابزار خلق استفاده کرده اند اما نه برای ساختن، بلکه برای تخریب کردن!

من در دوره راه رسیدن به رویاها سرگذشت خودم را کامل و واضح توضیح دادم و گفتم که در زمانِ قبل از آگاهیِ من از قوانین، من هم تا دلتان بخواهد به قوانین بد عمل کردم ونتایج بدِ آن را دیدم، ورشکست شدم، بیمار شدم، ده ها تصادف بی دلیل داشتم، صدها درگیریِ بی مورد داشتم، آخرِ بدبختی رو تجربه کردم، آخر بی اعتمادی و آخر ریاضت را تجربه کردم اما دلیل هیچ کدام از این اتفاقاتِ بد، نه خداوند بود، نه شانس بدِ من بود و نه مردم دیگر. بلکه من چون بلد نبودم از این ابزارِ ذهن درست استفاده کنم، از آن بر ضد خودم استفاده کردم، به خودم صدمه وارد نمودم و همه ی آن مسائل ناراحت کننده را برای خودم بوجود آوردم، در مقابل جاهایی هم از این ابزارِ ذهن خوب استفاده کردم، خوب عمل کردم و خالق شرایط خوب برای خودم بودم.

دوست دارم و حتی آرزو دارم که این تیکه از صحبتم را با تمام وجود باور کنید و اینکه امیدوارم روزی بدون شک به آن یقین پیدا کنید که: آنچه در موردِ طبیعتِ جهان هستی و خداوند واقعیت دارد عشق است، آنچه واقعیت دارد سلامتی است، آنچه واقعیت دارد ثروت است، آنچه واقعیت دارد شادی و خوشبختی است و هر آنچه انسان به جز این موارد تجربه می کند چیزی خلاف خواست طبیعت و خلاف خواست خداوند است و انسان باید این موضوع را باور کند و به آن آگاه باشد که خداوند و جهان هستی چیزی به جز خیر، برکت، نیکی، ثروت و عشق نیست و آنچه خلاف آن تجربه و مشاهده می شود غیرطبیعی است. یعنی انسان در اثر ناآگاهی رفتاری را خلاف اصل طبیعت انجام می دهد که منجر به تنفر می شود، چیزی را خلاف اصل طبیعت انجام می دهد که منجر به بیماری می شود، چیزی را خلاف اصل طبیعت انجام می دهد که منجر به فقر می شود، چیزی را خلاف اصل طبیعت انجام می دهد که منجر به بدبختی و نکبت می شود و …

محروم بودن از هر کدام از نعمت ها و موهبت های خداوند (سلامتی، ثروت، عشق و خوشبختی) دلیل در افکار یا ذهن افراد دارد و بس. مطلقا چیزی به جز نیکی و خیر در زندگی انسان امری طبیعی نیست، مابقی را انسان با نداستن و رفتار نکردن طبق اصول طبیعت بوجود می آورد.

وقتی به زندگی حیوانات دیگر نگاه می کنیم می بینیم در نهایتِ آرامش، صلح و رهایی مشغول زندگی هستند و از آنچه هستند و آنچه انجام می دهند لذت می برند، در مقابل وقتی به زندگیِ انسانِ دارای شعور و عقل که بخشی از روح خداوند در او جریان دارد نگاه می کنیم متوجه می شویم که از این ابزار ذهن که خداوند به او هدیه داده که از حیوانات دیگر بهتر زندگی کند به زیان و ضرر خودش استفاده کرده و اکنون دارای زندگی است هزار بار بدتر از زندگی یک حیوان و این امری طبیعی یا شانسی نیست و کار خداوند هم نیست.

اشرف مخلوقات جایگاهش این نیست، حکم ران طبیعت جایگاهش این نیست، خالقِ زندگی و شرایط جایگاهش این نیست، باید به چیزی شک کرد!

