راز قانون جذب

قانون جذب

راز جادویی پشت قانون جذب

همه افراد علاقه مندند و دوست دارند یاد بگیرند که چگونه زندگی دلخواه خودشان را خلق کنند و فراوانی را به سمت خود و زندگی شان جذب کنند، اما شاید هنوز راهی برای ایجاد این علم جادویی که در پشت قانون جذب است را پیدا نکردند.

قانون جذب در واقع به فرکانس های ما که بواسطه افکار و احساساتمان بوجود می آیند پاسخ میدهد. تنظیم این فرکانس ها همان علمی است که ما باید آنرا بیاموزیم و به نحوی درست از آن در جهت خلق رویاها و آرزوهایمان از آن استفاده کنیم. جنس این فرکانس ها از جنس انرژیست و این انرژی بر روی پدیده ای از عالم هستی که با فکر ما کار میکند و فکرهای ما بر روی آن پدیده تاثیر می گذارند و آنرا به همان شکلی که فکر می کنیم تبدیل به یک تجربه فیزیکی و یا مادی و معنوی می کنند. قانون جذب به افکار و احساسات ما و واکنش ما در در مقابل اتفاقات زندگی در هر لخظه که منجر به یک احساس خوب یا بئ می شوذ جواب میدهد. این قانون به همان اندازه که به فراهم کردن دوست داشتن های ما علاقه دارد به همان میزان به دوست نداشتن های ما نیز علاقمند است، یعنی در واقع برای او هیچ فرقی نمی کند که ما چیزی را دوست داریم یا از چیزی بدمان می آید و آنرا دوست نداریم، او فقط به افکار ما که تبدیل به احساس ما می شوند پاسخ می دهد. چناچه فکر ما فکری سازنده و در راستای خواسته ای باشد که ما با فکر کردن به آن خواسته حال و احساس خوبی داشته باشیم، در حال ارسال فرکانس هایی هستیم که نوعی سازندگی و رشد را برای ما جذب می کنند یا به همان خواسته های ما شکل و فرمی که فکر می کنیم می دهند و چنانچه به هر دلیلی خواسته یا ناخواسته ، دانسته یا ندانسته، آگاهانه یا غیر آگاهانه ما در حال فکر کردن یا توجه کردن به چیزهایی باشیم که خواستار بودنشان در زندگی مان نیستیم یا ازشان بدمان می آید یا تنفر داریم یا حس خوبی بهشان نداریم یا هر شکلی از فکر کردن که در آن لحظه احساس ما را بد می کند باعث می شود که ما فرکانس هایی از جنس مخرب یا نابودکننده بفرستیم و این ارسال فرکانس نابودکننده دقیقا اشیاء، شرایط و آدم هایی را برای ما می آورد که منجر به نابودی یا خسارت بیشتر ما می شود. و در واقع نخواسته های بیشتری را بسمت ما جذب می کند. یعنی خاصیت قانون جذب این است که بر روی هر آنچه که تمرکز و نوجه کرده باشیم آنچیز رشد می کند، خوب یا بد ، منفی یا مثبت! انگاری ما با توجه کردن به هر چیز به آن چیز آذوقه بیشتری میرسانیم تا بیشتر نزد ما بماند. و اینکه شما به قانون جذب اعتقاد دارید یا نه ، قبولش دارید یا نه، هیچ تاثیری بر روی کار کرد آن قانون ندارد. قانون جذب یک قانون ثابت جهان هستی است که به همین شکلی که گفته شد کار می کند. دقیقا مثل قانون جاذبه زمین که چه شما علم آنرا مطالعه کرده باشید چه نکرده باشید، چه به آن اعتقاد داشته باشید چه نه، این قانون وقتی شما از طبقه سوم ساختمان به بیرون بپرید شما را به سمت زمین می کشد و احتمالا باعث از بین رفتن شما می شود. این قانون هر چیز را در فضا رها کنید بسمت زمین می کشد و هرگز بسمت آسمان یا چپ و راست نمی برد. پس شناخت شما و اعتقاد شما به این قانون تاثیری بر عملکرد آن ندارد. اما اگر از این قانون آگاه باشید حتما که خود را از طبقه سوم به بیرون پرت نمی کنید و از راه درستش خود را به زمین یا به طبقات پایین تر می رسانید.

