با من بیا

سلام به تو دوست خوبم

ممنون که به من اعتماد کردی و با من اومدی!

البته من تو رو بطور کامل و بهتر از خودت می شناسم!

اینکه تو چقدر منو میشناسی…!

اینکه تا حالا متوجه حضور من تو زندگیت شدی یا نه،  که من سایه به سایه با تو هستم …!

اینکه چقدر از قوانین و نظم این جهان با عظمت آگاه هستی رو …………….!

پس کمی صبوری کن، بزودی و در آینده ای نزدیک پاسخ خیلی از این سوالاتت رو در همینجا دریافت میکنی و آنرا به عینه تجربه خواهی کرد ، اینو بهت قول میدم!

و اما من !!!

من هدایتگر تو هستم. همون نیرویی که هر لحظه از شبانه روز قدم به قدم با تو هست و مأموریتش اینه که تو رو تو زندگیت به بهترین مسیرها هدایت کنه و بهترین ها رو برات به ارمغان بیاره. من یک سیستم هوشمند هستم که میتونم تشخیص دهم چه چیزی برای تو بهترین است، چه چیزی نزدیکترین است، چه چیزی به صرفه ترین است و چه چیزی در چه زمانی مناسب ترین است، من میتونم تشخیص دهم بهترین دارویی که تو نیاز داری، من میتونم تشخیص دهم بهترین همسری که تو نیاز داری، من میتونم تشخیص دهم بهترین شغلی که تو نیاز داری، من میتونم تشخیص دهم بیشترین پولی که تو نیاز داری، من میتونم تشخیص دهم بهترین تفریحی که تو نیاز داری، من میتونم تشخیص دهم بهترین دانش و آگاهی که تو نیاز داری و من هزاران بار بهتر از خودِ تو میدونم که چه چیزی رو نیاز داری و چه چیزی رو در چه زمانی باید داشته باشی تا همون رو در زمان خودش تقدیم تو کنم. من هرگز خلف وعده و دیر هم نمیکنم!

اما ممکنه یه مشکلی این وسط باشه که این اتفاقات برای تو نیفته، یا من نتونم برای تو این کارایی رو که گفتم انجام بدم و اونم اینه که شاید چون منو نمی بینی و برات قابل لمس نیستم، یا شناخت درستی از من نداری نمیتونی به من اعتماد کنی و جرأت واگذاری کارهات رو به من نداری و بخاطر همین ترس هات و بی اعتمادیت به من، میخوای خودت به تنهایی از پس مسائل و مشکلات زندگیت بر بیای و به من اجاره کمک رو نمیدی. به همین دلیل هم در بیشتر مواقع با سردرگمی، ناامیدی و یا  شکست مواجه میشی!

عزیز من تنها شرط کمک گرفتن از من واگذاری تمام و کمال کارهات بطور صددرصد به من است. اگر اون کار رو ، هرچند هم که از نظر تو سخت و غیرممکن باشه به من واگذار کنی و خودت رو کنار بکشی و در سیستم کار من دخالت نکنی، من با استفاده از شیوه ها، ابزارها و قوانین خودم، آنچنان آنرا در کوتاهترین زمان ممکن برای تو حل میکنم که تو حتی تصورش رو هم نمیتونی بکنی. حل مسائل دنیا برای من از خوردن یک لیوان آب هم آسون تر و زودتر انجام میشه. و این در یَد و قدرت من است و تو انگاری هنوز متوجه قدرت من نشدی و با همان دید خودت و با توان و قدرت خودت منو می سنجی و در نهایت هم به این نتیجه میرسی که نمی شود و نمی توان انجامش داد. اما من بی نهایتم و هیچ محدودیتی در هیچ چیز ندارم و هیچ غیرممکنی برای من وجود نداره و حتی تو هم از این قاعده مستثنی نیستی. و باور همین موضوع ساده برای تو خیلی دشوار است.