من قدرت ماورائیِ خودم را بعنوان یک انسان معمولی بعد از هماهنگ شدن با طبیعت دیده ام، از آن قدرت به خودم کمک کرده ام و خودم را شفا داده ام و به تعداد زیادی از افرادی که حرف من را پذیرفتند و آنرا باور کردند نیز کمک کردم که آنها هم خودشان را شفا دهند و این اتفاق برای آنها هم افتاد. همه ی ماها آدم های معمولی بودیم که قبلا در اثر ناآگاهی به شدت در منجلاب زندگی غرق شده بودیم و بعد از اینکه از قوانین صحیح طبیعت استفاده کردیم توانستیم با آن هماهنگ شویم و خود و زندگی مان را نجات دهیم و عشق و لذت و شادی را که آرزوی دیرینه ما و حتی تمام مردم دنیاست را تجربه کنیم، چون ذات طبیعت رشد و بهبودی و سلامتی است، ذات خداوند، ذات نیکی و خیر است و آنچه خلاف آن است به دست بشر اتفاق می افتد، همانطور که خداوند در قرآن گفته است: آنچه نیکی است از سمت من است و آنچه بدی است از سمت خودتان است!

همانطوری که وقتی یک باغ مشترک را نیمی به یک فرد با تجربه و آگاه از قوانین کشاورزی و نیم دیگر همان باغ را به یک فرد ناآگاه از قوانین کشاورزی بدهیم دو سال بعد فرد اولی باغی سرسبز و پر از میوه ای به ما تحویل می دهد و فرد ناآگاه باغی پر از درختان خشکیده، فرق یک انسان آگاه به قوانین زندگی با فرد ناآگاه از قوانین زندگی همینقدر است لطفا تا آخر مطالب نامه دعوت به سلامتی با من همراه باش دوست عزیز.

شما در موردی که فرد ناآگاه درختان را می خشکاند مطمئنا بر این باور نیستید که این خشکیدن درخت کار خدا، کار طبیعت یا شانس بدِ فرد بوده است. حتما قبول دارید که این فرد در اثر ناآگاهی از قوانین کشاورزی این درختان سالم و سرسبز را به این روز انداخته و به درختان ناسالم و خشکیده تبدیل کرده است. در مورد انسان هم دقیقا همین موارد صدق می کند و انسان ناآگاه از قوانین طبیعت می تواند خودش، جسمش و زندگی اش را نابود کند و جان خودش را به خاطر ناآگاهی اش از دست بدهد. (شما را ارجاع می دهم به سایت و کسانی که با آگاهی از قوانین زندگی، خودشان را شفا داده اند و کاملا متفاوت از زندگیِ گذشته شان در لذت و شادی و سلامتی زندگی می کنند)

بنابراین باید این سوالات را از خودتان بپرسید و برای پاسخ شان ساعت ها به آن فکر کنید:

آیا چیزی هست که من از انجام دادنش زندگی ام بهتر از این می شود؟

آیا چیزی هست که من از آن ناآگاهم و در اثر ناآگاهی دائم در بیماری به سر می برم؟

آیا چیزی هست که من اگر آنرا بدانم دیگر دست به اعتیاد نمی زنم؟

آیا چیزی هست که اگر من آنرا بدانم دیگر نیازمند یا کم پول نمی شوم؟

آیا چیزی هست که من اگر انجامش دهم می توانم خوشبخت ترین فرد باشم؟

آیا چیزی هست که من می بایست آنرا بیاموزم و از آن غافل بوده ام؟

آیا تمام من همینی هستم که اکنون شاهدش هستم؟

آیا من شانسی بدبخت شده ام یا بدبخت به دنیا آمده ام؟

آیا من اگر بخواهم می توانم زندگیِ خوبی برای خودم بسازم؟

وقتی این سوالات را از خودتان بپرسید و به دنبال جواب شان باشید همان طبیعت هوشمند شما را برای رسیدن به آنچه نیاز دارید و اکنون آنرا ندارید از طریق مسیرهایی که جلوی پای شما می گذارد هدایت می کند.