همانطوری که وقتی از قانون جاذبه زمین آگاه باشید و خودتان را نیز دوست داشته باشید و نخواهید کمترین آزار و یا آسیبی به خودتان برسانید، با کمی فکر کردن راهی درست را انتخاب می کنید و از راه صحیح وارد می شوید، در مورد قانون جذب هم باید همین کار را بکنید، یعنی وقتی که می فهمید با فکرهای منفی و توجه به نخواسته ها، شما هر روز نابودتر می شوید حتما راهی درست برای فکر کردن مثبت و کنترل احساستان پیدا خواهید کرد، مگر اینکه سالم زنذگی کردن برایتان مهم نباشد و یا عاشق نابود شدن باشید که بعید می دانم اینچنین باشد.

افکار شما واقعیت های شما را می آفرینند. و اگر از واقعیت زندگی تان راضی نیستید این را بدانید که این واقعیت فقط واقعیت زندگی شما هست که بواسطه افکارتان شکل گرفته و این واقعیت شما با واقعیت جهان یا با واقعیت افراد دیگر که مثبت و خوشبین هستند کاملا متفاوت است.

 

آیا دوست دارید بدانید که چگونه این قانون قدرتمند را آگاهانه و عمداً مهار کنید؟

 • بیاموزید که از قدرت تخیل و افکار خود برای تغییر زندگی خود استفاده کنید.
 • برای رشدتان هزینه کنید و زندگی خود را ارتقا دهید تا به اهداف خود برسید.
 • هزاران برابر هزینه ای که می پردازید پول و رفاه را به زندگی خود جذب خواهید کرد.

کل جهان از انرژی و ارتعاش در فرکانسهای مختلف تشکیل شده است. همان انرژی که در سراسر جهان وجود دارد در درون ما نیز وجود دارد. بنابراین انرژی ، اساس شکل گیری کلیه واقعیتهای جسمی و فیزیکی است. درست مثل هر چیز دیگری در جهان. هر اتمی که اجسام فیزیکی ما را تشکیل می دهد با فرکانس خاصی در حال ارتعاش است. سلول های ما با تکانه های ریز ، جرقه های کوچک انرژی نوری که در بدن ما حمل می شوند، با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. این انرژی سبک است و همیشه در درون و اطراف موجودات فیزیکی ما در حال حرکت است، اما درک این ارتعاشات مختلف با حواس انسان برای ما خیلی دشوار است.

فقط دانستن اینکه ما از انرژی مشابه هر چیز دیگری که در جهان وجود دارد تشکیل شده ایم می تواند به ما کمک کند تا باور کنیم که هوش ، شعوری نامرئی در درون همه ما وجود دارد که پاسخ تمام سوالات ما را می داند، راه رسیدن به هرآنچه ما میخواهیم را می داند و بهترین مسیرها و بهترین نسخه ها را در خود یعنی در وجود خودمان ذخیره دارد.

سرنوشت ما واقعاً توسط افکار و احساسات آگاهانه و ناخودآگاه ما کنترل می شود. ما به عنوان یک انسان این قدرت و توانایی را داریم که هر آینده بالقوه ای را که برای جذب انتخاب می کنیم ، به واقعیت نشان دهیم و آنرا ببینیم. این قدرت در ذهن خود ما و در ذهن جهانی با تمام توانایی هایش نهفته است.

سه روش ساده و روزمره وجود دارد که می توانید انرژی خود را با انرژی آرزوهای خود هماهنگ کنید.

 


1. احساس

خواسته های خود را احساس کنید.

2. بازیگری

صحبت کردن و مانند فرد رویایی خود را تمرین کنید.

3. اقدام کردن

نسبت به رویاهایتان اقداماتی مثبت انجام دهید.