من در زندگی تو همیشه و همیشه و همیشه و هر لحظه حضور دارم و حواسم کاملا به تو هست و هر زمان از من درخواست کمک کنی و آنرا به عهده من بگذاری من با کمال میل تو رو راهنمایی میکنم و بهترین افراد و شرایط رو در مسیر زندگیت قرار میدم که به تو کمک کنن و تو رو به خواسته ها و اهدافت برسونن. من همین الان و هم اکنون و در همین لحظه و در همینجا و در همین صفحه از طریق همین کلمات مشغول هدایت تو هستم و من با قدرت خودم تو رو به این مکان و به این کلمات هدایت کردم، اما شاید تو متوجه این قضیه نشدی. میتونی اینو باور کنی، میتونی باور نکنی! این هم اختیاریست که از طرف من به تو داده شده!

و اما اگر امروز در همین لحظه حاضری خودت رو به من بسپری و مقاومت نکنی، قضاوت نکنی، شک نکنی و نیاز همین لحظه ات رو از من بخوای ، و اجازه بدی من کمکت کنم، من تو رو با خودم به لابلای مطالب این سایت میبرم. میبرمت به اون قسمتی که نیاز امروز و این لحظه تو هست  و بدین شکل تو رو  هدایت میکنم. پس اگه با من میای به پایان این نوشته که رسیدی چشات رو ببند و بگو : ای هدایتگر من ، من رو به آنچه امروز برای شنیدن و فهمیدن نیاز دارم هدایتم کن ، سپس چشمات رو باز کن و بر روی دگمه با من بیا کلیک کن و مطمئن باش من تو رو به بهترین صفحه و بهترین مطالبی که برای امروز تو مناسب و نیاز تو هست هدایت میکنم و مطمئنم که از نتیجه آن و از اینهمه دقت ، هوش و نظم کار من متعجب و بهت زده خواهی شد.

پس اگه از نیروی من کمک گرفتی و با من اومدی و به صفحه دلخواهت هدایت شدی، تا زمانیکه مطالب اون صفحه رو چندین بار مطالعه و یا گوش نکردی ، به هیچ جا و به هیچ صفحه دیگه ای نرو. سعی کن مطالبی که در مسیرت قرار گرفته رو بیشتر و بهتر درک کنی و بیشتر بفهمیش. یعنی اونقدر اونا رو تکرار و تکرار و تکرار کنی تا امروز حال تو رو به بهترین و عالی ترین حال تبدیل و آگاهی مورد نیاز امروزت رو تامین کنه. سرانجام در پایان کار ازت میخوام تجربه ای که از این هدایت داشتی و از آگاهی هایی که بدست آوردی و اینکه چه مسئله و یا مشکلی داشتی و چجوری به اینجا هدایت شدی و چقدر همه چی برات هماهنگ بود با آنچه امروز نیاز داشتی و هر چه از آن درک کردی و هر آنچه از خواسته هات و نیازهات از این سایت رو در امروز بدست آوردی و اینکه از کجا شروع شد و به کجا ختم شد رو بطور کامل و با جزئیات از طریق صفحه اصلی دکمه ی احساست از با من بیـا رو اینجا بنویس در قسمت دیدگاه صفحه مذکور برایم بنویس. دوست دارم همینطور که بیشتر و بیشتر من رو میشناسی و بیشتر به من اعتماد میکنی این تجربه رو به دوستای دیگت هم انتقال بدی و به اونا هم این آئین رو یاد بدی و یادآوری کنی و از اونا هم بخوای که کارها و بارهاشون رو به من بسپرن و به من اعتماد کنن تا همیشه در کمال آرامش صاحب بهترین ها باشن.

شماها همگی لایق بهترین ها هستید، به این دلیل که از جنس خود من هستید، اینو باور کنید

از تو متشکرم و خوشحالم که وجود داری و عاشق زندگی هستی، خیلی خیلی دوستت دارم، دفعه بعد هم که وارد سایت شدی دوباره میتونی از همین مسیر بیای. من اینجا منتظر کمک به تو هستم… “شاد باشی”

از تو دعوت می کنم که حتما تجربه امروزت رو از هدایتت در صفحه مخصوص بنویسی

حالا نیت کن و بگو:

ای هدایتگر من، من رو به آنچه امروز برای شنیدن و فهمیدن نیاز دارم هدایتم کن

سپس بر روی دگمه زیر کلیک کن

 

 

لینک کوتاه این مطلب