شاید باورتان نشود، به طرز عجیبی همه چیز در این جهانِ زیبا هوشمند است، به طرز عجیبی همه چیز در زمان خود اتفاق می افتد، به طرز عجیبی سلسله مراتب برای پختگی و آمادگیِ انسان یا دوره تکامل برای مراحل بالاترِ آگاهی انجام می شود و درست در زمان نیاز به تغییر، او را متوجه این امر می کند.

اگر بخواهیم در مورد کارکرد قوانین طبیعت در زمینه سلامت جسم بگوئیم می توانیم این مژده و خبر خوب را به شما بدهیم که: بدن انسان هم از این قاعده ی هوش مستثنا نیست و کاملا هوشمند است بطوری که تمام نیاز خودش را خود متوجه می شود، تمام آنچه بعنوان ویتامین نیاز دارد، تمام آنچه بعنوان دارو برای ترمیم و التیام زخم معده، دردِ روده، ام اس، میگرن، تیروئید، قند خون، فشار خون، بیماریِ قلبی و تنفسی، رماتیسم، مشکل عضلانی، مشکل کلیوی، مشکل پوستی، بیماری خاص و هرآنچه که شما بنام بیماری می شناسید، داروی آن و راه برطرف شدن آن را سیستم هوشمند بدنِ شما می داند و با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان آن را برای تان رفع می کند، هر چند که اگر قوانین سلامتی را بیاموزید هرگز به این امراز دچار نمی شوید حتی تا پایان عمر!

تمام چیزهایی که بدن یک انسان برای بهبود و درمان خودش نیاز دارد را از طریق حس های خودش اعلام می دارد، تمام آنچه بعنوان دارو برای سلامت جسم نیاز هست از قبل در خودش وجود دارد و با کمی آگاهی می توانیم از این موهبت واقعا عظیم الهی همیشه برخوردار باشیم. نمونه ی آن را همه ی شما تجربه کرده اید. زمان هایی که جایی از بدن شما زخمی می شود، شما هیچ کاری انجام نمی دهید، این بدنِ شماست که خودش را شفا می دهد و زخمش را ترمیم می کند، زمانی که استخوان دست یا پای کسی چند تیکه می شود، پزشک فقط آنها را در سر جای خودش ردیف می کند، بقیه مراحل را بدن شخص خودش انجام می دهد و تمام جوشکاری های لازم از سمت بدن او انجام می گیرد. زمانی که شما غذایی را می خورید فقط غذا را می جوید و آنرا فرو می دهید، تمام مراحل سختِ آنرا بدنِ هوشمند شما انجام می دهد، بدن شما ویتامین های لازم را از غذای شما می گیرد و به هر قسمتی از بدن که نیاز داشته باشد می فرستد و اضافه ی آن را از طریق ادرار و مدفوع از آن جدا می کند و در هنگام تخلیه زنگی را در ذهن شما به صدا در می آورد که شما متوجه زمان تخلیهِ رودهای تان می شوید. همه ی این موارد بخشی از هوش بی نهایت بدن شماست، همان بدنی که هر آنچه برای شفاعت نیاز داشته باشد را در خود دارد. فقط فرمان شما را برای این کار نیاز دارد که به آن «بله» بگوید. اما اگر ناآگاه باشید این فرمان را به او نمی دهید و به جای آن فرمان را به کس دیگری می دهید که در آن مداخله کند تا بخواهد شما را مداوا کند و در بیشتر موارد هم شکست می خورید.

همه ی انسان های روی زمین بدون استثناء از این موهبت الهی و این قدرت خدادادی برخورداند و تنها بایست روش کارکرد آنرا بیاموزند تا بتوانند برای تمام عمر سالم و سلامت زندگی کنند.