درک کنید که آنچه شما از این جهان و از این زندگی می خواهید ، از قبل وجود دارد. تنها شما باید ذهن خود را به روی ظرفیت بی نهایت و بی حد و مرز جهان هستی باز کنید. شما با تمرکز و توجه روشن می توانید انتخاب کنید که چه چیزی را بخواهید.

 1. مکان احساس را پیدا کنید

وقتی سرگرم فکر کردن و تصور کردن آن چیزی که می خواهید باشید یا می خواهید داشته باشید و داشتن آن را احساس می کنید چه حسی دارید؟

قبل از اینکه تفکر منفی بر روی “واقعیت” اکنون بر شما غلبه کند ، تا جایی که می توانید در تخیل خود بر روی خواسته خود پیش بروید و به شرایط فعلی و اکنون اصلا بها ندهید و توجه نکنید. وقتی به شرایط مالی یا سلامتی یا رابطه دلخواهتان رسیده باشید چه حسی دارید؟ اینکه دیگر نگران امور مالی یا سلامتی خود نباشید، چه لذتی برایتان دارد؟

سعی کنید هر روز مدتی را زمان بگذارید و این تمرینات را انجام دهید و تا جای ممکن در تصاویر رویاهای خودتان بمانید و احساس خوبتان را حفظ کنید.

علوم اعصاب به ما می آموزد که چیزی در حدود 70،000 فکر در روز داریم و 90٪ از آنها مانند روز قبل هستند. در طول زندگی، ما الگوهای فکری ای را به مغز خود وارد کزده ایم و این الگوها بر اثر تکرار تبدیل به باورها، دیدگاه ها و نگرش های ما شده اند و با اندیشیدن به آنها یا با اندیشیدن بارها و بارها به همان سبک قدیم ما دوباره آنها را تقویت می کنیم و راه خلاص شدن از این باورها، تغییر در شکل فکر کردن مان و شکل نگاه کردنمان به جهان و به زندگی است و آنهم بصورت تدریجی و به مرور زمان انجام می پذیرد.

شما باید تلاش عمدی کنید تا متفاوت از نحوه عادت قبلتان فکر کنید. شما باید این امکان را برای خودتان ایجاد کنید که بواسطه افکار جدیدتان احساس چیزهایی که می خواهید را در خود ایجاد کنید، وقتی احساس می کنید که با افکار جدیدتان به جلو حرکت می کنید، سپس مسیرهای عصبی شما را به سمت الگوهای مثبت جدید سوق می دهند.

 1. بازیگری ، صحبت کردن و مانند شخصی که در رویاهایتان است را تمرین کنید

برای جذب هرچه می خواهید، باید طوری رفتار کنید که انگار از قبل آن را داشته اید. حتی اگر فکر می کنید رسیدن به آن سخت یا غیر ممکن به نظر بیاد.

احتمالا این سوال برایتان پیش می آید:

وقتی می دانم حداقل دستمزد را می گیرم چگونه می توانم رفتار کنم که انگار پول زیادی دارم؟

پاسخ این است که:

اینجاست که قدرت فکر ، تخیل و تجسم رو متوجه میشید، و اینجاست که مهارت میخواهد.

همه چیز با تکرار و تمرین امکانپذیر است. اگر برایتان اهمیت دارد که به آرزوهایتان برسید پس راهی برای تکرار و تمرین پیدا کنید.

تصور کنید که این خواسته شما عملی شده و به واقعیت رسیده، اکنون بعنوان کسی که در چنین خواسته یا آرزویی دارید زندگی می کنید چه حسی دارید؟ چگونه متفاوت رفتار می کنید؟ چگونه با دیگران و مهمتر از همه با خودتان صحبت می کنید؟ آیا شما متفاوت راه می روید یا لباس های مختلف می پوشید؟

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای شروع تجربیات جدید در زندگی خود انجام دهید این است که مثل آن شخصیت رویایی تان رفتار کنید. آیا می خواهید یک نویسنده حرفه ای باشید؟ طوری رفتار کنید که انگار از قبل یکی از نویسندگان حرفه ای بوده اید. طوری رفتار کنید که متخصصان واقعی آنجور رفتار می کنند، آن تصویر را در ذهن خود طرح کنید و اجازه ندهید انتقادات از جانب خودتان یا دیگران باعث خراب شدن آن تصویر شود.

قانون جذب باید به شما پاسخ دهد.

به یاد داشته باشید ، مغز ما فرق رفتار واقعی و غیرواقعی یا خیالی را نمی داند. ذهن ما بسیار قدرتمند است ، هر آنچه را که رفتار کنیم و تکرار کنیم آنرا قبول می کند و می پذیرد و سر انجام با گذشت زمان شروع به نشان دادن آن چیز به ما می کند.

لینک کوتاه این مطلب

نظرات کاربران

 1. سلام خدمت استاد ضیاء و همکاران گرامیشان مطالب بسیار عالی بوده و هست و من به شخصه بهترین نتیجه‌هارو گرفتم و میگیرم ازتون خیلی ممنونم بابت بوجودآوردن این سایت و به اشتراک گذاشتن تجربه‌هایتان
  سپاس سپاس سپاس

 2. درود و خدا قوت استاد عزیز
  متن بسیار کامل و آگاهی دهنده ای بود.
  من چندین بار با دقت متن را خواندم و نکات مهم آن را یادداشت کردم. واقعا با آگاهی از قانون جذب و نحوه عملکرد آن، می توانیم زندگی رویایی خود را خلق کنیم و از آن لذت ببریم.
  سپاس از شما بابت این همه آگاهی🙏🌹

 3. درود بر استاد ضیاء گرامی
  خیلی سالیان قبل آنزمان که اصلا از قانون جذب هیچی نمیدونستم ، طلا را که مورد علاقه اکثر بانوان هست دوست نمیداشتم و هر محفل و مجلسی که صحبت از اون میشد میگفتم که حتی از جلو درب مغازه های طلا فروشی که معمولا محل تجمع و توقف خانمها و تماشای طلاهای داخل ویترین هست ، من سریع رد میشم …طبیعتا هر فردی مخصوصا بعد ازدواج مقداری طلا در خونه اش داره ولو اینکه از آنها استفاده نکنه منهم بدلیل بی علاقه گیم همواره طلاهامو درون یه صندوقچه در یه جای مخفی تو خونه ام نگهداری میکردم و یه شب که قصدعروسی رفتن داشتم ، اومدم سر صندوقچه در نهایت نا باوری دیدم خالیست و اصلا نفهمیدم چه وقت و توسط چه کسی کل طلاهایم دزدیده شدند …
  الان که کمی قانون جذب را شناختم و به گذشته فکر میکنم متوجه میشم فقط بخاطر تمرکز از نوع منفی اون زمان موجب دور شدن طلاهایم از من شده است
  پس قانون جذب کار خودشو میکنه چه تمرکز روی چیزی و دوست داشتن آن و چه تمرکز روی چیزی و نخواستن آن و این الان برام یه تجربه شده است هر چند که تجربه نا خوشایندی هست

 4. درود بر شما من چیزی که توی این مدت تقریبا کوتاهی که جدی گرفتم تغییر کردن خودمو و خواستم که تغییر کنم وآگاه بشم و از خواب غفلت چندین ساله بیدار بشم ،دقیقا دارم قانون جذب را توی زندگی روزمره ام توی روابطم با همسرم فرزندانم خانواده ام کارم درامدم و….. میبینم.استاد من فکر میکنم قانون جذب خیلی آسونه عملکردش درعین حالی که باید یادش بگیریم وگرنه میشه گفت سخته یه جورایی، وقتی همش درحال سپاسگزاری از داشته هامون باشیم و شاکر خداوند در واقع سطح فرکانس و ارتعاشی داریم میفرستیم به جهان هستی میشه همش مثبت…..در نتیجه هم فرکانس میشیم با هر چی اتفاق خوبه و همه را خودمون خلق میکنیم.سپاس از شما

متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.