هر آنچه تا به اینجا شنیدید آگاهی هایی بوده است که من در طول مسیر آن را کسب کرده ام و همه ی آنها را تجربه کرده ام. من می توانم با اطمینان کامل بدون ذره ای شک این نوید و این امید را به شما بدهم که وقتی بتوانید قوانین خداوند را بیشتر درک کنید و بیشتر در زندگی به کار بگیرید به فردی تبدیل می شوید که انگار همه ی امور در تسخیر و اراده شما قرار دارد. به هر کسی می رسید چیزی به جز عشق دریافت نمی کنید، انسان های دیگر شما را دوست دارند بدون آنکه بدانند چرا، به شما عشق می ورزند بدون آنکه بدانند چرا، دلتنگ تان می شوند بدون آنکه بدانند چرا، برای تان رایگان و با عشق کار انجام می دهند بدون آنکه بدانند چرا، برای تان هزینه می کنند بدون آنکه بدانند چرا، عکس تان را نگاه می کنند حالشان خوب می شود، صدای تان را می شنوند حالشان خوب می شود، حضورتان در جمع شان حالشان را خوب می کند بدون آنکه کسی بداند چرا!

شما به قدرتی دست پیدا می کنید که چیزی طبیعی و حق الهی شما بوده است و قبلا آنرا داشته اید اما به مرور زمان با تاثیر از دنیای بیرون و در اثر ناآگاهی یا شرک آنرا از دست داده اید و اکنون دوباره آنرا بدست آورده اید. این همان معنای اشرف مخلوقات بودن است که شنیده بودید.

شما با تمرین بیشتر حتی می توانید با انسان ها حرف بزنید یا دست آنهاها را بگیرید و آنها را شفاعت کنید، شما می توانید از قدرت ایجاد شده در درون خودتان بر روی هر چیزی تاثیر بگذارید و شکل آنرا تغییر دهید. شاید باور این موضوع برای تان سخت باشد اما این قدرتی است که من در خودم تجربه اش کرده ام و کسانی که از آموزش های من نیز استفاده کرده اند نتیجه آن را دیده اند، قرص های ده یا بیست ساله شان را ترک کرده اند، خودشان را شفا داده اند و به بخشی از آن عشق و قدرت درونی دست یافته اند. شما حتی در صحبت کردن با این افراد کاملا متوجه حال خوب شان، متوجه آرامش درون شان و متوجه آن عشق واقعی شان خواهید شد و تاثیرش را بر روی خودتان متوجه خواهید شد. احتمالا خیلی از شماها آنرا در مکالمه با دوستانِ دانشجوی سایت تجربه کرده اید.

نمی دانم تا به اینجا چقدر توانستید این حرف ها را بپذیرید و چقدر به من و حرف های من اعتماد می کنید، اما این نوشته خلاصه ای بود از آنچه بعد از 52 سال تجربه ی زندگی و 10 سال مطالعه و تحقیقِ تخصصیِ من در حوزه ی شناخت، که به آن رسیده ام و هر کسی بتواند آنرا بپذیرد و باور کند من با اطمینان به او قول شفاعت هر دردی، حتی لاعلاج را می دهم، به شرط آنکه او بخواهد و به من هم اعتماد کند.

برای مشاهده مطالب و محتوای بیشتر می توانید به سایت ostadziya.com  مراجعه نمائید و چنانچه با مطالب آن هماهنگ شدید و ارتباط تان برقرار شد، شروع به تغییر در شرایط زندگی تان کنید. شما حتی اگر شرایط هزینه کردن برای تهیه دوره های تخصصی و حرفه ای را ندارید می توانید از محتوا و محصولات رایگانِ سایت استفاده کنید و نتایج آنرا در زندگی تان مشاهده نمائید.

هدف فقط و فقط کمک کردن برای سلامت زندگی کردن انسان هاست. چنانچه احساس نیاز به دوره های تخصصی داشتید نیز می توانید این دوره ها را از سایت تهیه نمائید. من زمانی از خریدن دوره ها توسط شما خوشحال می شوم که تصور می کنم زندگی یک نفر دیگر را نجات داده ام … همین !!!

موفق باشید

سید ضیاء حسینی

آدرس سایت:        ostadziya.com

برای دانلود این متن بصورت pdf و اشتراک گذاری آن از دکمه زیر استفاده نمائید

فایل صوتیِ “دعوت به سلامتی” که توسط سحر توکلی عزیز هدیه شده رو هم میتونید گوش بدید یا به اشتراک بذارید

اشتراک گذاری این پست

0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهید.x